Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 349492

podajecie dziecku smoczek do uspokojenia?

Polecane posty

Gość 349492

jeśli tak to od którego miesiąca lub tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak od 3 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. ja podałam już w szpitalu. poród miałam naprawdę ciężki a mała potrafiła godzinami ssać moją pierś.byłam tym wyczerpana bo 2 noce nie spałam i miałam omdlenia. musiałam poprostu odpocząć a mała nie protestowała przed smoczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że teraz nie ssie smoczka cały czas, tylko sporadycznie ( np do usypiania w dzień, a jak już usnie to sama wypluwa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu dalam gdzies 3 tyg po porodzie, bo bym od niego nie odeszla tak cyca chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wasze dzieci nie mają
potem krzywych zębów? nie boicie sie że będą brzydko wyglądały? ja wolę sie przemeczyc i nie podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzywe zęby ? Chyba nie ma reguły.Mój synek musiał mieć do zaśnięcia smoczek i dopiero w październiku udało się go odzwyczaić a w listopadzie skończył 3 lata. Teraz,gdy juz wiem ile kosztowało nas pożegnanie ze smoczkiem obiecalam sobie że nie dam córeczce.Niestety dałam,ale na szczęście nie spodobał jej się,na początku ssała i po jakimś czasie wypluwała a teraz w ogóle już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a czy wasze dzieci nie maja
jak się przemeczyć? Trzymając dziecko cały czas przy cycu, czy czekać aż zmęczone płaczem uśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak karmilam to nie czyli przez jakies 2,5 miesiaca pozniej bez smoka nie bylo spania... i tak jest do dzis niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mala od poczatku
smoczka nie chciala, przy cycu takze nie wisiala. Zasypia sama bez problemu. Bez smoka, bujania itp itd. Teraz ma roczek is moczka zna jedynie tego ktorego lala ma w buzi. chociaz nie mam problemu z oduczaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×