Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Chyba z tymi powrotami naszych bliskich mamy tak wszyscy, może to jest w naturze kobiety :) Jesli chodzi o rozstępy, to już wytłumaczyłam męzowi jak to sie objawia i ma mi zaraz sygnalizować gdyby coś dojrzał. A tak wogóle podczas prysznica robię masaż szorstką myjką , aby pobudzić krążenie i podobno też zapobiega rozstepom i troche delikatniej też robie masasz na piersi łącznie z brodawkami, tzw. hartowanie, później podobno mniej bolą jak naszemaleństwa będą z nich piły mleczko, ale chyba Sylwia, ma już większe doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj malpeczka :) jedna saszetka tego leku kosztuje 40 zł, dobrze zrozumiałam?? anted to mamy podobnych mężów :) mój też lubi domowe klimaty i te sprawy :D co mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzis grzecznie przelezalam pol dnia :) i niebawem jade po meza na lotnisko :D Ale sie stesknilam. Nikita, Sylwia - ja mam suczke labradora, ktora spokojnie moglaby isc na etat przedszkolanki. JEst najszczesliwsza kiedy ma do dyspozycji wode, błoto i dzieci, najlepiej naraz. W przyszlosci czeka mnie sporo prania i szorowania, bo dzieci jakos niewiedziec czemu tez lubia kaluze, błotka i taplanie hehe Sylwia - znajdz dom odpowiadajacy Ci z zewnatrz. I tak musisz robic adaptacje projektu u architekta, w ramach adaptacji mozna w srodku prawie wszystko zmieniac. A z doswiadczenia Ci powiem, ze u nas pare rzeczy wyniklo juz w trakcie budowy i przesuwalismy sciany, dodalismy okno dachowe itp i nikt tego pozniej nie sprawdza :) A u nas dzis stolarz wstawil drzwi wewnetrzne, jeszcze tylko drobne poprawki, skonczyc malowanie, ocieplic i w p r o w a d z a m y s i e ! Uff wreszcie na swoim. Co do wagi do u mnie dalej jak w stopce, ani wiecej ani mniej. I musze sluchac dogadywania \"bo ty za malo jesz\" \"w ciazy siue nie mozna odchudzac\" Guzik wiedza jedna z druga ile ja jem, a pomysl z odchudzaniem jest absurdalny, nie wiem czy to zlosliwosc czy zawisc ze nie wygladam jak paczek mimo 6 juz prawie tyg ciazy. Lekarz mowi ze jest ok wiec nie zamierzam sie denerwowac, tylko te baby grrr.. A propos paczkow, tak mnie wzielo przed chwila ze biegiem do sklepu lecialam, ostatnie dwa byly. Caale szczescie :D Boli mnie pępek, zwlaszcza jak sie najem. Tez mam wrazenie ze mam mniej miejsca w zoladku. A skora wokol pepka jest tak naciagnieta ze chyba w koncu peknie hehe i zawsze mam tam zimna skore, ciekawe czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Malpeczka! Anted - ja sobie obecuje usiąść do angielskiego i jakos mi nie wychodzi. Od września miałam zacząć kolejny rok nauki w fajnej szkółce, ale niestety musimy teraz ograniczyc wydatki. Wkrótce bierzemy kredyt na dom i czekaja nas raty. A poza tym od lutego juz bym i tak nie chdziła, więc trudno. Ale miałam fajną grupe i bardzo mi żal. Im też, bo ciągle mnie namawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez robiłam masaże i takie podszczypywania skóry, bo tak mnie uczyła położna. Ale mi się niestety nie udał i parę rozstepów mam na brzuchu. Myslę, że to sprawa indywidualna i jak mają byc to nic nie pomoże. Ze mną na porodówce była babka, która rodziła 4 dziecko i nie miała ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak,wsparcie w mężu jest bardzo ważne!Mój też lubi coś porobić w domu,pospacerować ze mną...coś dla mnie ugotować...wogóle jest kochany.Dziękuję Bogu,że udało mi się wyplątać z poprzedniego związku..bo teraz mogłabym liczyć juz tylko sama na siebie i pewnie byłabym całkiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia co do angielskiego, to ja po 5 latach w stanach, duzo swobodniej czuje się, zdałam certyfikaty i uczę angielskiego, jestem na II roku filologii angielskiego, z tym że w tym roku wzięłam dziekankę, niechcę narażac maleństwa na duże stresy i wysaidywanie po 10 godz. w ławce przez całe weekendy, ale uważam, że nawet ktos biegle posługjacy się językiem nie powinnien sobie odpuścić ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę że rozstępy to sprawa