Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

Aparat ortodontyczny w irlandii,czy ktos nosi??

Polecane posty

Mam aparacik od lutego ,niestety nieznalazlam polskiego orto.w irlandii dlatego zdecydowalam sie na zalozenie go w polsce i co 2gi miesiac latam do polski na wizyty.Czy ktoras z was jest w takiej sytuacji? Fajnie by bylo pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka-22
Ja juz mam to za soba, latalam 1,5 roku srednio co miesiac lub co dwa. Przeliczajac to na wizyty w UK, wyszlo zdecydowanie za duzo - sam bilet okolo 130 funtow + wizyta (srednio 120zl). Z tego co wiem wizyta u angielskiego ortodonty (z przygotowanym wczensiej planem leczenia z Poslski) kosztuje srednio £50! Mimo iz leczylam sie w Polsce to efekt jest zadowalajacy, nie wspominajac o tym ze widywalam sie zrodzina, co pewnie w normalnych okolicznosciach, nie mialoby miejsca tak czesto. Reasumujac, jezeli nie szkoda ci pieniedzy na wizyty w Polsce lecz sie tutaj. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz sa takie aparaty, gdzie wizyta wustarczy co 3 miesiace - parat ten nazywa sie damon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wznawiam temat
Jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartmanka
Zalozylam aparat w Polsce i co miesiac musialam latac na kontrole. Ale zmienilam prace i nie moglam sobie juz pozwolic na tyle wolnego. Po 5 miesiacach zdecydowalam wybrac sie do ortodonty w Irlandii. Niestety nie znalazlam Polaka i poszlam do Irlandczyka. Mimo to jestem bardzo zadowolona z wizyt. Za samo wpisowe (za to ze nie zakladalam aparatu w u niego) zaplacilam 450 euro i do tego co 6 tygodni po 100 euro. W sumie jak sie doda do siebie bilety lotnicze do Polski to wyjdzie mnie taniej sprawdzanie aparatu w Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×