Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjezdzajaca

co się teraz nosi w ANGLII???

Polecane posty

Gość wyjezdzajaca

otoz wyejzdzam na 3 miesiace do Londynu i nie chce wygladac glupio i smiesznie. dlatego osoby mieszkajace w UK prosze o napisanie co sie tam teraz nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wspomnienia z Anglii jeżeli chodzi o wizerunek potencjamnych ludzi spotykanych na ulicach to \"nosze wszytko co chce\",czesto zastanawiałam się czy u nas ktokolwiek w takim ubraniu wyszedłby na ulice i myślę ze nie. Anglicy mam wrażenie że nie przywiązują zbytnio uwagi do swojego wyglądu w szczególności jeżeli chodzi o bycie na \"topie\" i w zgodzie z aktualnymi trendami.Odwedziałam okolice Londynu w okresie zimowym ale na porządku dziennym były wtedy zestawu getry +podkoszulek z krótkim rękawkiem + klapki + szalik bo oczywiscie zimno było. A jeżeli spotykałm już kogoś OK to okazywało sie czesto ze to Polacy :) Przymierzałam sie już kilkakrotnie aby ten temat poruszyć w swoim serwisie ale nie udało mi się przygotować typowych foto z \"ulicy\" więc musze poczekac do nastepnego razu, chyba że ktoś takie foto posiada i udostępniłby aby troszeczkę przybliżyć panujące tam na codzien zwyczaje modowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkaa
u nas gdyby ktos na ulicy pokazal sie w czyms niemodnym, albo znacznie odbiegajacym od obecnej mody od razu zostalby wysmiany albo obciety wzrokiem. sama bylam tego "ofiara". niestety polskie spoleczenstwo na ogol jest nietolerancyjne(zwlaszcza w malych miastach, w duzych mniej)i nie akceptuje innosci. podoba mi sie ze na zachodzie ludzie nie przywiazuja wagi do wygladu i kazdy moze wyglada jak chce i nie jest narazony na zadne smiechy albo spojrzenia ze strony innych, dlatego ubieraj sie jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss sixty powraca
Gość balbinkaa
o kurde! zaniemuwilam jak to zabaczylam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio taaakkkk
naszczescie miss sixty to nie tylko skóra,ubieram sie w tym sklepie i jest duzo wiekszy wybór inaszczescie ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam od 3 lat w londynie i moda na ulicach jest różnoraka mało kto tym się przejmuje i zakłada co chce.Młode angielki w większości ubierają się niechlujnie, może przez obowiązek noszenia mundurka szkolnego nie mają wyobraźni jak tu się dobrze ubrać nie ma to jak w polsce gdzie codziennie rano był delemat w co by się ubrac żeby dobrze wyglądać...Sklepy są mniej więcej te same tutaj i w Polsce może jedynie większy wybór.Ogólnie Polki na ulicach się wyróżniają pod względem estetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka nie jest prawda to co mowisz, generalizujesz troche, rownie dobrze to samo mozna powiedziec o polkch - sa polki ktore sie ubieraja niechlujnie i tez im nie przeszkadza co na siebie wloza. sama mieszkam w uk od 4 lat w okolicach brighton, ja odnosze wrazenie ze wiekszosc mlodych brytyjek ubiera sie w \"mundurki\", czyli to co aktualnie mozna kupic w new look czy h&m; czyli teraz to tzw. footless tights, tuniki i ballet pumps . Toche starsze kobiety, ktore swoj styl wypracowaly ubieraja sie bardzo oryginalnie, chociaz mundurkow duzo wiecej na ulicah ;) acha i obowiazkowe ogromne okulary sloneczne i jeszcze wieksze torby na ramie - wiem ze moja wypowiedz troche sarkazmem zalatuje ale juz nie moge patrzec na getry, tuniki i buty z kokardka. z tego co wiem to w londynie wcale inaczej nie jest chociaz dziewczyny sa bardziej odwazne w swoich zestawach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×