Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dog in the fog

ANKIETER/TAJEMNICZY KLIENT/AUDYTOR. WSZYSTKO O...

Polecane posty

Czy ktoś pracuje na wyżej wymienionych stanowiskach i może opisać tu na czym polega dokładnie taka praca i ile siezarabia?? Widziałąm ostatnio ogłoszenia dla tajemniczych klientów itp, tylko zastanawiam się czy to jest dobrze płatne i na czym dokładnie polega praca na stanowisku np tajemniczego klienta, audytora, ankietera itp. I która agencja jest warta polecenia . Jestem z Dąbrowy Górniczej jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupupupupupupupup
też chcę wiedziec, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietujaca
jesli chodzi o stanowisko ankietera - troche przerabana sprawa, chyba, ze pracujesz przy ankietach telefonicznych. ja przeprowadzalam tylko ankiety terenowe i szczerze mowiac nie wspominam tego najlepiej. wyznaczaja ci rejon, w ktorym masz zrobic badanie, poruszasz sie po ulicach, domach i klatkach wg scisle okreslonego schematu (np. idziesz ulica prosto, jak dojdziesz do skrzyzowania skrecasz w prawo, idziesz prosto, na skrzyzowaniu w prawo itd...durne, ale tak trzeba), pukasz ludziom do drzwi, jesli nie zamkna ci ich od razu przed nosem widzac twoj identyfikator, to polowa sukcesu - druga polowa, to wzrok - trzeba caly czas utrzymywac kontakt wzrokowy, mowic wyraznie, radosnie, usmiechac sie milo i przekonywac, ze nie chcesz niczego sprzedac :) jesli cie wpuszcza do domu najczesciej musisz wsrod obecnych tam domownikow wybrac respondenta - rowniez wedlug scisle okreslonego klucza (np pytasz kto mial ostatnio urodziny i bierzesz te osobe, o ile spelnia jeszcze milion innych warunkow). wypelniasz kwestionariusz razem z respondentem, to jest najtrudniejsze, ludzie zwykle nie wiedza zupelnie co to ankieta i w jaki sposob odpowiadac, potrzeba ogromnej cierpliwosci... na koniec wypelniasz tzw. sciezke, czyli zapisujesz adres respondenta, nazwisko, telefon. dziekujesz, wychodzisz, idziesz do nastepnego domu wg scisle okreslonego klucza....... ps. mam ankiete do wypelnienia, chce ktos na maila? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kicha....
łązić po domach to zonk... Myślałam że mońaby znajomych wykorzystać, rodzinke itp ;) Albo neta :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie wyjasnione wszystko kompleksowo.plusem jest to ,że wszyscy maja oklepane szkolenia a ta firma prowadzi z roznych dziedzini w róznej formie. ja korzystam z -learning bo po co przepłacac za stacjonarne!juz robiłaam tam 2 1.Kasjer walutowy 2. Tajemniczy Klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to zwykła ściema? Uporczywe łażenie po wybranych sklepach za grosze, na które i tak długo trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy uporczywe nie sadze.jak ktos lubi kontrolowac innych to sie odnajdzie w tej pracy.zarobki sa rozne.praca raczej dodatkowa niz stała.po 2 -3 wizytach nabiera sie wprawy.ja nie narzekam.lubie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do postu wyżej też robiłem badania dla tej Pani i zero kontaktu ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do koleżanki wyżej może by tak Panią Radecka postraszyć Policja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo ponawiam pytanie czy ktoś miał podobny problem z ta Pania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dochodzą mi wiadomości na forum?jesli masz możliwosc pisz na maila m.tkaczyk90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zostalam oszukana! Piszcie jesli jest nas wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej możesz bliżej powiedzieć jak u Ciebie sytuacja wygladała?Możesz na napisać na priv moj mail m.tkaczyk90@wp.pl Pozdrawiam, Kolega wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania6t.pl – to oszuści i naciągacze w związku z zataczającym coraz większe rozmiary oszustwem prowadzone jest już postępowanie prawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unikajcie Radeckiej
Ja też zostałam oszukana przez panią Justynę Radecką. Umowa miała przyjść mejlem i pocztą, nie przyszła wcale. W tym czasie wykonałam i wysłałam tej pani 9 rzetelnych raportów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatiMati11
Moi znajomi pracują zdalnie i też namawiają mnie na taką pracę!Ostatnio nawet przeglądaliśmy oferty pracy na pracuj-online com i powiem szczerze, że bardzo dużo fajnych ofert pracy wpadło mi w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, mam pytanie na temat tego czy ktoś współpracował z firmą DACH- NET ( za pośrednictwem strony wyraz- swoją- opinie ..coś takiego) i podjal proponową prze nich prace tajemniczego klienta, audytora, ankietera. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Ich ofertę posiada moja znajoma ze strony typu olx. Nie chce by ją naciągnięto..piszcie swoje opinie. Ofertę przedstawiono jej bardzo konkretnie i jest to praca w prawie 90% zdalna. Zatem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×