Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

170cm/63kg szukam podobnych do wspolnego chudniecia

Polecane posty

Gość violik

hej szukam podobnych dziewczynek i podobnym wzroscie i wadze do mojej zeby razem chudnac:) che sie pozbyc jeszcze z 8kg pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakanakana
177/64 tez chce tak z osiem kilo stracic bo sie zle z ta waga czuje mimo ze nie jestem jakas tlusta i wogole ale idzie juz gorace lato i jak sie tu ludzim pogazac z taka kragla pupcia:):) ehhh.... troszke trzeba zrzucic... chce sie lepiej czuc.:):) wiec jestem bardzo chetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
no to fajnie ze sie przylaczylas:D a ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakanakana
mam 18:P:P mloda dupcia jestem ale jak widze takie szczuplutkie dziewczynki to tez chce tak wygladac i dobrze sie czuc:):):) zawsze bylam szczupla i nie przejmowalam sie waga ale moj facet jest kucharzem i tylko posuwa mi talerze:D:D a ja tak jem jem jem... :):) chce zrobic z soba porzadek:):) musze tylko poskromic sklonnosci do jedzebia slodyczy:):) to najwiekszy problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to moze i ja dołącze 172cm i 65 kg..., a macie juz jakis pln na dietke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakanakana
tzn tak:):) ja mysle - zero kolacji, duuuzo wody , ograniczenie slodyczy praktycznie do zera(bo nie wiem czy potrafie calkowicie:P ) i cwiczonka regularnie. ma ktos jakis konkretniejszy pomysl?? ide na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tego zamienila bym biały chleb na pieczywko vasa, a z ćwiczeniami to musze sie troszki wstrzymać... noga w gipsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
witaj Nariari no ja mam plan dietki:D rano jem wszytko na co mam ochotke a pozniej tylko owoce i warzywa:) przez ten tydzien schudlam w taki sposob 2,5 kg nie wiem jakim cudem ale jakos sie stalo:D a ty masz jakis plan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
no ja jem tylko pieczywko waza od jakiegos czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakanakana
oj tak pieczywko biale nie wskazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
no tak ale ja to sobie tez takie przerwy robie no w weekendy np troszke wiecej jem a tak to dieta:) to weekend=swieto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska22
Hej dziewcyzny kurcze jak fajnie, ze istnieje taki temat mam 172 cm i waze 62 kg odz dzis mialam zaczac dietke, ale zjadalam jajko an twardo , troche ziemniakow z kefirem i kawalek pizzy;/ z ta pizza przesadzilam:(mam slabosc do slodyczy, pizzy, kebabow, frytek:(to mnie gubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakanakana
kaska 22: ja mam tak samo:):) tylko mam nadzieje ze jak na powaznie sie za siebie wezme to przetrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakanakana
ja wogole mysle ze trzeba pic duzo duzo wody min to pomoze oczyscic organizm. masz ochote na czekolade to jedna szklanka wody:) co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
kaska22 ja poprostu ubostwiam pizze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska22
dobry pomysl z ta woda:)wiece ja mam jeszcze cos takeigo, ze chcialabym szybko schudnac i np. zakaldam sobie ze zaczynam odchudzac sie od wtorku i na sobote chce byc szczupla, nie jem przez te dni prawie nic, a potem w niedziele nazeram sie jak dzika swinia........maskara i tak mam:(, nie potrafie zaczac sie zdrowo i rozsadnie odchudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
ja nigdy nie mam ochoty na czekolade bo poprostu nie lubie ja wole chipsy a to tez bron ktora moze zabic:D no tylko ze ja wody zbytnio nie lubie no ale wiem ze trzeba pic oj to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska22
ok, to od 18 nic nie jemy, chbya ze bedziemy barrdzo glode to jabluszko albo jakis owocek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
no to ja tez bede pila:) pj chociaz juz mi sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
pomoze pomoze:) no to ile my chcemy schudnac? ja 8kg a wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdnxdnsdf
hej dziewczynki :) pisze zeby was podniesc na duchu: ja wazylam 63kg przy wzroscie 165 ;/ wsumie nie robilam nic, chodzilam tylko na spacery i pilam wode, i zadko jadlam kolacje... a takto slodycze i wszystko normalnie :) i schudlam:) teraz waze 53 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
i tylko przez te spacerki az 10kg ci spadlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdnxdnsdf
tak i przez picie mineralki :) normalnie wszystko jadlam (nawet slodycze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
ja to nawet pol godziny biegam ze 3 razy w tygodniu:) no i ostatnio to jakies cwiczonka zaczelam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
oj to u mnie to tak nie ma ze jam wszystko i chudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
ja tez niby nie jem kolacji no tzn jakies tam warzywko albo owocka okolo 18 ale czy ja wiem czy ja tam jakos szybko chudne no ale chudne i cale szczescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
90/66/96 no i ten dol jest najgorszy no a tam to sie zmierze pozniej bo nie wiem ile tam mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
dobra ja narazie musze uciekac:) fajnie ze jakies wsparcie bede miala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
ja w udzie mam napewno wiecej bo ja to tam na dole to taka grubasna jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się przyłączę, ale od jutra bo dziś jest impra z ok Dnia Matki i pewnie zjem rzeczy, których nie jem na codzień. W kazdym bądz razie: wiek: 24,5 wzr: 174 waga: 63 wymiary: 86-75-96 - chyba już wiadomo nad czym będę pracowac ;) cel: 56 kg metody: - ograniczenie weglowodanow - kilka malych posilkow w ciagu dnia - max. 3h przerwy miedzy posilkami - duzo spacerow - duzo pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×