Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ann.

PŁASKI BRZUCH

Polecane posty

Gość MzM.
Ann. kręcisz 20 min bez przerwy.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmmq
ja moge kręcić 2 godziny bez przerwy , chodząc z nim tak że stoje i prawie się nie ruszam, trzeba mieć sprawne biorda. :) takie luźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MzM
to fajnie Ci.;p ja nie moge nawet 5 min.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, serio to daje efekt, ja nie to ze mam faldy niewiadomo jakie, ale moj brzuch zaczyna juz pod piersiami jakbym byla w ciazy ;/ taki mam i juz, i za duzo skory troszeczke, jak wciagne brzuch to ejscze w miare, ale nie pasuje do mojej figory za duzy jest, czy mi topomoze, bo wiecie jak to jest z cwiczeniami brzuski ojj ciezko ida by cwiczyc je samemu w domu :P a z reszta ja nie chce miec nie wiadomo jakich miesni tylko po prostu nie miec brzucha,moze jak zobacze efekt p hula hop to i zaczne troszke brzszkow robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie przepis na jednrniejsza pupe, taka bardziej pelniejsza, bo mam duze te dolki na posladkach no i moglabym miec ta pipe wyzej :P tylko napinanie posladkow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MzM
violus: jest takie ćwiczenie, że leży się płasko na brzuchu i podnosi się złączone razem nogi równocześnie z tułowiem i rękami.. podobno daje dobre efekty.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawcia
kochaniutkie a powiedzcie mi czy lepsze efekty daje ciezkie czy lekkie hula hop bo nie wiem czy obciazyc swoje :) a i jezeli ktos ma to czy warto kupowac te z kulkami joniuzojucymi ? pozdrowionka i buziaczki miłego krecenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
a jaka wielkosc ma to hula hop miec czy sa wszystkie takie same?I Jakie ciezkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawcia
moje ma 80 cm srednicy takie srednie :) nadal nie wiem czy warto obciazyc czy krecic lekkim :(pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florencja .
ja weszlam i znalazlam inspiracje :) dzieki krecic umiem, tylko hula kupie i zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie
o twisterze???? ponoć tez poprawia sie talia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina.
Haaa ! Nie dość, że pomaga to jeszcze niezła zabawa ;> Kiedyś kręciłam i byłam strasznie szczupła... Teraz mi sie przytyło... I znowu zaczynam ;D Tyle, że już nie umiem tak kecić... Ale puszczam sobie muzyczke, kręce, jak spadnie to tańcze z hopem... Zabawa świetna :) Powodzenia :* ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to wogóle nie wychodzi...i szybko sie zniechęcam;/ wole robić brzuszki, ale i to codziennie nie wychodzi bo sie zapomina, uważam, że jednak najlepiej chodzić na fitness np: przy użyciu ciężarków, czy piłek.Naprwdę dużo daje to na brzuch;] ja uczęszczam do centrum z fitnessem w łodzi :http://www.twojfachowiec.net/szukaj?w=fitness, i naprawdę już po 2 tygodniach widzę różnicę w moim brzuchu, powoli uwidaczniają się mięśnie(w końcu:D ), i ogólnie wyrabia się mięśnie i lepsza kondycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Laski ja kręcę hula hop od tygodnia,odstawiłam słodycze itp i dieta jeść co 3 god male porcie) i schudłam 2 kg. Ale się zastanawiam bo zależy mi na tym żebym miała płaski brzuszek szczególnie dolny bo troszkę mi odstaje. Czy kręcenie 30-40min dziennie przyniesie efekt płaskiego brzuszka.?? i po jakim czasie.? Bo jak kręcę to nie zawsze się przy tym meczę. Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja kręcę w talii tak ze nie dotyka koło moje brzuszka dolnego-Czy to tez da efekt.? ze schudnie mi dolny.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×