Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mooooonnnnnnnniiiiiiii

Stres w pierszych miesiacach ciazy

Polecane posty

Gość Mooooonnnnnnnniiiiiiii

Witam was ! Czy stres moze wplywac na ciaze, a w przyszlosci na dziecko?, chodzi mi czy dziecko moze czesto plakac, miec problemy ze spaniem. Jestem w 13 tyg ciazy i wiem dopiero od 3 tyg ze jestem w ciazy. Ostatnie 10 tyg mialam duze nerwy w pracy, i teraz mam znowu bo gdy powiedzialam w pracy,ze jestem w ciazy to przerwali ze mna kontrakt. Wiec martwie sie o zdrowie mojego maluszka. Poradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska no nie
a ciaza nie pozwala pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crystallographic data
Nie, ciąża sama w sobie najczęściej nie uniemożliwia pracy, ale pracodawcy jakoś w to nie chcą wierzyć :) Ja cały czas pracuję, mimo że lekarz na każdej wizycie się pyta czy nie chcę zwolnienia. A stres... Niby nic dobrego, ale ile w tym faktów, a ile babcinych przesądów? Podobno dziecko stresuje się razem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska no nie
nie chca w to wierzyc? oni nie musza w nic wierzyc bo wiedza ze ciezarne wykorzystuja swoj stan i ida na zwolnienie by poleniuchowac a wiec jedne leniwe działaja na szkode innych ciezarnych ktore chca pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crystallographic data
Twoja wersja jest całkiem możliwa. Zresztą, mnie lekarz na każdej wizycie pyta, czy nie potrzebuję zwolnienia do pracy. gdy n-ty raz mówiłam mu, że nie, to zaaferowany zapytał: "A gdzie Pani pracuje??". Więc może i nie należy się dziwić przeczulonym na tym punkcie pracodawcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska no nie
z pewnoscia nie nalezy sie im dziwic bo kazdy zatrudnia osobe do pracy a nie po to by siedziała na zwolnieniu z powodu dobrego samopoczucia ciaza to nie kalectwo juz nie pierwszy raz tu czytam ze ktos wyleciał z pracy................ z powodu ciazy To kobiety kobietom zgotowały ten los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska no nie
nie martw sie maluszka odpoczywaj wszystko sie ułozy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crystallographic data
No a już na pewno NIE KAŻDA ciąża jest kalectwem. Tym bardziej, że siedzenie w domu znudzi się szybciej, niż można by przewidzieć. Trzeba być aktywnym do końca, o ile tylko się da, bo okres urlopu macierzyńskiego skutecznie człowieka wyalienuje od otoczenia. Po co sobie na własne życzenie dokładać. I tym samym, jak niegłupio pisze _ludziska no nie_, kopać dołki pod innymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sculptor
Pracowałam w ciąży do 7 miesiąca i nie było problemów. Zarówno z mojej strony, jak i ze strony pracodawcy. Czułam się dobrze, miałam dobre warunki pracy. Wszystko zależy od przyszłej mamy (czy dobrze się czuje) i od pracodawcy. Jeżeli ktoś zatrudnia kobiety w wieku 20-35 lat musi się liczyć z tym, że będą mamami. A przyszłe mamy, jeżeli zdrowie im na to pozwala, powinny pracować :-) W moim zakładzie pracy jest większość młodych kobiet (mam). Nigdy nikt nikogo nie zwolnił, ze względu na ciążę. Zmienia się obowiązki (np. w archiwum ktoś inny łazi po drabinie) i wszystko gra. Pozdrawiam wszystkie pracujące przyszłe mamuśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmoooooooonnnnnnniiiii
Dzieki za opinie. Ja przyjelam sie do tej firmy w marcu i mialam kontrakt na pol roku. Tak wyszlo ze w pierszym tygodniu pracy zaszlam w ciaze, chociaz o tym nie wiedzialam. W pewnym sensie rozumiem mojego pracodawce bo on musi kogos miec na zastepstwo ,musi myslec o firmie, musi kogos wyszkolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni ---to zalezy co robisz i gdzie pracujesz.Bo gdybym to ja zaszla w ciaze to z miejsca na zwolnienie.I to nie dlatego ze mi sie PRACOWAC nie chce tylko dlatego ze tam gdzie pracuje sa warunki szkodliwe.Tj alkohol izopropylowy.zywica epoksydowa............pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×