Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ika1234

jakie te seriale sa niezyciowe!!!

Polecane posty

Gość ika1234

ostatnio ogladalam troche polskie seriale i widze, ze kompletnie one nijak maja sie do rzeczywistosci.Chodzi mi o mlodych ludzi w serialach(18-25 lat) wszyscy sa samodzielni, mieszkaja sami badz z partnerami, wiekszc juz wyszla za maz czy sie ozenila, maja dzieci.jakos nie pokazuja, ze siedza i ucza sie do sesji, czy boja egzaminow.wszyscy maja kase.tymczasem ja mam 22 lata i moi rowiesnicy praktycznie wszyscy mieszkaja z mamusia i tatusiem, ewnetulanie jak wyjechali na studia do innego miasta to osobno, ale na koszt rodzicow.wieszkosc dopiero co zaczela walczyc o wychodzenie na imprezy i itp.prawie nikt nie ma stalego partnera, nie mowiac juz o mezu, zonie czy narzeczonej. glowym ich problemem jest zdanie egzaminu i czy rodzice pozwola samym jechac na wakacje:O chcialabym, zeby rzeczywistosc byla jak w serialach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubusiowa
wtedy nikt by ich nie ogladal KRETYNKO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam 22
mieszkam sama na własny koszt, pracuje, ucze sie zaocznie, mam stałego partnera (niestety jeszcze nie mieszkamy razem). nie interesuje mnie imprezowe studenckie życie. chcialabym juz założyć rodzine i mieć dzieci. ale to jest własnie ta różnica między ludźmi którzy studiują dziennie (lub wcale) a tymi którzy uczą się zaocznie. bo u mnie jest sporo dziewczyn z pierścionkami zaręczynowymi na palcach, albo juz z obrączkami, które albo tak jak ja są samodzielne, albo mieszkają ze swoimi facetami. niektóre spłacają juz swoje kredyty mieszkaniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po obejrzeniu 3 odcinkow M j M zakladam sluchawki na uszy i odpalam komputer, by moja luba mogla ogladac w spokoju swoj ulubiony serial, bez moich durnych komentazy. Szczytem glupoty jest moda na sukces z tym nie moze sie rownac zaden nasladujacy serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale część ludzi chce ogladać inny świat, lepszy niż ich. Ja osobiście nie znoszę seroai typu Magda M bo nijak się on ma do przeczywistości i tylko mnie irytuje. Ale może niektorym sprawia to przyjemność ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkaa
i dziwne jest dla mnie ze wszyscy mlodzi w serialach studiuja medycyne, prawo, dziennikarstwo na publicznych uczelniach a ani razu z ksiazka ich nie widzialam, sami geniusze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkaa
w ogole w polskich serialach po prostu brakuje AKCJI! tam jest wielkie poruszenie jak hanka z m jak milosc obiad ugotuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezszce raz obstaje przy swoim ze niektorym to może się podobać. Czy Ty wiesz ile osob utozsamia sie z Hanka? Ktoś kiedyś nawet robił badania na temat utożsamiania się z bohaterkami seriali i właśnie najwięcej zwolenniczek ma taka Hanka czy Grazynka Lubicz. Bo sa zwyczajne ...Tym osobom akcja jest niepotrzebna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkaa
ale polskie sariale sa za zwyczajne! pokazywane sa w nich zwykle zycie ktore mamy na co dzień. to po co mamy jeszcze je ogladac. ok moze niktorym to sie podoba ale powinni zaczac krecic tez takie w ktorych sie cos dzieje! wszystkie polskie seriale sa o niczym(przepraszam sa o prasowaniu koszul i gotowaniu objadow) i co gorsza sa puszczane w najlepszym czasie antenowym(od 18 do 21) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, a co powiesz na Magde M (ktorej szczerze nie znosze)?? To nie jest jak dla mnie zwyczajny polski serial. Wszyscy tam są piękni, mają dobre prace, ładne mieszkania i samochody, jak straca pracę to następngo dnia mają już inna ... to może ludzi wkurzać (ale może też się podobac ... wkoncu inna rzeczywistość) dlatego wolą taką Hankę od Magdy. Oglądajmy to co nam się podoba i dajmy oglądać innym :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
szczególnie "Moda na sukces"-można zwątpić w uczciwość i lojalnośc partnera!nie mówiac o wierności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie to podoba
w modzie na sukces,ze oni tam żyją tak na luzie.Rozi\wiodą sie i za chwile mają nowego partnera,ktoś umrze to popłaczą jeden odcinek i już jest dobrze.Nie wiem czy Amerykanie tak mają,czy ludzie bogaci,ale ja zazdroszczę takiej beztroski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa dziada
A ja najbardziej lubię pierwszą miłosć. Teraz juz nie ogladam, ale te poczatkowe odcinki. -tato, co się stało -nic -ale tato -co? -no co się stało? -ale o co ci chodzi? -no jak to o co? i tak przez 5 minut, a potem następna scena z podobną rozmową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×