Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Claire15

W poniedziałek 11.06. Beverly Hills 90210 na TV4!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kaczka pchnięta nożem
też się ucieszyłam... Boże, jak ja uwielbiałam ten serial.... Ciekawe, czy będę w stanie go strawić? Tak było ze "Skrzydłami"- kochałam to, później jak po kilku latach powtórki leciały i nie mogłam ich starwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra Urszula
kiedyś z zapartym tchem oglądałam,wszystko mi się podobało od wyglądu kuchni, osobnych łazienek nie mówiąco ciuchach sama marzyłam o takich przyjaciółkach i takiej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norb
Brenda wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.
a powtórki bede...??? bo oczywiscie dzis nie zzdazyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat.
no i zobaczylam, wszystko ok tylko lektor mnie denerwuje no i te reklamy po 5 min od rozpoczeciu serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ciuszki śmieszne ;) ale wspomnienia są nie ma co ukrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claire15
Ciuchy faktycznie niezłe :D A lektor mnie też denerwuje ;/ Ale się przyzwyczaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczka smiechu z
tego serialu patrzac na niego dzisiaj:) bylam w podstawowce jak go pierwszy raz puszczali i pamietam jak bardzo marzylo mi sie takie zycie, takie stroje i takie fryzury i domy i samochody hehehehe:) dzis te ubrania wygladaja smiesznie chociaz legginsy na czasie akurat;) bardzo ciesze sie ze powatarzaja ten serial tylko czemu o tak glupiej godzinie!!!!!!!:( a powtorki o jeszcze glupszej ehhh no ale chociaz co jakis czas uda mi sie ogladadnac i przypomniec sobie ich losy :) moge tez zobaczyc jak ja sie zmienilam:) owszem zawsze chcialam byc brenda i nadal najbardziej mi sie tam podoba no ale steve mnie zawsze irytowal a teraz mnie tak bawi wydaje mi sie taki slodki hahahaha:) no bo kocham oczywiscie nadal Dylana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghfg
nie no zapomnaialam jakie te stroje byly koszmarne. ale pamietam ze pozniej w ostatnich odcinkach byly fajne. donna chyba mialla sklep z ciuchami i mieszkala z kely w super domku przy plazy chyba? normalniie sie ubieraly. a dzis widzialalm tylko 15 minut:(. i chyab nie zbyt czesto mi sie uda. chyba ze bede chozic do pracy na 6 do 14 to zdaze wrocic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualne wysle Ci popoludniu
przegapilam pierwsze odcinki znowu a nigdy poczatku nie ogladalam prosze stresccie co sie dzialo od pon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claire15
Brenda i Brandon z rodzicami przeprowadzili się do Beverly Hills. W pierwszym dniu szkoły Brenda zaprzyjaźniła się z Kelly Taylor, bardzo bogatą dziewczyną, a Brandon poznał Andreę, redaktor szkolnej gazetki. Kelly, Brenda i Donna postanowiły wejść do klubu i w tym celu podrobiły sobie prawa jazdy. Jednak do klubu wpuścili tylko Brendę. Poznała tam starszego mężczyznę, którego okłamała, twierdząc, że jest studentką. Po paru dniach wszystko się wydało i chłopak się wkurzył. Więcej się nie spotkali. Brandon zaprzyjaźnił się z Marie Ann, bogatą dziewczyną, która co weekend organizuje w swoim domu imprezy. Wszyscy w szkole zaczęli plotkować o romansie Marii Ann i Brandona, jednak chłopakowi udało się to wyjaśnić. Potem Brandon poznał Dylana i jego kolegów z którymi surfował. Szczególnie polubił jedną dziewczynę, którą uratował przed utonięciem. Byłemu chłopakowi Kelly, Stevovi dwóch pierwszaków (David, Scott) rozwaliło samochód podczas powrotu z imprezy Marie Ann. Brenda poznała eks - koleżankę Kelly. Była ona kleptomanką i gdy była razem z Brendą na zakupach przyłapali ją na kradzieży. Brenda miała przez to kłopoty. Brandon znalazł pracę dzięki Dylanowi w Peach Pit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu urywaja nadawanie
a oglądał ktoś może w ostatnim czasie jak leciało na polsacie?? i nagle tak ucinają:/ nie koniec serialu...a już od przyszłego tyg nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×