Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lagi

Z nim będziesz szczęśliwsza

Polecane posty

coś co nie ma przyszłości nie ma nawet na nią szans :D he he optymistka ;) za dyche :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagi - to chyba każda kobieta przechodziła..... sam tekst- miłość tragiczna i boląca jak sięgasz pamięcią wstecz, największe poświęcenie i dowód na prawdziwe uczucie zresztą to jest tak , że zawsze bardziej cierpi ten który mocniej kocha.....to czy warto się angażować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też idę coś poczytać może... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile literki mi nie pouciekają :D mniami.. angażujemy się bez naszej wiedzy... serce robi za nas wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie lagi i potem MY KOBITKI płaczemy, dołki łapiemy a facet?- facet zawsze da sobie radę- i raczej takich rozterek nie przeżywa............ faceci mają lupę i szkiełko ....natomiast kobiety patrzą duszą -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że przeżywa... ale tak wybrał... chyba bardziej go niszczyło utrzymywanie niż rozstanie... to tyle w temacie... żeby za smutno się nie zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo ze się tak bezczelnie wrtącam, ale czy mogłabym prosić o wysłanie mi tej piosneki Starego Dobrego Małzeństwa od której zaczął sie ten temat? Gdyby Ktoś (np. Autorka topiku) byłaby tak miła byłabym bardzo wdzięczna :) Mój adres: k_wieczor@o2.pl Bardzo dziękuję i jeszcze raz przepraszam za wypowiedz nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam tekst
Jak widzę podołowałyście się trochę - a teraz czas na nowy dzień i nowy optymizm :) Lagi- trochę mniej boli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie... ;) na trzeźwo świat wygląda zupełnie inaczej ;) żarty żartami .. ale jest dobrze ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam tekst
No to się cieszę i życzę wszystkiego naj :) Powodzena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może przefarbuje włosy na czarno na znak Nowej Ja :) dzięki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam tekst
Na czarno ?? To chyba nie jest dobry pomysł....... A jaki masz kolor oczu i karnację skóry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nie żartowałam oczywiście... ;) chociaż wtedy byłabym czarownicą w 100% ;) mam jasny blond, karnacja jasna więc nie bardzo mi w czarnym pewie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicole Kit Man .. juz kiedyś miałam ognisto rude i czerwone włosy.. nawet mi ładnie ;) masz łeb... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam tekst
No to już masz Lagi kogoś - kto Ci doradzi jaki kolor wybrać :) A że i Twój humor widzę dużo lepszy-to nocny pocieszyciel nie będzie Ci już potrzebny :) Znikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam tekst... a kim ty właściwie jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he to ładnie :D ale z zielonego to ciężko wyjść później chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicole---> albo na wiejską potańcówkę lub tez festyn;) albo koncert \"ich troje\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam tekst... ty pewnie jak ten mój dobry duszek... ;) czy muszę mieć zły humor byś się znowu pojawił?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami :D a ty długo sie wczoraj podołowałaś?:) sorki,że w sumie przeze mnie :D masz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagi ........nio cio ty:) moje dolki szybko przechodzą , a teraz słucham Grechuty ważne są dni których nie znamy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę... taaaak... tak właśnie powinien się każdy dzień zaczynać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×