Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JJJJJJJ

Amesos

Polecane posty

Gość JJJJJJJ

Czy słyszeliście coś o tym biurze pośrednictwa pracy za granicą? A może mieliście z nim kontakt, pracowaliście dla nich? Proszę o informacje na ten temat. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummm*
Nie jedz przez te biuro !!!!!!!!!!! ja pojechalam rok temu z koleżankami . to są oszusci , twoja praca i ty ich nie interesujesz zalezy im tylko na pieniadzach zarobionych na tobie ja pracowalam po 18 godzin na dobe w wyzwiskach moja kolezanka dodatkowo byla bita , 2 innym nie wypłacono pieniedzy biuro stwierdzilo ze to nie ich problem z ledwością wrocily do polski !!!! z jedna nie mamy kontaktu nie wrocila nikt nie ma z nia kontaktu .... pracuje w tym biurze polka Jolka zulica bez zeba ale na jej pomoc tez nie mozesz liczyc , nie odvbiera telefonow jak juz cie wysle w miejsce pracy. Albo nie zarobisz nic albo male pieniadze za wielka meczarnie , wrocisz do Polski wykończona psychicznie i fizycznie. A biuro odwraca sie do Ciebie zadkiem wysyłaja cie w najgorsze miejsca pracy i reszta ich nie interesuje nic Ci nie pomoga !!!!!! a najlepsze jets to ze juz na samym poczatku jestes wykiwana wsadzaja cie np. w autobus i papa a to ze masz przesiadke i gdzie wysiasc sama sie musisz dowiedziec. Kolezance powiedzieli ze godizne bedzie jechala he tak naprawde jechala 6 a to ze przesiadka o ktorej nic jej nie mowili dowiedziala sie od jakiejs greczynki . Ja plynelam promem 10 godzin te zmi nic nie powiedzieli i gdyby nie stary grek siedzialabym na porcie do rana bo przyplynelam o 12 w nocy !!! Jak jestes w biurze czekasz kilka dni na prace szukaja ja w gazecie a z dziewczynami ktore juz tam sa nie wolno rozmawiac zabraniaja im sie do ciebie odezwac potem jak ktoras z twojej grupy dostanie prace tez jest odseparowana od reszty i zabraniaja jej z wami gadac. Jeden wielki burdel !!!! mam nadzieje ze nie popelnisz tego bledu co ja i reszta dziewczyn lepiej juz jechac na wlasna reke POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa99
Amesos hehe dobre!!!! To biuro to jedna wielka PORAZKA!!!! Pracuje w nim Polka-Jolka, której wygląd mówi sam za siebie. Łaziły tam babki co wyglądały jak meliniary. Ciągle kłamią i oszukują a zdanie tam zmieniają co minutę, już nawet nie co 5!!!! Jolka mówiła ze w razie problemów możemy zawsze na nią liczyć, a jak pewnej nocy dzwonił telefon to nawet nie raczyła podnieść tego dupska by go odebrać, i taką właśnie pomoc mogłyśmy od niej uzyskać. Jak już zgarną kasę to nie interesuje ich twój los, byle zarobić i się ciebie już pozbyc z biura. Raz się nawet przy nas popłakała, chciała nam pokazać, że ma uczucia ale to też tylko na pokaz. Spałyśmy wszystkie na balkonie bo w środku rozłożyły się te pijane meliniary, niemyte, brudne. Koleżanki spały na ławce w Atenach a Jolka nawet nie raczyła im pomóc. Inne koleżanki nie otrzymały pieniędzy za miesiąc harówki i jak myślicie pomogła im Jolka i biuro?? Tak właśnie wygląda biuro AMESOS, i jego przedstawicielka-nasza rodaczka!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Popatrzcie na te wszystkie opinie. Szukacie pracy za granicą, bo tam jest "Superr". Tak naprawdę Super jest do momentu wejścia do autokaru, pociągu, czy samolotu, później jest tylko naga prawda i rozczarowanie. Dlaczego tak łatwo przychodzi nam uwierzyć w obietnice bez pokrycia, a tak trudno zacząć coś robić aby żyło nam się lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummm*
jak jedziesz z kolezankami to tez nie licz ze bedziecie razem , rozwala was po calej grecji ty bedziesz na poczatku a ona na jakiejs wyspie. Do Grecji tlyko na wakacje w pracy jestes tarktowana jak śmieć . dziewczyno chcesz zarobic to jedz do anglii lub irlandii a jak juz tak bardzo zalezy ci na grecji to na wlasna reke napewno nie przez biuro bo taka jest prawda ze maja cie w Du*** im zalezy tylko na tych pieniadzach ktore na tobie zarobia a to co sie z toba dzieje w jakich warunkach pracujesz itd. to ich nie interesuje zgarna kase i koniec tlyko po to jestes im potrzebna w zamian na nic nie mozesz liczyc jedynie na to ze znajda ci prace ktorej nawet nie sprawdzaja a jak uciekniesz to posylaja na twoje miejsce nastepna bidulke co przyjechala na zarobek . na zadna pomoc nie mozesz liczyc a nie wiadomo nigdy gdzie trafisz bo nie sprawdzaja a jak dzwonisz to nie dadza ci lepszej jedyne wyjscie wtedy zacisnąć zeby i pracować lub uciekac masz tutaj linka gdzie wiecej mozesz sie dowiedziec jak wyglada praca w grecji i o biurach .... dziewczyny z elpidy trafily razem z nami do amesos tazke jets tu tez pisane o amesos tlyko musisz poszukac http://www.ang.pl/ELPIDA_praca_w_Grecji_34592.html a tu masz drugi link o pracy i oszustwach http://www.oszukany.prv.pl zastanow sie dziewczyno nad tym dobrze bo nie warto jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×