Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klient

Perfumy Koh Samui-Ktoś coś o nich wie????

Polecane posty

Gość Klient

Wiecie może co to za perfumy.... Koh Samui jakaś dziwna nazwa nie sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koh samui
perfumy koh samui są produkowane w Poznaniu, dostępne tylko w sprzedaży bezpośredniej, ich dystrybucją zajmuje się firma Ds-Logic, która ma oddziały w całej Polsce. Miłych zakupów życzę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola 1988
Anna Kot 2006-08-31 11:43, ostatnia modyfikacja: 2006-08-31 11:43:59 Koh Samui - zapach kłamstwa i obłudy koh samui / perfumy / sprzedaż bezpośrednia / klient / kłamstwo / Francja 18 +1 / -1 Twój głos został dodany. Nie dajcie się oszukać! W całej Polsce sympatyczne panie namawiają do kupna perfum, opowiadając przy tym klientowi stek perfidnych kłamstw! Drogie francuskie perfumy- bzdura! Kto jeszcze nie natknął się na miłe panie próbujące wcisnąć rzekomo francuskie perfumy po okazyjnej cenie niech nie da się oszukać! Na ulicach wielu polskich miast młodzi ludzie zaczepiają przechodniów i namawiają do zakupu. "Koh Samui - to nazwa góry czy wyspy?"- zaczynają swoją kwestię. To oczywiście wyspa w Tajlandii, ale cokolwiek byśmy nie powiedzieli, i tak będzie to poprawna odpowiedź. Sympatyczni naciągacze (tak będę ich nazywać) wychodzą bowiem z założenia, że klient ma zawsze rację. Kontynuują: "Już za dwa tygodnie w drogeriach typu Rossmann pojawią się te właśnie perfumy i będą kosztować 249 zł". Kolejna bzdura. Pierwszy raz sympatyczna naciągaczka odwiedziła mnie w domu rok temu i jakoś do tej pory w żadnej z perfumerii nie znalazłam tego produktu. Słucham dalej: "Dziś dla szesnastu pierwszych pań mam promocyjny zestaw, za jedyne 29 zł dostanie pani ode mnie aż 2 flakoniki tych wspaniałych francuskich perfum!". Znowu kłamstwo. Naciągaczka oferuje ten zestaw każdemu, a nie tylko szesnastu paniom. To oczywiście tylko chwyt, abyśmy poczuli się wyróżnieni. Poza tym perfumy wcale nie są francuskie. Z tyłu opakowania malutkim druczkiem napisane jest, że produkuje się je w... Poznaniu. Kłamstw ciąg dalszy Psikając nam perfumy na rękę, naciągacze zapewniają, że zapach utrzymuje się od 8 do 12 godzin. U mnie trzyma się około 30 minut. Następnie opowiadają bajeczkę o francuskich składnikach, niebanalnym pochodzeniu i po raz kolejny przypominają, że mamy ogromne szczęście! Sympatyczna naciągaczka trajkocze jak nakręcona przez jakieś 10 minut po czym zadaje zbawienne pytanie "To jak? Bierze pani?". W przypadku odmowy, sięgają po kolejne sztuczki. Jedna z nich to tzw. zamknięcie. Czyli pokazanie zawartości portfela. Koniecznie pełnego. Rzeczywiście, robi wrażenie. Sympatyczna naciągaczka otwiera portfel i mówi "Proszę zobaczyć ile pań już dzisiaj skorzystało z tej wspaniałej oferty! Mam tu nawet euro. "To co? Ma pani drobne czy >>znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koh samui1
a mi się sam zapach podoba, kupilam i nie narzekam, bo jakby mi sie zapach nie podobał to nie kupilabym!! Proste. do wszystkich narzekających - kupujących: kupujemy tylko to co się nam podoba, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ds logic
www.ds-logic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia1985
Tak. Jestem naiwna baba. Kupiłam, chciałam sprawdzić ich cenę rynkową i pierwsza rzecz jaka wyskoczyła to to, że te perfumy to bubel. Spoko 39 zł to nie majątek, a perfumy zawsze mogę oddać ciotce która będzie zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja też
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojto
