Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atak z boku

Związki na odległość...?

Polecane posty

Gość Atak z boku

...przecież to jakaś farsa. Nie wiem co wy o tym sądzicie ale ja chyba z tym sobie zwyczajnie nie poradzę. Odległość może nie jest jakaś tam kosmiczna Łódź-Warszawa, ale jak można siebie poznać widując się tylko w weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam żone w wawie a w toruni
u , 3 kochanki :) żone kocham a z kochankami sie kocham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to straszne
że nie możesz siebie poznać i masz dla siebie tylko weekendy, choć i to nie bardzo - kafe. Za dużo przesiadujesz na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna, jesli sa realne szanse na to, ze stan takiej rozlaki nie potrwa dlugo. czyli jesli jedno z was zamierza przeniesc sie do miasta, w ktorym mieszka drugie, w przeciagu powiedzmy pol roku, moze troche wiecej, to dacie rade. jesli to ma byc zwiazek stricte na odleglosc, to nie wroze sukcesow, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Właśnie chyba bardziej chodzi o szanse przeniesienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Mamy już swoje lata ( no bez przesady ) ale już jakoś i ona i ja ułożyło sobie życie i w takiej sytuacji .... kompromis może być trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dla chcacego nic trudnego.. chociaz tak po prawdzie..to jest to MEGA trudne utrzymac zwiazek na odleglosc..pomijajac glodne i nieprawdziwe gadki o milosci, trzeba miec duzo dyscypliny, zeby mimo utrudnien dbac o higiene zwiazku:classic_cool:🖐️ myc go regularnie idt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko jesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj.. ciężko utrzymać związek na odległość.. kiedys juz to przerabiałam... nic z tego nie wyszło... dwa różne światy... widać może nie było takiej silnej miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko jesli odleglosc nie prze
kracza dlugosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam w związku na odległość........i jak on był daleko i widywaliśmy się co jakiś czas było oki........wielka tęsknota...wspaniałe spotkania po rozłące........gorzej jak wrócił na stałe do Polski- nagle okazało się, że wogóle do siebie nie pasujemy..... Związek na odległość - jak z samej nazwy wynika- nie pozwala się poznać ludziom.i jest tak , że niby jesteśmy razem a tak naprawde zupełnie obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×