Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yola13

SOKI 100

Polecane posty

Chcialam zapytac czy wiecie moze czy jest jakas firma ktora produkuje naprawde dobre soki 100%, ale chodzi mi tylko i wylacznie o SOKI 100%, nie o nektary 50% czy 25 %, ostatnio zauwazylam ze wiekszosc firm produkujacych soki najzwyczajniej w swiecie obnizyla jakosc swoich produktow, bo dla mnie nektar to jest zwykly sok z woda, niekoniecznie dobry, ostatnio kupowalam soki 1,5 l 100% Garden, bo wiem ze byly 100%, jakiez bylo moje zdziwienie jak popatrzylam na karton z nowej dostawy a tam drobniutkim druczkiem napisane Nektar 50%, co sie dzieje w tym chorym kraju? Czy naprawde jestemy skazani tutaj tylko na produkty 2 kategorii? czy produkty najwyzszej jakosci mozna juz kupic tylko w zachodniej Europie? Jak dla mnie zenada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbys czytala sklad na
opakowaniu porzadni to wiedzialabys ze w kartonach nie sprzedaja nigdy naturalnego soku nawet jesli masz napiszane 100% w skladnie masz wyraznie podany zageszczony sok, zageszczaja oczywiscie sztucznie, a pozniej rozrabiaja to woda no i jak policza to wychodzi im 100%:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym czuje roznice w jakosci smaku, niestety zmienilo sie na gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można kupić takie soki w sklepch z żywnością naturalną, ale są drogie (około 8-9 zł z butelkę 1,5 l).Już, lepiej chyba kupić wyciskarkę do owoców albo sokowirówkę i samemu robic napoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×