Kupiłem już 2 komplety i nagle nie moge nigdzie ich dostać:[ a zapach naprawde mi się podoba:) przyjemny jest i ten damski i ten męski. Ma ktoś do sprzedania ten "green"? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amsterr
Perfumy na pewno nie oryginalne,cena za sztuke-15 zl,do drogerii nie zawędruja.Co do sposobu sprzedazy to osadzajcie wg wlasnego systemu wartosci. Widac forum o Koh Samui znow ozyło!!Czy bedzie powtorka z rozrywki i znow dojdzie do czynnych napasci na Juicemanow-Sprzedajacych... .??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebiesssska
nie kupuj tego szajsu !!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da-max
O co wam chodzi ludzie perfumy sa oryginalne bo maja wlasna linie zapachowa a co do sprzedazy to nie firma szkoli tych ludzi do wciskania kitu tylko sami wciskaja. Te perfumy sa i beda wylacznie w sprzedazy bezposredniej... i tak apropo do 15 zl za sztuke sa produkowane w polsce(tzw wody perfumowane) a od 30 zl za 30ml sa juz robone we francji na olejkach eterycznych. I jak sie na czyms nie znacie to nie wypowiadac sie bo koszt wyprodukowania perfumy ok 30ml to zaledwie 1zl a buteleczka kosztuje 1.50 a w markowych paerfumach placicie za tzw marke, renome i miedzynarodowa reklame ktora pochlania miliony euro. Perfumy sa trwale i dobre a sposob sprzedazy najskuteczniejszy i oplacalny tylko w Polsce jeszcze spoleczenstwo (co niektorzy) zacofane i boi sie takiej sprzedazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli firma nie szkoli ludzi do wciskania kitu,to czemu na początku kariery Juicemani dostają od firmy kartki z tekstem w ktorym jest mowa o kosmicznej cenie perfum i infformacja o wprowadzeniu ich do drogerii w najbliższym czasie. ?? Com??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika954512_77
Tak.Też jestem naiwna.Byłam z mamą w sklepie...po drodze zaczepiła nas taka pani właśnie która sprzedaje te perfumy.Moja mama już raz się natknęła ta takich ''oszustów''...ale ja chciałam żeby kupiła..no cóż..człowiek podobno uczy się na błędach.Ale wiem jedno. Więcej się w balona nie dam zrobić.Perfumy nawet nie są złe..ładnie pachną. Będę miała nauczkę...gdybym teraz nie natknęła się na tą miłą panią ..to w przyszłości pewnie bym kupiła...by mnie kusiło.. Pozdrawiam...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubelmart
Faktycznie może sposób sprzedaży nie jest najpiękniejszy, ale perfumy mi się bardzo podobają, także nie mam do nich zastrzeżeń (do perfum rzecz jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juicemen
hehe...smieszni jestescie :) ja sie zajmuje sprzedaze bezposrednia mam na tym fajna kase i robie to co lubie... niczego nikomu nie wciskamy bo nie od tego jestesmy :) ludzie sami kupuja bo nie kazdego stac na drogie perfumy a my mamy dosc ze mamy tanio , ladne zapachy to jeszcze sami przychodzimy do klienta.. pozdrowienia dla zacofanych JUCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla
Jutro ide opierdzielic szefa! Juz zrezygnowalam z tej firmy - bo nie moglam zniesc tego ze nabieralismy ludzi.... ... w samym artykule jest troche bzdur... ale to niewazne. Ja niewiem jak oni dzialaja... moge sie jedynie domyslac Ktos juz napisal ze koszt wybrodukowania perfumu to 1 zl - jesli to prawda to produkcja kosmetykow to swietny biznes Bardzo mi przykro ze kogos moglam oszukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudysa
