Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gladzia

Co pasuje do białych spodenek?

Polecane posty

Gość gladzia

Co pasuje do białych, eleganckich spodenek? Jaka koszulka? jakie buty? Poradźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdds
bardzo krótkie szorty ?? czy takie przed kolanko lub w kolanko ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie25
ja chce koniecznie biala, haftowana jakims wzorem w kwiaty marszczona bluzke z pufkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam sobie właśnie białe szorty akurat sportowe:) moje wyglądają z topami super. wczoraj ubrałam je z czerwonymi butami na koturnie i czerwonym topem. dziś biegam w zwykłym czarnym topie i japonkach:) do eleganckich spodenek proponowałabym proste topy i koniecznie buty na koturnie lub klapki na obcasie ostatecznie eleganckie japonki. jakoś nie pasują mi do nich baletki ani jakiekolwiek zwykle buty. ogólnie noga wygląda ładniej na obcasie wiec do takich eleganckich spodenek wydaje mi sie ze koturna będzie fajnie wyglądać. nie ubierałabym sportowych podkoszulków ani zwykłych podkoszulków z krótkim rękawem. najlepiej według mnie wyglądają proste podkoszulki bez rękawków. nie odsłaniaj brzucha bo skrócisz sylwetkę lepiej postawić na długie nogi. tuniki tez odpadają dopasowane podkoszulki do końca spodenek i będzie wyglądać super:) a co do tych stringów według mnie to nie gustowne zwłaszcza ze eleganckimi szortami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła reklama
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest Treff to w zasadzei taki tani spozywniak, ale czesto maja tam odziez z jakis koncowek serii.. kochana zaraz zrobie tym spodenkom fotke i ci ja przesle, jesli zechcesz to , gdy jeszcze je beda mieli to ci je tez kupie i wysle za 1,80 e bo tyle warensendung kosztuje z koperta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi sie do bialych szortow podobaja gladkie , opalone nogi w escapandrillach takich na wiazanie do tego tuniczko-sukieneczka rozrzerzana na dole, a zebrana pod biustem w stylu empire :) miodzio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×