Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keathy

WROCŁAW

Polecane posty

cZY KTOS MOGL BY MI POWIEDZIEC GDZIE WE WROCŁAWIU SA NIEDZIELNE BAZARKI Z UBRANIAMI KOSMETYKAMI PERFUMAMI ??? BARDZO PROSZE O INFORMACJE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz a czy mogla bys mi jeszcze powiedziec gdzie sa te niskie łąki bo nie moge na mapie znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelek1987
Niskie łąki to ulica,boczna traugutta,ale nie polecam,ostatnio byłam i stwierdziłam,ze jest tam dużo drożej niż na świebodzkim(moim ukochanym zresztą) i dużo mniejszy wybór.polecam Ci byś wybrała się na świebodzki (orląt lwowskich,niedaleko Jana Pawła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Świebocki jest lepszy... z dworca pkp można się praktycnzie przespacerować albo dojcehcąc autobusem 135. Kupisz tu markowe kosmetyki, jest dużo "butików" czyli straganów na których są rózne rzeczy. Generalnie brak tu prawdziwych firmówek (Pormod, Zara, Naf Naf...) ktore są na Niskich Łąkach, ale innych rzecyz jest multum i to w bardzo atrakcyjnych cenach... Ja zawsze poluję "na torach" i tuż przed nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na swiebodzkim to typowa bazarowa tandeta... na niskich lakach jest wiele ciuchow z zagranicy np. paryza, napewno sa drozsze niz na swiebodzkim, ale mozna fajniejsze- oryginalniejsze ciuchy znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×