Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosm

Szczera miłość a brak dziewictwa

Polecane posty

Gość cosm

Witam mam proste pytanie co zrobić : kocham swoją kobietę z całego serca, planujemy wspólną przyszłość ale jak mysle o tym że straciła dziewictwo z innym kolesiem to mam chęć odrazu zadzwonić do niej i skończyć nasza znajomość. Może dlatego mnie to tak boli bo ona była moją pierwszą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój... czy o ważne skoro sie kochacie?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że miała kiedyś kogoś.. nie ważne.. kochaj ją...po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosm
chyba mnie to tak bierze bo juz wtedy sie znaliśmy a za kilka miesiecy i tak wylądowaliśmy w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh w dzisiejszych czasach dziewice trafiają się jak ślepej kurze ziarno;) po co się nad tym zastanawiać?! kochasz ją ona ciebie - to chyba wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
jaka ona tam szczera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosm
z tym ziarnem to fakt ale mniej wiecej wypada jedna na jednego, kolejny nie fart w zyciu... nie zależy mi na tym żeby przelecieć dziewice tylko że ktoś przeleciał moją dziewice którą tak bardzo kocham ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna M
ale masz problem,może się wymienimy...jal ci nie odpowiada brak cnoty rzuć to wszystko w cholere i szukaj w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz.. a ja Ciebie doskonale rozumiem!!! bo mam podobnie, tylko ze moja ukochana była dziewica... lecz przed poznaniem mnie zabawiała sie oralnie :( wiesz... ciesz sie z tego co masz! ja wolałbym zeby moja kobiete przelaciało stado murzynów niz to ze robiła juz komus loda... i wiem jak to jest... tydzien góra dwa jest zajebiście aż w końcu przychodzi dzień ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosm
Figo-fago nie wiem co jest gorsze ale tak jak mówisz tydzień dwa aż wkońcu znów dzień zwątpienia, nie wiadomo co z taką dziewczyną robić żenić sie czy odzazu zostawić żeby błędu nei popełnić życiowego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw ja dla jej dobra
jesli teraz jestes zazdrosny to wspolkczuje jej po slubie A ty czy byles prawidczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubljana
ale się chłopaki ubawiłam. a teraz wyłączyć kompy i do spania, bo do szkoły nie wstaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kiedyś się w końcu trzeba zdecydować. Moze ona juz nie chciała czekać na wielka miłość, bo ile mozna...?:o Wiesz, mi już niedługo moje małe cycki będą sięgac pasa i włosy zaczną wypadać a potem siwieć:O Doceń to, że jak już Cię znalazła, to tylko Ty ja interesujesz. Chociaż rozumiem, że partner bez konta jest dużo lepszą opcją🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubljana
raczej gorszą ;) ale co za duże konto to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubljana
jak byłam młoda (nie dodam, że głupia, bo z pewnych rzeczy się nie wyrasta), też tak myślałam; życie pokazało co innego, niemniej życzę szczęścia w odnalezieniu słodkiego, nietkniętego ;) rozumiem powody aczkolwiek przedkładać seks nad miłość, związek, zrozumienie jest chore. a ci chłopcy mają jeszcze trochę przed sobą. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... albo musisz to zaakceptować, albo poszukać sobie kogoś innego. Ja na miejscu Twojej dziewczyny nie przepraszałabym za to, kim byłam, zanim Cię poznałam. Jeśli ją kochasz, dopuść do siebie myśl, że zanim pojawiłeś się w jej życiu, mógł być w nim ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosm
Właśnie zacząłem się zastanawiać, czy mam prawo wymagać od niej dziewictwa jeżeli sam nadstawiam wedla nigeryjskim studentom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosm
Tak sie zastanawiam też skąd podszywacze mają czas na takie głupoty... pewnie rodzice mają duzo kasy i chu...ów do roboty nie gonią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil25
Mam tak samo:/ Im dłużej z nią jestem tym ból jest gorszy. Nie mysle o tym codziennie ale jak cos sprowokuje takie mysli to potem 2 dni chodze wkurwiony wszystko mnie drażni. Tez mysle nad zakonczeniem zwiazku bo moja zazdrosc i tak rozpieprzy ten zwiazek. Sa dni ze mysle jaki pierscionek zareczynowy kupic a w kolejnych ze to niema sensu. Myslalem ze bede w stanie ugasic ten zal ale on coraz mocniej sie tli i czasem coraz bardziej dla niej jestem nieprzyjemny. Nie chce jej i siebie zameczyc w ciagu kilku lat i zmarnowac jej i moja mlodosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze-za-co
Jak można byc takim idiotą i przedkladać seks nad miłość? Wasze dziewczyny to nie towary, ktore kupiliscie, że nie mają prawa byc nietknięte. Są samodzielnymi jednostkami, co znaczy, że mają prawo prowadzić takie zycie jakie chcą, także przed poznaniem was. Jakby mnie chlopak chciał rozliczac za moje zycie seksualne to bym go ostro wyśmiała. Nie, no normalnie wierzyć sie nie chce, ze są na świecie tacy debile. Zerwijcie z nimi, dajcie im szanse znaleźć sobie normalnych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Może debil, może nie... Ale jak ja dowiedział bym się że moja kobieta była lodziarą :O, to chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Ale teraz to zauważam że modne są takie "dziewice" co to szpary nie dają a le dupsko to mają przeorane jak pole e pegeerze :D Heh kvźwa, co świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil25
Ja nie przekładam seksu nad miłość. Ja tylko piszę że jestem zazdrosny o byłych. Próbowałem to przezwyciężyć ale nie potrafię i jest coraz gorzej. Jasne że miała i ma prawo robić co chce ale ja tego nie potrafię pewnych rzeczy zaakceptować. Przecież piszę że myślę o zerwaniu bo coraz bardziej mnie to gryzie i meczy mnie to. A czy znajdzie bardziej "normalnego"? Być może, dlatego też piszę że nie chcę marnować jej i swojej młodości. Ciekawe czy gdyby Twój facet sypiał z kochankami to tez byś pisała że ma prawo robić co chce? Czy byś to akceptowała w myśl zasady że ma prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Wystarczy wyobrazić sobie te fiuty, brudne, śmierdzące, nie myte. Spermę, która oblepiała jej usta... I kto chciałby aby taka matka całowała Twoje dziecko ?. Jak mając taką świadomość pocałować ją w TE usta ? No kvrwa jak ??? Tfuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ktory wiee
chlopaki spokojnie wyluzujcie za pre lat bedzie was to jarało jak pomyslicie ze wasza kobieta obićagała innemu i łykała jego spermę no a wczesniej wsciskali swoje fiuty w jej szparę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie nie wyobrazam
zwiazku z dziewczyna, ktora nie jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Całuje się chłopak z panienką. Jest namiętnie, romantycznie i nagle on mówi - Słuchaj, jadłaś makowca ?. Bo coś mi mak między zębami lata Ona - Nie, Aśka wczoraj jadła On - Ale co to ma do rzeczy ? Ona - Bo wiesz, przed godziną robiłam loda Jarkowi a on wcześniej dymał Aśkę w anala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolter
ja ma dokładnie tak samo. sądziłem że jest dziewicą ale mi powiedziała ze juz to robiła z jednym kolesiem kilka razy i teraz gdy jesteśmy razem i się kochamy to sobie wyobrażam że tamten też jej to robił a jeszcze kiedyś mi powiedziała że miał całkiem sporego i normalnie czasem to aż mi się płakać chce. nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×