Witam Właśnie czytam wszystkie wasze wypowiedzi i jestem nie mile zaskoczona. Jestem kolejną ofiarą, wczoraj dałam się namówić i także kupiłam te "wspaniałe perfumy" hehe. Wróciłam do domu i postanowiłam sprawdzić co to za marka, gdyż nigdy wcześniej się z nią nie spotkałam.....a tu proszę dałam się nabrać na jakiś bubel!! Przyznaję że zapach mi sie podobała, ale gdybym wiedziała że to podróbka to bym tego na pewno nie kupiła!! Ale na szczęście ja zapłaciłam tylko 20 zł ;-). I chciałam powiedzieć że faktycznie zapach trzyma się nie dłużej niż 30 minut ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarmich
hmm..... ciekawe. Sam pracowałem w tej firmie przez jeden dzień i mówiłem ludziom, że produkty te wejdą na rynek we wrześniu. Tak mówił mi trener. Ciekawe, czy rzeczywiście wejdą do drogerii. Jeśli to jest kłamstwo to jestem mocno zbulwersowany i uważam, że dobrze, że zrezygnowałem z tej pracy. Ale jeśli wszystko jest prawdą? Chyba przejdę się we wrześniu do drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema
tak na prawdę nie chodzi o te badziewne perfumy!! to wielka ściema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Han-han
Ehh ja dostałam "Koh Samui" na imieniny :) Z ciekawości chciałam sprawdzić, ile taki flakonik mógł kosztować i natrafiłam na artykuł. Troche mi głupio za siebie i osobę, która perfumy podarowała, ale zapach IMO jest przyjemny :)) , tylko wietrzeje przed upływem godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haMARA
Tak ja tez sie natknęłam na babe która wciskała kity co drugiemu przechodiowi! to jest szczyt hamstwai bezczelności! Ludzie strzezcie się przed takim naciągaczami! OSZUSTWO SIE SZERZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 005juhas
wicie co te perfumy są męskie bo pytałam sie tej babkli która to sprzedawała w warszawie w centrum i ona je sprzedawała jako męskie i takie koh samui też damskie więc zależy czy macie zieloną czy pomarańczową buteleczkę zieolne to męskie a pom. to damskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik srik
mój chłopak kiedys mi kupił te koh samui damskie i odrazu sobie meskie takie małe... ale czy w sklepie czy od kogoś to nie wiem... zapach moze i ładny ale szybko sie ulatniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agullaaa
Perfumy są zajebiste!!! Ładnie pachną i mi siępodobają a z resztą to nie rozuiem poprzednich wypowiedzi... po co ktos kupil te perfumy?? zeby pozniej na nie bluzgac na forum?? widocznie sie musialy podobac ze je kupliście ?! logiczne.. a z reszta ta forma sprzedazy jest zajebista :) ide sobie lica z rodzicami i podchodzi jakis picus czaruje moja mame :) tata laskawie wyciąga portfel po tym jak JA dokładnie oglądam ich katalog z cenami (te damskie 1 flakonik kosztuje 79,90 ja kupilam 2 za 30 zl :D) ktos mpomysli ze jestem naiwna ale zasada jest prosta nie podoba ci se to nie kupuj i przestancie pieprzyc głupoty na tych ludzi co srzedają te wody toaletowe bo wcale nie picują aż tak i jeśli umiecie sie targowac to znacznie opuszcza cene ( mi opuscili z 49 za 30 ) a z reszta to jest tych ludzi praca... nie dziwcie sie im... oni wcale nie maja tych tekstow na pamiec wykutych... gdby nie mieli takiej gadki to by nie pracowali w handlu.. naprawde ja polecam za taka ceene warto :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agullaaa zdecyduj sie - kupilas perfumy czy wode toaletowa, bo to duza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpl
