Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika77714

ciąża??

Polecane posty

Gość Monika77714

Witam. Okres spóźnia mi sie już tydzień, zrobiłam test wyszedł pozytywnie.Byłam u ginekologa i niestety muszę poczekać jeszcze tydzień w niepewności,bo na USG jest za wcześnie.Zrobiłam testt z krwi beta HCG, ale na wynik muszę czekać do 10 dni.Niepewność mnie dobija,choć bardzo bym chciała być w ciąży.Mam podwyższona temeperaturę ok.37,bolące piersi,i co mnie nie pokoi bóle podbrzusza codziennie rano i w środku dnia takie jak na zbliżające się okres.Nigdy nie sadziłam,że tak ciężko dowiedzieć sie czy jest sie w ciąży.Sam test mnie nie upewni,gdyż podobno mam malutką torbiel ok.19 mm na jajniku i to mogło zfałszować wynik testu.Może ktoś miał podobną sytuację i coś mi poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
to ze masz czeste klocia jest jak najbardziej ok ja bylam u gina potwierdzic ciaze w 5 tygodniu i 3 dniu i kazal mi brac no-spe 3x dziennie i faktycznie pomogla co do torbieli, to roznie slyszalam, na innym forum mojej kolezance test wychodzil pozytywny a w ciazy nie byla, ale nie pamietam czy tez tak dlugo czekala z "tej okazji" na okres? wiem ze chyba gdzies i tutaj na kafe byl kiedys poruszany ten temat pozdrawiam i zycze ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3473777 juz jest taki topik i napisałam ci tam ze tez miałam wykryta torbiel, bardzo często tworzy sie torbiel po peknietym pęcherzyku, i wchłania się ona po jakims czasie, dzisiaj to by było 6 dzień spóżnienia twojego okresu nie wiem jakie długie masz cykle, tzn. który dzień cyklu jest dzisiaj, ale wydaje mi się ze na 90% jestes w ciąży, a swoją droga co to za chore laboratorium w którym musisz czekac 10 dni na wynik bety? Ja miałam wynik na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekałam na wynik bety 1 h ! bez sensu że musisz tyle czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam w przyszpitalnym
laboratorium i czekalam na wynik 2 godz w sobote nie wiem dlaczego tak dlugo to u ciebie trwa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo tych bóli podbrzusza to ja tez takie miałam na poczatku ciązy tylko nie były takie intensywne jak przed faktycznym okresem, i temperatura jak mi skoczyła w połowie cyklu po owulacji to utrzymywała się na poziomie 37,2-37,4 do 7-8 tygodnia ciązy napewno, potem juz przestałam mierzyć, bo juz wiezdiałam na 1000% ze to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika77714
Dzisiaj to już 38 dzień cyklu,okresu nadal nie mam, te bule brzucha nie są tak intensywne jak przy okresie trwają góra z 5 min albo i krucej do wytrzymania.Ale macie racie,że z tym testem beta HCG to porażka, wy tak szybko miałyście wynik,a ja muszę tyle czeakć,nie wiem o co chodzi, jak to jest podobne badanioe do ogólenego badania krwi,przeciez próbka nie może leżeć tyle dni!!!!!jakieś papraki w tej przychodni,no ale trudno nie będę już marnowała pieniędzy na kolejny test.Trudno trzeba czekać.W poniedziałek sie dowiem czy jest fasolka,czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refetka
Ja jestem teraz w 8 tyg ciazy i do 5 tygodnia absolutnie nie mialam zadnych objawow. Przy torbieli owszem moze wyjsc test pozytywny, ale to musialaby byc calkiem spora torbiel. Tak naprawde testy z apteki wcale nie sa super czule, ja robilam test w 6 tyg. ciazy i kreska wyszla ledwo ledwo... Wiec jesli test wyszedl Ci pozytwynie, to wieksze prawdopodobienstwo, ze jestes w ciazy, niz , ze nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi1980
co innego jest test beta hcg a co innego jest test z krwi ja też na wynik bety czekam do 31,05 a z testu z krwi wyszło że jestem zrób zwykły test ciążowy tyle że z próbki krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika77714
A sa takie testy??Test ciążowy z krwi???Pierwsze słysze?W aptece można kupić,czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×