Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wika27

mój ogląda mecz

Polecane posty

Gość on_UK
nic nie powiem - nie ortografia jest tu najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantera 102
Do on_UK za mało mam danych jesli chodzi o wasze daty urodzenia i numerologie ale jutro na pewno coś Ci nasmaruje muszę się pilnować z moią/czy moiom// ortografią bo siedzi Pani::KOREKT:: co wyłapuje błędy bez obrazy dla Pani Korekt-za chwilę będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantera 102
do on_Uk nie chcę nikogo urażać ,,znofu blont?:: ale co ma ortografia do wrażliwosci i uczuc do tego co komuś w duszy gra czy co go boli nie każdy musi siedzieć za klawiaturą profesor po podstawowce też ma uczucia i jak się naumie pukać na klawiaturce to może lepiej się i swoje uczucia wystuka bo może jeszcze się nie umie wysłowić .Ludzie majA problemy osobiste a Kobieta błęby sprawdza to podejście do problemu ludzi ! Jestem pod wrażeniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantera 102
powinno być urazić1Sorki za moją ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantera 102
DO {Pani i Pana podaje swój E-mail monikaszczecin3@neostrada.pl-kierować wszelkie reklamacje-za wszystko przepraszam co złego to nie ja ! w problemach postaram się pomóc! DO >>>bra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×