Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cycuszek maly

silikonki miec bede tak sie ciesze!

Polecane posty

Gość biutret wierzyc nie musisz
i co z tego z ekogos podniecam jak sama nie czuje sie tak dobrze?! dla siebie to robie a nie dal kogos zrozum to kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutret wierzyc nie musisz
tlumacz przysiegly-widzisz ty rozumiesz, skoro masz mzoliwosc poprawienia czegos co ci przeszkadza-dlaczego tego nie zrobic? bo ludzie w polsce sa zacofani? i bede mnie palcami wytykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutret wierzyc nie musisz
to nie jest moj taki sobie wymysl ze bede doda albo pamela, ja po prostu chce COS tam miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutret
wy chyba na serio nie rozumiecie o co mi chodzi:( staram sie wam wyjasnic ze gdyby nie bylo takiej nagonki w mediach na super cialo przynajmniej 60% koiet nie plakaloby ze wzgledu na swoje piersi....wcale nie jestem przeciwna operacji-powtarzam jeszcze raz!ale uwazam ze jest to tylko i wylacznie czysty biznes robiony na kobietach, wmawia sie im ze sa dalekie od idealu i konczy sie to skalpelem...jestem wiecej niz pewna ze wiekszosc z was ma sliczne buzie i figury i fajnych facetow ktorzy was uwielbiaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do biutret wierzyc nie musisz , bo w polsce są normalni a nie jak reszta zachodu z wypaczonymi i zaćpanymi mózgami co podniecają się plastikami, krzywymi wydętymi wargami , biją brawo pedałom co chcą mieć dzieci, to zachód narzuca nam chore myślenie , popieprzyło ci się zdrowo , idź do lekarza ale od głowy a nie biustu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutret
keczupow>>>no ktos mnie zrozunmial i troche ostrzej to wyrazil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlumacz przysiegły
wiesz, ja to rozumiem o tyle, ze tez czasem patrze na te moje cycki i mysle sobie - jak by było fajnie , jakby były mniejsze na razie zadne zabiegi nie wchodzą w grę , bo mam inne wydatki, ale nie wiem , czy jakbym miała forsę , to bym się zdecydowała - nie wiem, czy bym sie nie obawiała zdrowotnych konsekwencji - a z dwojga złego wole już mieć cycki, które mi się raczej srednio podobją - niz chorować ale jak ktos się nie obawia konsekwencji albo jest na nie przygotowany i wygląd cycków jest od nich ważniejszy - to co mi do tego ? To jego (jej) sprawa - a jak sie przez to będzie czuć lepiej , to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani z 2 strony po co ona ma sie zadręczać wyglądem niech zrobi sobie operacje -pod warunkiem ze weźmie wszystkie za i przeciw-bo ta decyzja będzie miala wpływ na resztę jej życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze zdąże skopiować z innego topiku. Pewne dwie koleżanki ze studiów były tymi które najbardziej w życiu mi się podobały. Jedna miała małe piersi, druga bardzo małe - od razu nie zauważyłem tego. Za bardzo mi się podobały. A ten fakt nic nie zmienił. BYły dla mnie ilustracją moich marzeń o kobietach. Chciałem móc chociaż każdą z nich wnieść po schodach na 4 piętro. Zawsze były zajęte :-( Czesc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutret wierzyc nie musisz
tak, stac mnie na poprawki nie bede dyskutowala z ludzmi ktorzy mnie-osobie wyksztalcone, znajacej jezyki i prowadzace wlasna firme zarzucaja glupote i brak inteligencji tylko dlatego ze chce poddac sie operacji plastycznej. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chyba dyskusja na tym poziomie jest nie potrzebna:D nie wiem co ma do rzeczy wykształcenie czy stanowisko--chyba tylko to ,ze kogoś stać a kogoś nie mówimy o wyglądzie;) ważniejsza jest operacja, dobry specjalista nie rzeźnik, ból , silna psychika itd. brać pod uwagę należy wszystkie aspekty zabiegu -zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagi naprawde jestes
