Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adbvgfbtred

to jest podneicajće

Polecane posty

Gość adbvgfbtred

bo nie ma to jak sztachnąć się własnym piardem -zwłaszcza jak się ma 100 kg lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie trzeba sobei czasem nadziać dzika na piarda, żeby była z tego wieka petarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki zwyczaj, że sie pierdzi tak skutek że to smierdzi wszystkie kwiaty tu zdychają i na niby umierają a gdy przyjdzie pan Tomaszek podgoli im kilka paszek a gdy przyjdzie krzywa Jóźka da im wszystkim buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
fuuuuuuuu od samego czytania "zalatuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu pierdze duże piardy i robie z nich smrodne petardy trafiłęm własnie nietoperza o on mi się z ego zwierza że takiego smordu jeszcze nie widział bo smód się czuje, jak siedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
montypajton fajnie rymujesz i smrodzikami zalatujesz lubię czytać wiersze Twoje I niczego się nie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Zapytam się jako znawcę tematu, czy przykładając do tyłka zapaloną zapałkę można wzniecić pożar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementio miła mojaa kochanko pójdę z Tobą dzisiaj na sianko tylko jak bedę pierdział to księżyc bvędzie żedział i co ruchanka sobie bym sklecił kiedy nawet księzyc nie będzie swiecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożar można wznieść na rózne sposoby ja go wzniecam rozpuszczając lody normalnie kł;adę lodA na tapczanie i mi się juz pali ubraie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
montypajton mądrze mówisz i w swych wierszach się nie gubisz czekam na Ciebie w oborze Nikt mi w niczym nie pomoże Lecz wiem że Ty się tam pojawisz I z kłopotów mnie wybawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palę nozyczki nielegalnie czuje sie z tym fajnie spaliłem kiedyś nozyczki swojej cioci i ona się teraz na mnie psoci kiedys spaliłem nożyczki mojej owieczki i nie dostałem od niej już babeczki a gdy paliłem nożyczki starej oportunistki przyszły do mnie feministki odtad pale nożyczki skrycie tak undergroundowo - niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia - Twoim kłopotom zaradzę wsadzę ci wielkiego w małą kamikadzę będziesz krzyczałą ze szczęścia wznosząc uroki jaki to ja jestem znowu słodki po czymś takim juz nigdy ci łzy z oczu nie będą leciały bo bedziesz szczęścliwsza niż inne pały co nigdy nie zaznały miłości i zostawisz w spadku radość swej potomności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia może mnie zdemontowac wtedy bedę swych częsci szukać dlatego z dementią nie utrzymuję bliskich kontaktów tylko mogę ją od czaqsu do czasu wziąć na kilka numerków wtedy będę miał pewność, że moja droga to dementia zawodowa co wszystkie zwisy robi stojące i naprawia moje serce bo każdy na świeice wie że zwis się zwisa się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie będę już nigdy płakała Nawet gdy przyjdzie do mnie dziewczynka mała Tylko wtedy ją przytulę I powiem że ją kocham czule Zupełnie jak Montypajtona I jak krowę bez ogona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kocvham krowy bez ogona ławiej się wtedy z nimi kona gdy po wsadzeniu krowie robi się jej pryszcz w rowie dlatego pamiętajcie obcinac krowie ogony by żaden z was ni był poroniony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia - tulę Cię do swego serca i tak jak gruczoł nadnercza wydzielam szybko dziwne płyny dlatego jestem człek najbardziej zachochany co szuka swoje wielkiej damy szybko pisze rymy i bzdruy prawi takie że nikt go nie poprawi bo nie masz takieog pod Słocem który bty chciał władać sercem dziewczęcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapachniało romantyzmem? nie to monty puscił baka jak pizdę ;-) zapachniało Uszatkiem nie, to monty puścił sobie bączkiem monty lubi koronę śmierdziucha i lubi kiedy go ktoś wyrucha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia - co jest, gdzie ty teraz jesteś mrakuje mi ciebie Słoneczko jakieś tylko nie dawaj radia do ubikacji, bo ją kibel zastraszy co ma kij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię od czasu do czasu nasikac do zlewu i zrobic z tego część do banku przelewu dlatego jak tylko mam jakieś nalezności szukam zlewu na grubość kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydliwe rzeczy: 1. lubię zapać na ulicy dziewczynę w spódniczce, co ma z 14-15 lat i wycisnąć z niej gówno. potem biorę to kupsko i smaruje jej nim rajstopy i zawsze mówię, to samo: \"po co się tak stroisz, jak się gównem uparpałas\", a one zawsze do domu wracają w płaczu... i w gównie 2. od czasu, do czasu biorę ze sobą kamulec i jak mi się chce srać, to wysrywam na niego stolec 3. lubię ogolic sobie wzgórek łonowy, a zgolone włosy zanoszę do skupu makulatury - dobrze za nie płacą. 4. lubię jeżdzić na rowerze i wystawiać na widok publiczny swoje genitalia - tak jak to zrobiła kart talia 5. robię jedną obrzydliwą rzecz: kładę jajca na swój piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×