Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lejla Desperatka

Mam poważny problem /

Polecane posty

Gość Lejla Desperatka
Rozmawiamy ze sobą praktycznie na każdy temat, ale to mnie troszke przerosło. Ale naszczęście uświadomiliście mi że nie warto się że tak powiem "pieprzyć" i mówić wprost. (pozdro pozdro600 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeeeee
to sobie powachaj,albo sprobuj,sluz nie smierdzi,to znaczy ma specyficzny zapach ,ale nie smierdzi rybą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeeeee
i dlatego faceci lubia lizac cipki,bo zdrowa cipka fajnie smakuje,zreszta zdrowy kutasek tez jest fajny,ja lubie possać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invisible ----> to jest wydzielina z gruczołów łojowych, nawet dzieci to już mają... pamiętam jak byłam malutka i mama mi to podmywała i nazywała \"kaszką\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj taki swiezy co przed chwila wydostał sie ze zdrowej pochwy to fakt nie ma zapachu ale taki co posiedzi miedzy wargami troche czasu to juz daje ostro \"szmatą od podłogi\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdro od pozdro600 Lejla i nie owijaj w bawelne, delikatnie, ale jasno i klarownie;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatą do podlogi? Ja myslalam, że zapocone, obsikane narządy dają takim mintajem troche pomieszanym z mokrym psem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce pomoc
a jaki to zapach slowo brzydki nic nie mowi :O sprecyzuj, a wydzielina jest przezroczysta a moze wodnista ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie zawiodlam bo ostatnio mojemu chlopakowi pierwszy raz lodzika robilam, i wlasnie tak jak wczesniej napisalam - smierdzialo. Mam nadzieje ze to sie wiecej nie powtorzy... Bo jakos stracilam ochote na nastepny raz:/ Przynajmniej narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoooooooooo
CZasami jesteście niesmaczni... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla Desperatka
Wydzielina jest wodnista, natomiast zapach... trudno mi określić. Jeśli miałabym porównać to kojarzy mi się z moczem i bezdomnymi :/. Nie wiem jak to inaczej opisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Invisible, wpolczuje:( Wyczuwanie smrodów przy zabawach oralnych skutecznie zniecheca do takich poczynań. Kiedys to sie wstydzialam, ale teraz to bym chyba dzikiego wrzasku narobila i niech spada do wanny, to samo i ja;)...tzn, wolalalabym, żeby mi ktoś powiedzial, że cos ode mnie jedzie, niz sie meczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z tego co ja zaobserwowalem to raczej sledz:classic_cool:🖐️ a szmata od podlogi capi trupem, takim zgnilym smrodem, wiec raczej kobiety tak nie maja(of coz te zywe:classic_cool:🖐️) a ktos jak mozna zapach o nazwie AMBRA?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invisible wyzuzuj! na pewno Twoj men tez nie raz juz napotkał taki troche \"fe\" zapach z Twojej ....ale przeciez Ci tego nie powie ;) i moja rada na przyszłośc: jak planujesz zrobić mu lodzika to nie zwlekaj 5 godzin na randce! tylko od razu przejdz do roboty :P bo po 5 godzinach siedzenia w ciepłe dni w domu np w jeansach to raczej \"świeży\" i pachnący nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla Desperatka
omg... mój pierwszy podszywacz :D. Dzięki drogi Podszywaczu za podbijanie topicu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 -> no ja sie wlasnie wstydzilam... i jaaaakos mu tego loda dokonczylam... Ale wkoncu powiedzialam mu:) Tyle ze na drugi dzien:P Ale jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metal z Huty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa jesne pozdro... powiem mojej kobiecie że jej cipka troche smierdzi to wiem ze juz nigdy wiecej minety nie strzele :) pofilmuje sie tak dziewczyna ze zblize sie do pępka i bedzie strach ze cos poczuje.... mozna chyba rozwiązac to troche w bardziej dyskretny sposób jak po prostu przerwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metal z Huty.
Żywe tak nie mają, co innego martwe, osobiście sprawdziłem:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znaczy to omg
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to zapach zepsutego moczu,to moze byc zapalenie cewki moczowej,albo cos z nerkami,nie rozumiem w czym problem,ja zawsze rozmawiam na takie tematy,zreszta nie wyobrazam sobie lizac facetowi kakaowe oczko,a tam np,kupa niedomyta,ble>a swoja droga,on tego nie czuje ,przeciez cap musi byc niemiłosierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jak mój facet pierwszy raz mi pokazał, to nie pachniał ładnie ( ;) ) i to mnie przestraszyło O.o ale teraz wiem, że tak ma "po całym dniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukielek
mysle ze to zerzaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metal z Huty zdejmuje buty
a jego laska w nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukielek
czy jak to sie tam pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_FIGO-FAGO_ -> dobra, nastepnym razem poprostu przejde od razu do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FF--> a mi bys strzeli i bys juz nigdy nic nie wyczuł, bo takim tekscie:PZresztą, ja akurat mam 90% pewnosci, że żaden z moich (2) facetów nigdy ode mnie nic nie wyczul...po prostu spadam PRZED do lazienki, jak mam ochote na ossstre lizańsko pipuchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×