taak idiotka czy tylko udajesz smieszna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę jestem taka idiotką :D przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biruet wierzyć nie...----> Oooo! Przepraszam! Ja także znam języki. W moim profilu napisałem jakie - kliknij w mój nick to się dowiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwierzasz się na publicznym forum licz się ze zdaniem innych , chyba że spodziewałaś się tylko potwierdzeń swojego niezmiennego poglądy i dawno już podjętej decyzji, a to że masz firmę znasz języki i masz kasę świadczyć może że tatuś czy mamusia ma kasę i cisną ile się da . Spory odsetek \"wykształconych\" to półgłówki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim jest to ingerencja w twoje ciało-czegoś sztucznego ale nie można mówić sztuczny biust bee bo nie naturalny chirurgia plastyczna to nie operacja na otwartym sercu-potrzebna do życia -ch.p to wymysł ludzi dla poprawienia samopoczucia:D można bez tego żyć:classic_cool: i może dla tego spotyka sie to z takim nie zrozumieniem-bo człowiek sam decyduje sie na bolesne operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie chodzi o języki i o wykształcenie. Zresztą- co kto lubi... Ja bym nie chciała, żeby mój facet się poszedł pociąć, bo mu się np. jego tyłek nie podoba, albo żeby sobie zrobił odsysanie tłuszczu. Wolałabym się razem z nim zapisac na siłownię. Zaraz będzie o penisach, ale cycki to cycki, a penis to penis. Zresztą jeżeli ktos już chce analogię, to też najważniejsze, żeby czysty był i zdrowy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska, ale nie tylko na bolesne operacje, ale też na nieudane, z tragicznym skutkiem estetycznym a czasami nawet na zgon w trakcie. Ja sam byłam zainteresowana własnie innymi operacjami, dużo prostszymi, więc czasami się to kończy wieloma poprawkami, zrostami, niegojeniem, koniecznością przeszcepu skóry czy mięśni czy kości, jakimiś zanikami tkanek, infekcjami skóry, szpecącymi bliznami, ściągnięciami blizn- co wyglada okropnie i potem się nie goi juz normalnie zazwyczaj, nawet po 10 poprawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Ludzie mają prawo robić różne rzeczy ze swoim ciałem, tolerujmy różne wybory. I naturalność, i chęć poprawiania. Naprawdę nie musimy na tym tle się kłócić. Jedna ma małe i jej z tym dobrze - spoko. Inna ma sztuczne - spoko. 2) Osobiście wolę naturalne i uważam, że najlepiej pogodzić się z własnym ciałem. A partner, który jest dla cycków - czy naprawdę z kimś takim chcesz być? No ale spoko, sam przed chwilą napisałem - tolerujmy różne wybory. 3) Jeśli ktoś się tak przechwala \"jak mam firmę, wykształcenie\" i takie tam to tylko potwierdza opinie o swoim małym rozumku i o kompleksach na tym punkcie. Ja zawsze tak to odbieram. Może jesteś mądra i fajna, nie wiem, tylko tak radzę na przyszłość, że takie teksty strasznie głupio brzmią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4) Zgadzam się, że jest rozkręcany biznes i media mu sprzyjają. Zastanówcie się czy chcecie się temu poddawać, czy chcecie im dawać kasę i ryzykować swoje zdrowie. 5) Weźcie pod uwagę ryzyko. Nieudana operacja szpeci znacznie bardziej niż nie hojna natura. 6) Jak się jednak zdecydujecie - powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu co a debilny automat! Napisałem H O J N A a on z tego: CH O J NA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery nie kumasz ze ona sie
nie przechwalala tylko probowala obalic mit ze dziewcze z silikonem jest puste jak doda? bo tu kazdy twierdzi ze tylko idiotki moga miec silikon a do wyksztalconej kobiety to nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie twierdzi, że tylko idiotki mają silikony... cały czas z tego co widzę rozbija sie o zdrowie... a doda ma podobno wysokie IQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie twierdzi mowisz
jak swym zwyczajem czytasz tylko ostatni post to nigdy nie zauwazysz o czym naprawde jest dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUMRY
autorko tematu ciesze sie i ja ze spelnia sie twoje marzenia gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×