Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anexo

Słodkie, ładne, trwałe, męskie perfumy --- jakie polecacie?

Polecane posty

Gość Anexo

Hej! Jakie polecacie perfumy dla młodego chłopaka ale żeby były słodkie, ładnie pachniały i były trwałe. Podawajcie wszystkie niezależnie od ich ceny. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
Full Speed--Avon COOL GREY--La Rive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyczny zapach męski, z tradycyjnymi akcentami aromatów: tangerynki, cyprysa, kolendry, szałwii, pelargonii, lilii wodnej, szafranu, cynamonu, tytoniu, wetiweru, sandałowca, piżma. Świeży, ciepły, a jednocześnie mocny i przenikliwy. Stworzony dla mężczyzn romantycznych, przy których kobiety czują się szczęśliwe. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem L’eau d’Issey - Issey Miyake. Z listu agenta J.B. do Q: „Drogi Q. Misja się powiodła. Dziękuję za dwa szybkostrzelne ołówki i zegarek z laserem. Perfumy, które przysłałeś, dodawały mi pewności siebie podczas akcji. Orientalne, bardzo męskie, fascynujące i zmysłowe – tak przynajmniej twierdziły kobiety, którym miałem przyjemność (i to jeszcze jaką!) nieść pomoc”. Nuty zapachowe: tabaka, miód, sandałowiec, wetiwer, piżmo. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Joop! Homme – Joop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Paco Rabanne 1 Milion Zapach słodki, trwały. Polecam tanią internetową perfumerie www.goia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że Lacoste Style in play red to świetny wybór. Słodka, intensywna i co najważniejsze trwała. O połowę taniej na galeriazapachow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam spróbować Hugo Boss Bottled. Bardzo ładny, słodki zapach. Taniej na www.goia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również używam Szarego Hugo Bossa i mogę powiedzieć,że jest bardzo trwały. A kupuje z www.goia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×