Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lejla Desperatka

Mam poważny problem /

Polecane posty

FF -> dzieki za rade... Wiesz, zastanowie sie nad tym, i moze rzeczywiscie przystopujemy albo cos... A mowiac szczerze to ja nie wiem czamu sie tak dzieje. Jeshcze 2 miesiace temu nie wyobrazalam sobie nawet zwyklej palcowki jeszcze w tym roku... A niedawno zrobilam mu loda, chociaz jeszcze nawet miesiac temu mowilam sobie ze to ohydne i ze - uwaga - nigdy tego nie zrobie. Nie mam pojecia co to jest wogole za poped. Az sama siebie nie poznaje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsha
dobrze zaplanuj ten pierwszy raz i z właściwą osobą. Bo mój pierwszy raz nie był za fajny, a chłopak okazał się strasznym gnojkiem, żałuję, że mojego małżonka nie spotkałam pół roku wcześniej i że był ktoś przed nim. Szczególnie taki ktoś niewiele warty. Jesteśmy 12 lat po ślubie + 3 lata chodzenia i nadal jest wspaniale -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak to już jest ze jak sie czegos spróbuje i sie spodoba to pozniej juz nie ma zadnych oprów... moim zdaniem jesli nie przystopujecie teraz to dłuzej jak 2 miesiące dziewicą nie bedziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsha -> Wiesz, ale ja jestem pewna ze to wlasnie Ten... Tyle ze w zyciu bym sie nie spodziewala ze tak szybko zaczniemy robic takie rzeczy. Naprawde sama siebie nie poznaje. Musimy przystopowac i koniec kropka. Jak myslicie, jaki wiek jest najodpowiedniejszy na ten Pierwszy Raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsha
... fajna dziewczyna z ciebie i rozsądna, ot po prostu hormonki buzują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FF -> Raczej masz racje. Dlatego stopujemy. Bez kitu. Bo troche przesadzamy ostatnio:P No ale teraz trzeba sie opamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsha -> Dzieki:) I dzieki Wam za te wszystkie rady:) Hehe, a to nawet nie jest moj topik:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.... ja tez nie raz założyłbym sie o prawą reke ze własnie poznałem dziewczyne na całe życie! ze to jest ta miłośc na która zawsze czekałem... i wiesz co???? teraz byłbym bez ręki.... dobrze sie zastanów! moim zdaniem 15 lat to nie jest wiek na uprawianie seksu, ale łatwo mi sie tu mądrzyć :P sam nie byłem lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsha
nie ma chyba czegoś takiego jak odpowiedni wiek, a wiesz, że z tym pierwszym chłopakiem też byłam pewna, że to ten jedyny..... jedno jest pewne, nie powinnaś iść na całość po jakiejś imprezce zakrapianej alkoholem, tylko tak na trzeźwo, świadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy Raz... hm na pewno pewność, że \"to ten\", no i ogólnie pewność że się tego chce... także gotowość poniesienia ewentualnych konsekwencji... według mnie nie ma odpowiedniego wieku, ważne żeby dziewczyna była dobrze rozwinięta fizycznie i psychicznie, uświadomiona, no i najlepiej w liceum dopiero, jeśli chodzi o wpadki :/ ja miałam 21 lat a i tak moja matka twierdziła, że jeszcze jestem młoda ;) ale to mój pierwszy facet... nie wiadomo co by było, gdybym wcześniej miała faceta :D zwłaszcza, że już w wieku 13-14 lat hormony buzowały i wyobraźnia pracowała... (tak jak i rączka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh. No wiec obiecuje Wam ze sie opamietam:):D I poczekamy... minimum roczek... Jesli oczywiscie bede z Nim jeszcze... Bo to prawda - nigdy nie wiadomo co sie stanie. Ale szczerze mam nadzieje i wierze w to ze to wlasnie On. Ma taki fajniutki charakterek i wogole... Ze nie wyobrazam sobie bycia z kims innym:) On jest naprawde kochany:) I zrozuie jak powiem ze chce poczekac na odpowiedniejszy wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No iwec poprawiam: nie \'odpowiedniejszy wiek\' tylko \'czas kiedy juz bede naprawde calkowicie gotowa\'. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsha
zmykam do łóżeczka, bo niestety do pracy rano, a ja zamiast nadgonić zaległe projekty to wchodzę na różne topiki. Durna baba ze mnie DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsha
Invisible😘 powodzonka Ci życzę kochana, chciałabym, żeby moja córa też w przyszłości była taką mądrą dziewczyną, teraz ma 12 lat i na każdym kroku stykam się z jej ,,nastolatkowością" i już mnie to przeraża....Powodzonka i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×