Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klient

Perfumy Koh Samui-Ktoś coś o nich wie????

Polecane posty

Gość gość
Kupię perfumy koh samui!mi kojarzą sie bardzo dobrze,zapach słodki ,chce się wąchać go co dzień.Znajomi zwracali uwagę ,mówiąc że ładnie pachnę.To jest jak la mnie zapach sukcesu,niech sie inni śmieja ja je lubie.Prosze o kntakt tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych którzy narzekają, W d***e byliście, g***o widzieliście! Gdyby ktoś z was miał pojęcie o perfumach (ja mam) to wiedziałby że koszt produkcji wszystkich perfum czy to ich, czy jakiejkolwiek innej marki jest taki sam lub bardzo zbliżony i wynosi on ok 3 euro za litr do maxymalnie 5-6 euro. Nie bez powodu ta firma startuje teraz z perfumami, bierze przykład z polskiego Fm (z ta różnicą że nie tworzy networku) bo na tym widać największa przebitkę i dzięki temu firma pewnie dostanie kopa na rozpęd. Dla wszystkich znawców, mogę wam powiedzieć że sugerując się opiniami ludzi którzy nie mieli okazji spróbować na sobie jakiejś rzeczy lub zrobili to nieumiejętnie (tak moi drodzy perfum nie używa się na ubranie lub nie rozpyla się chmury wkoło siebie tylko używa w określonych miejscach) schodzicie na poziom średnio rozwiniętej fretki - bez urazy dla zwierząt. Co do utrzymywania się perfum tzn zapachu występuje kilka kluczowych zależności, bez względu na markę:takich jak m.in. pH skóry czy procent za perfumowania (w drogeriach nie ma nawet takiego pojęcia jak perfuma męska max 5-10 marek dają więcej za perfumowania jak 12% dla mężczyzn) Gdy już trafimy w odpowiednią perfumę dla siebie która miło drażni nasze powonienie pozostaje jeszcze jedna rzecz, przyzwyczajenie! Myślicie dlaczego zawsze w autobusie siedzi jakiś jebiący moher czy inny grubas i dziwi się że ludzie się odsuwają ? bo po 20 min czasem dłużej nie czujesz już zapachu. Chcesz sprawdzić czy trzyma? to daj komuś innemu powąchać. Wczoraj był u mnie akwizytor tej firmy i spryskał mnie ta perfumą, trzyma do tej pory tzn że działa, nie sprawdziłem za-perfumowania. Błagam, nie p********e jak się nie znacie, akwizytor w moim pojęciu to robota nie dla każdego i należy jej się szacunek jeszcze bardziej jak wszystkim innym zawodom takimi jak wasze!!! -przeciętniaki. Mam tu na myśli osoby które nie widziały, nie wąchały, nie znają się a p******ą, pewnie za 3 minuty znowu ktoś coś doj***e albo jeszcze lepiej będzie gadał coś na mój temat bo nic innego nie potrafi wymyślić. Na koniec dodam... mimo że nie działam ani w tej firmie ani we wspomnianym Fm'emie zanim napisałem tą wypowiedź upewniłem się że mam rację, kto z was chociaż przeczytał swój post ?. To że w drogerii kosztuje coś 400-600 zł to nie znaczy że kwiat do zrobienia "perfum" został zerwany o wschodzie słońca łapiąc tylko wybrane promienie z krawędzi wulkanu pilnowanej przez smoka. To znaczy że po prostu dajecie się ****** lub po prostu chcecie by ktoś to zrobił tylko nie ma chętnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×