Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmadziia

Duży biust ,same prodlemy !!!

Polecane posty

Gość mmadziia

Cześć Czytałam na roznych forach o problemach związanych z duzymi piersiami ,i ja na codzień borykam się z nimi oczywiście .To problem z ubiorem to z kupieniem stanika ja mam rozmiar 75 F ,a mam tylko 1 stanik w tym rozmiarze , reszta to za małe miseczki lub za duze pod biustem ,lub coś co nie powinno nazywać sie biustonosz . Ja mam jeszcze jeden problem ,o ktorym nik nie pisał ,moj biust się strasznie poci ,i to nie tylko teraz gdy są upały ale praktycznie zawsze ,nawet zimą .Jest to dosyć nieprzyjęmne zwłaszcza latem ,gdy nie masz na sobie kurtki ani swetra ,a często koszulę lub bluzeczkę nan poprostu mokrą pod biustem . Gdy jestem w lużniejszych ciuchach często czuję jak pot spływa mi po brzychu .Zawsze gdy ściągam stanik miseczki sa tak mokre ze mozna wykręcać. Przez to strasznie sie niszczą staniki zwłaszcza białe ,bo muszę prać i wybielać po kazdym uzyciu. Ale sie rozpisałam ... ale zastanawiam sie czy to jest normalne takie pocenie, czy któraś z was tak ma , czy to coś ze mną nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Ja mam 80D lub 75E/F i mam kilka sklepów, w których bez problemu dostaję piękne staniki, anie jakieś namioty, w tych rozmiarach. Triumph też ma. Ja kupuje same kolorowe staniki. Białe mam tylko 2 pod białe bluzki. Nie kupuj za małych, bo zdeformujesz piersi. Moje piersi tez mi sie pocą, ale aż tak, jak opisujesz to nie. Bluzeczek nie mam mokrych, tylko w upalne dni trochę stanik. ale myslę, że to normalne przy takich rozmiarach. Stosuj talk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmadziia
Właśnie wybieram sie do sklepu Triumfa bo tam sa super staniki tylko ze strasznie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woooooow... To mozna miec taki duzy biust bez silikonu??? Ja sobie tego nie wyobrazam... Bo sama mam 80 B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 75D i znam ten bol. chociaz teraz wydaja mi sie male w porownaniu do twoich. moje tez sie poca. mialam nadzieje, ze jak schudne to sie znaczaca mniejsza. niestety z 85D mam 75D i szczerze to teraz moje piersi sa jakies nieproporcjonalne. chcialabym biegac ale wiadomo - balony sie trzesa, ze az boli. stanik na 75D tez ciezko kupic, ale kupuje 80D i po prostu zwezam. Kupic tani i dobry stanik to prawie niewykonalne. mam dwa wygodne ... wygladaja jak namioty. niestety latem takich nie naloze. ramiaczka szerokie na 1.5 cm i pod koszulke sie nie nadaja, musze nosic mniej wygodne. aj, zazdroszcze dziewczynom z malym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale duży
biust ile przyjemności dla faceta mmmmmm,aby były tylko jędrne i nie sflaczałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmadziia
szkocka lampka nie masz pjęcia co to znaczy duzy biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pytanie nie jest hamskie
ale jak maci takie duze piersi to tes jestescie grube? czy mozna miec takie wielkie piersi i fajna fiigure? plaski brzuszek, fajne nogi itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
Piekne ale nie zwisajace piersi,rosną teraz znacznie szybciej niz 10l temu,bo pokolenie wychowuje sie i odrzywia kurczakami w ktorych są hormony wzrostu i antybiotyki,stopy dziewczyny młode maja tez przeogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmadziia
wiesz co , jak ktoś ma rozmiar stanika 75 to chyba trudno wyobrazić sobie ze jest to osoba otyła . Ja mam pod biustem 73 cm. i wazę 55 kg. chyba nadwagi nie mam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak
wyżej napisałem,jestes karmina kurczakami,wiec duży biust jest stopa ogromna tez a reszta cieniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmadziia
akurat to było nie do Ciebie ,ale z tymi kurczakami to tez bzdura !!! ja mam stopę nr.38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie bzdura
nie obserwujesz jak teraz sie młodziesz rozwija???14l-16l i takie piersi że nie jedna 30l chciałaby takie miec a stopa w gimnazjum juz taka jak u ojca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmadziia
co Ty piepszysz teraz połowa dziewczyn to z przodu DECHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty pieprzysz
przeciez widze na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmadziia
OK. nie będe sie kłuciła bo nie o to tu chodzi ja poprostu zadałam pytanie takim dziewczynom jak ja z takim problemem a nie wiem po co zabierasz głos w tej sprawie jak nie masz zielonego pojęcia o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ mam pojecie
inaczej jak mówisz,nie zabieałbym głosu,poza tym pytanie nie byłopersonalnie zadane,wiec kazdy ma prawo sie wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmadziia
Dziewczyny z duzym biustem czy macie podobne problemy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUSCIOR
Mmadziia znam te problemy Ja mam 75 d i choć z kupnem stanika nie mam duzych problemów to inne mnie nie omijają .Tez strasznie mi się poci biust podobnie jak tobie ale to chyba normalne zwłaszcza przy takich temperaturach ,ale nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimilioner
ale z ciebie maciora skoro masz takie duże wymiona, o rany! Obleśna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie piersi sa ohydneeeee
widzialem pare, wszytskie mialy ogromne brodaaaaawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajap
dwa debile ,jeszcze pewnie pedały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlopowiczka 36
ale glupota z tymi kurczakami-ja mam 36 lat i biust 75 E mam 69 kg i gruba nie jestem -po prostu to jest sprawa genow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyy cyyc
ja tam chcialabym miec takie piersi ale niestety mam male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina Malina
Takie eF musi wisiec, bo sobie niezle wazy i takie jest prawo fizyki, niech mi tu nikt nie pieprzy ze jest inaczej Wspolczuje tego problemu, moje kuzynki maja takie wymiona, piekne dziewczyny, zgrabne, szczuple i takie cyce, nienawidza ich, jedna nawet mysli poddac sie operacji zmniejszenia A faceci wcale nie lubia takich cycorow, piers ma byc nie za mala i nie za duza, jedrna, ksztaltna, piekna, a nie cycory jak u wielodzietnej maciory I piszcie sobie ze nie mam racji, ze zakompleksiona i cholera wie co ejszcze, ale taka jest niestety prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja właśnie wróciłam z przech
adzki po sklepach i jestem załamana- każda bluzka w biuście za ciasna:-( normalnie noszę 80 c/d . ale teraz karmię i mam większe piersi i w sklepach zero wyboru:-( chyba wybiorę się do ,,puszystej pani"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja właśnie wróciłam z przech
cycory jak u wielodzietnej maciory -----------no to jest już wyjątkowo chamskie, wyluzuj dziewczyno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina Malina
69 kg i ona nie jest gruba ... Ja przy takiej wadze to bylabym mopsem a wysoka jestem Duze biut i brodawki jak denka od sloikow sa okropne, pokazcie mi zdjecie choc jednego ladnego duzego biustu, nie ma takiego, chyba ze silikonowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina Malina
Czemu mam wyluzowac, skoro tak uwazam, jestem chamka i trudno, jak chcesz to mi wspolczuj albo napisz ze jestem żalosna ;) Przesadzilam, faktycznie, nie chcialam. Po prostu mam kompleks wzrostu i musze sie wyzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×