Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bajmbus

Praca w Holandii w szklarniach

Polecane posty

Czy miał ktoś może styczność z biurem pośrednictwa pracy Axidus z Opola?? Czy może ktoś był w Holandii w pracy przez to biuro?? Proszę o szczere wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele20
wie ktos jescze na temat tej firmy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wrociłam z axidusa do Polski ale tylko na urlop; z pracy jestem bardzo zadowolona; pracuje na nocki i dostałam większą stawkę z tego tytułu; mieszkanie fajne; jak ktos chce to moze miec tam raj; a Ci co tutaj narzekają to sa pewnie ci którym tam sie nie chciało pracowac a jest ich wielu; no i wlasnie te osoby nie pracuja dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę być podejrzliwy ...
ale wiola nie wydaje mi się wiarygodna :(:(:(:( Założyła to konto ... tylko po to by udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie :(:(:( (liczba postów wioli to 1 post ... ) Też szukam pracy, ale co trafie na jakieś biuro w Internecie, okazuje się być firmą krzakiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie chcę być podejrzliwy
też tak myślę niestety !!! ach ci ludzie , czy już uczciwych wcale nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele20
a co powiecie o firmie ottto albo total team?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollandContracting
To biuro jest sprawdzone. 250 zł za wyjazd. Już na miejscu jest załatwiona praca i zakwaterowanie, za które jest potrącane z pensji - ale i tak się opłaca, bo nie jedziesz w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Ty jestes podstawiony z konkurencji? skoro ktos pyta to mu odpowiadam, a nie siedze 24 na dobe przed komputerem bo mam teraz urlop i wypoczywam sobie ..a tobie sie dziwie ja zaryzykowalam i jestem zadowolona i zarabiam a ty darmozjadzie siedz dalej przed komputerem !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola ile za wyjazd płaciłaś
??? I jak z zakwaterowaniem, dojazdem, ubezpieczeniami? Jakie jest wynagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola ile za wyjazd płaciłaś
Acha, ile godzin tygodniowo, i czy rozliczają godziny jak należy? Mój kumpel był i pracował 39 godzin tygodniowo, ale płacili mu za 33 - nie wiem dlaczego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Ty niej estes ta sama osoba co wczesniej co tam mi cos zarzucala ? bo masz niki bardzo charakterystyczne...wyjazd kosztuje 50 euro, zakwaterowanie place mniej bo mam 22 lata i niby za rok bede musiala juz wiecej, teraz to jest 30euro na tydzien; a stawke mam rozna zalezy czy mi sie uda na nockach pracowac bo wtedy jest wiecej i teraz mialam kaurat troche nadgodzin; moi wspolokatorzy przekraczali 60 na tydzien ale to mezczyzni i oni maja wiecej pracy zawsze..a raz mi tez nie zgadzla sie wyplata ale poszlam do biura zglosilam i uregulowali mi wszystko; i okazalo sie ze to fabryka firmie nie przekazala tych pieniedzy wiec axidus mi wsyzstko dobrze wyplacil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola ile za wyjazd płaciłaś
OK, dziękuję za info. P.S. Nie jestem tym gościem z góry, a nick zmieniam praktycznie non-stop, bo piszę dość rzadko, nie mam czarnego pseudo, a podszywaczy tu nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja wyjezdzalam to tez czytalam na forum o tej firmie bylo niewiele ale tez nie fajnie napisane...teraz sie przekonalam i widze ze ludzie czasem bajki pisza; na miejscu sie okazalo ze bardzo duzo ludzi pracuje dla axidusa i teraz jak zjezdzalam to tez tylko na urlop; nikt nie chce zrezygnowac, wiec to tez o czyms swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULA27
wiola a ja zlozylam cv i nic zero odzewu ile czekalana odp.bylas tam osobiscie??jestem z bialegostoku wiec daleko troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula27
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchel
Pracowałem w Total Teamie wróciłem miesiąc temu.Odradzam wszystkim tą firmę !!! Pracuje już długo w Holandii i nie trafiłem jeszcze na gorszą firmę.Zero szacunku do ludzi !!! Okropne warunki mieszkaniowe.Zdzierają z Ciebie pieniądze jak tylko mogą.Rysiek szef kierowców ma w dupie czy będziesz stał pod zakładem i czekał pół czy godzinę a czasem nawet dwie aż podjedzie jakiś kierowca który jeszcze będzie robił Ci wielką łaskę że zawiezie Cię do domu.A Gerdian to największy Huj z całej tej popierdolonej firmy.Krótko mówiąc jak lubisz jak Cię ciulają na kasie,lubisz być traktowany jak gówno zapraszam do TOTAL TEAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdazylo
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ostro a z kad ta firma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkonieto
A może wolicie tak? http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=115&w=65810576 Lepiej popytajcie waszych kobiet , co przeżyły.Głównie z okolic Cedyni, Mieszkowic, śląska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam w Holandi, w szklarni i była tragedia po 14 godzin od poniedziałku do piątku,wiec nie łatwo policzyć ile godzi wychodzi w tygodniu :/ nie miałam siły na nic,praca była w dzień od rana praktycznie do wieczora :/ zarobiłam troszkę,ale pracować na dłuższą metę się nie dało ... koleżanka pracowała w szklarni z pomidorami,chodziła na nocki od 18-8 rano miała 500 euro na tydzień,i czasmi nie wiedziała czy jest noc czy dzień,taki zapierdal :/ może 2 zle trafiłyśmy,bo wiem,że można znaleść dobrą prace w Holandi po 40 godzin na tydzień się pracuje,ale z tym jest bardzo ciężko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munia2666
jakby axidus był taki ok jak ta wiola twierdzi to ich pracownicy by z tamtad nie uciekali , to oszusci 70 e za mieszkanie , 20 za dojazd do pracy itp robiłam tam trzy lata i było ok ale w tym roku im odbiło jak chcesz wiecej inf napisz do mnie na munia2666@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxadam
Mam zamiar jechać z tej firmy kts cos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anitki
Podaj namiary na tą firmę która załątwiła ci taką robotę. Godziny mi nie straszne bo w niemczech na hali pracowaliśmy zwykle 16-17 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huda
mam 26 lat i mogę wyjechać jak najszybciej czy ktoś morze podać mi numer tel.do tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×