Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubię taki sex i co z tego

topik dla łatwych dziewczyn. bez moralizatorstwa i oświadczeń ja taka nie jestem

Polecane posty

Gość ja kiedys za 200 zl
przyjedziemy rolnik lecz jesli nie przyjmiesz nas godnie to o bara bara mozesz zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ino stójta wew przecince jas przyńde. Nie łodchodźta. Krowy podrozały - nie pozałujeta. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gana
tylko ciekawe, czy jak juz bedziesz chciala sie ustatkowac, to powiesz swojemu facetowi o swojej przeszlosci. W koncu nie powinnas byc hipokrytka i klamca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys za 200 zl
po co mi maz? zycie jest za krotkie na jednego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gana
i myslisz ze zawsze bedziesz mloda i piekna i wiecznie bedziesz miec powodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wole sie kochac z moim chlopakiem i tylko z nim. Obcy faceci mnie zwyczajnie nie podniecaja i nie jestetm zadna swietoszka. Probowalam sexu przygodnego i absolutnie mi nie pasuje. Nie mam z tego przyjemnosci. Mam przyjemnosc tylko z kims z kim czuje wiez emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys za 200 zl
mloda nie ale piekna tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nło. Za rok sprzedom koguta - i podupce jak dziś za krowe. A za ćtert lata bede mioł to samoi za jojko kurzence... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwixx
Jednego nie potrafie zrozumiec, piszecie, ze lubicie seks... ale w czym przeszkadza seks z jednym i tym samym partnerem. Znajdzcie sobie takiego, ktory tez bedzie mial ciagle ochote na seks. Jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcze takie madre i cwane ze az glowa boli, \"jak mi sie facet podoba itd\" nie wpadla na pomysl ze istnieje poczta pantoflowa i nie docenia jej potegi. Pewnie ma opinie puszczalskiej ale jak wiadomo pod latarnia jest najciemniej podobnie, i dowie sie o tym ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwixx
no i brak odpowiedzi na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylabym taka pewna
Ja się raz zdecydowałam na "przygodny" seks i....z mężczyzną tym jestem juz dwa lata :P Powiem tak, wspominajac nasz pierwszy raz - było bardzo przyjemnie, nie tylko dlatego, że towarzyszyła temu pewna adrenalina (tak, tak...adrenalina bycia k***a jak zaraz pewnie zobacze ponizej :o), ale dlatego, że zgraliśmy się idelanie temperamentem i upodobaniami "łóżkowymi"...zapwne dlatego nie skończylo się na jednym spotkaniu a z czasem okazało się, że nadajemy się na parę :) Jednak pierwszy raz z Nim nijak się ma do stanu dzisiejszego, z każdym dniem nasze życie seksualne jest lepsze. Pomijając kwestię więzi uczuciowej najzwyczajniej znamy lepiej swoje ciała i potrzeby... Sumując droga autorko...nie potępiam, ale uważam, że opierając zycie seksualne na przypadkowych partnerach nie poznasz naprawde dobrego seksu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×