buahahaha :D no roznica, fakt ;) w nazwie :) ludzie ktorzy bluzgaja na tym forum nie czuja sie oszukani, lecz wypunktowane zostaly ich wady :) - pazernosc - szpanerstwo i wiele innych. wiecie co to znaczy oryginalnosc? byc oryginalnym? znaczy to 'byc jedynym w swoim rodzaju'. i takie sa wlasnie KOH SAMUI. jedyne w swoim rodzaju - oryginalne. KOH SAMUI SĄ ORYGINALNE. ile razy trzeba powtarzac? kosztuja 15zł. a dlaczego mowi sie, ze wiecej? ano dlatego, ze czlowiek pazerny, szukajacy okazji, nie zwraca uwagi na produkt, lecz na cene. przecena o 90% zawsze spotyka sie z zainteresowaniem kupcow. obojetnie co jest sprzedawane. wiem, bo pracowalem w handlu f2f i handlu posrednim. to co wy tu opowiadacie nieraz to szczyt zalosci i miernoty. kupujecie, bo wam sie podoba zapach. prawda? no chyba ze dlatego ze powiedzieli wam, ze sie ukaza w perfumeriach, a teraz mozecie miec przed znajomymi i to jeszcze taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
witam. dożuce coś od siebie na ten temat. padły tutaj pytania skoro nie mieliście zamiaru ich kupić dlaczego to zrobiliście. tak się składa ze jestem już teraz byłym Trenerem firmy ds Logic nie mogłem tak dłużej zarabiać bo dla mnie było to niemoralne a potrzebowałem gotówki otóż całość działa następnuąco: całośc opiera się na najbardziej banalnym systemie sprzedazy dzielonym na 5 stopni: wstęp rozwinięcie prezentacja zamknięcie wykończenie. i nie od was zalezy czy kupicioe czy nie bo nie liczy się perfum tylko prezentacja ile razy miałem tak że ktoś mówił że nie chce a po prezentacji skozystał i zamknołem go na 2 sztuki ludzie kupujecie pod wpływem impulsu wywołanym poczuciem straty okazją zazdrością dowartosciowaniem wywołując impuls sprzedaż jest murowana to tak dla wyjaśnienia dlaczego ludzie to kupują no irpzepraszma tych których na to naciołem. osobiście znalazłem świetne zastosowanie tych perfum nadają się jako odświeżacze pwoietsza do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 21
czesc wszystkim ! sama pracuje dla firmy Ds Logic i sprzedaje koh samui i uwazam ze nikomu ich nie wciskamy ! ludzie korzystaja sami bo jest tanio i sie zapach podoba ! to jest praca jak kazda inna ! jak idziecie do sklepu i kupujecie wody toaletowe za 20 - 30 zeta to tez trzyma sie niezbyt dlugo ! a tak naprawde za te drogie wody w sepforze placi sie xza marke i za to ze np znajduje sie sklep na florianskiej , czyli oplacxenie miejsca itp. wiec nie piszcie glupot i nie obrazajcie ludzi ktorzy to sprzedaja. po prostu nie korzystjcie z ich oferty i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
tak to już wam tłumacze jak to jest bo widze ze ktoś ds logic się pojawił mówiłem wczesniej o impulsach chwilke temu impuls okazji: dzisiaj nie ma cenu 159 zł jest tylko koszt produkcji i reklamy jednej buteleczki 39.9 mało tego drógi dostaje pani/pan w prezencie za darmo impuls straty: podajesz klientowi towar żeby niby obejżał zapamiętał wizualnie opakowanie i zabioerasz po chwili. kiedy się wacha natomiast mówisz dzidsiaj promocja trfa ostatni dzie na ja włąsnie za chwile kończe prace impuls zazdrości zamykając pytasz się np dla pana jeden zestaw czy 2 dzisiaj wszyscy biorą po 2 bo wszyscy korzystając i pokazujesz portfel z kasą impul dowartosciowania pytam 100 eleganckich kobiet o to czy zapach się podoba, albo inna gatka w stylu taka elegancka i zadbana kobieta na pewno odpowie mi na pytanie myślę że tutaj moja przedmówczyni nie będzie się spierała ze mną:) a wy czytający otworzycie sobie oczy i nie będziecie na to otwarci dla wszytskich dobra rada przy zamknięciu sprzedawcy często mało doświadczeni stosują prosty motyw marketingu 3 negacji jeśli 3 razy obijecie ich stwierdzenia na nie dają wam spokuj bo tak jest przyjęte że nie mają naciskać przynajmniej tak mogę wam pomóc jak chcecie więcej info piszcie śmiało na maila ja działałem w tej firmie w gdańsku więc wiem że naprawdę mase ludzi się na to łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×