indywidualna. Ziuuutek ja całe żcyei marzyła o labradorze :) Sylwia mojego męża brat chciał kredytować dom bo kupili działkę i wyliczył im jeden z banków że przy kwocie 250 tyys kredytu na 40 lat oddają 700000 z kawałkiem - szok narazie sie wstrzymali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ziuuutek. Dzięki za rady. Fajnie masz, że juz blisko zamieszkania we własnym domu. a wago to tylko pozazdrościć. Skoro lekarz mówi, że ok, to się nie przjmij gadaniem. Mnie z kolei denerwuje jak moja teściowa mówi do mnie \"gruba\", chociaz tych 4 kilo poza brzuszkiem to prawie nie widać i ona jest ode mnie 2 razy grubsza. Zreszta jak sie ostatnio widziałyśmy to miałam 2 na + Jak trafi na mój przypływ hormonów to cos jej powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, masz rację rozstępy to indywidualna sprawa, moja mama urodziła troje dzieci i ma na biodrach po jednym malutkim roztępie, ale nic na brzuchu i na piersiach, a ze mną przytyła 20 kg :), licze na geny po niej i na te właśnie predyzpozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek fajnie, że twoje maleństwo od początku zamieszka w nowym gniazdku, nowe życie w nowym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc ze jestem juz prawie w 6 miesiacu a nie tygodniu hehehhe :) Oj tak was czytam i widze ze jakos wszystkie w jednym temacie najlepiej sie czujemy, w jedzeniu :) Czasem mam wrazenie ze dopiero teraz wiem jak jedzenie moze byc przyjemne, np te paczki dzis, taka radosc mi sprawily. No i ilosci przeogromne tego jedzenia wciagamy, bo widze ze nie tylko ja co chwile glodna jestem. Moja mama mowi zebym sie nie powstrzymywala i nie oigraniczala, nawet wzgledem slodyczy bo skoro mi sie chce to znaczy ze dziecku to potrzebne. No to sie nie ograniczam :) I strasznie nie rozumiem gdzie sie to wszystko podziewa. Ale glupiego gadania musze sluchac mimo wszystko eh Co do zakupow to chyba poczekam na listopad, czesc kupie przez allegro a czesc tylko uzgodnie z mezem, juz sie umowilismy ze gdybym musiala z jakis powodow lezec w szpitalu ostatnie miesiace, to on bedzie wiedzial co ma kupic i nie bedzie sie nikogo radzil. Heh musze go brac pod wlos troche bo inaczej to by tesciowa pomogla zaraz, czyt. zrobila wszystko i za mnie i za niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula wiem jak to jest z kredytami, ale gdyby nie to, to nigdy nie uzbieram na wybudowanie domu. Albo za tyle lat, że już bede za stara na takie zabawy. Cos za coś. Lecę robic synkowi kolacyjkę, męża nadal nie ma. ide się zamartwiać. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Sylwia bo sami kredytowaliśmy mieszkanie :) Tylko teraz to banki zupełnie ogłupiały. Ja oglądam wózki na allegro i chyba zostanę przy tym ,którego link Wam kiedyś podawałam, jakoś najbardziej mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - popieram, najlepiej posiwecic troche czasu, porownac oferty, wybrac najlepsza i najwygodniejsza i nie myslec o tym o ile wiecej sie oddaje niz sie wzielo. Prawda jest taka, ze niemozliwe jest wybudowanie sie bez wielkiego kredytu a naszym wieku, a czekac z tym do emerytury, az sie uciuła? to na co mi wtedy dom. Cos za cos, niestety lula - swietna rasa, jedyny minus to to, ze nie obroni. Pod tym wzgledem wole owczarki niemieckie. MIalam kiedys i wbrew roznym opiniom, swietnie sie rozumial z dziecmi, chociaz bardziej pilnowal niz sie z nimi bawil. Kiedys np zaczal szczekac bo mala kuzynka zaczela sciagac na siebie wazonik ze stolu i gdyby nie pies toby jej na glowe zlecial. Natomiast moja labradorka to by raczej do spolki z dzieckiem sciagala ten wazonik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lula53 dobrze zrozumiałaś 40zł za jedną saszetkę,ale tylko jedną mi kazał kupić...całe szczęście! Niewiem jak u Was dziwczyny,ale ja latam siusiu co chwilka dosłownie i czasem mnie już to męczy a to jeszcze tyle czasu przedemną tego biegania co chwilka do kibelka,ale jakoś narazie ciąża mi się niedłuży...może dlatego że tak się porodu obawiam...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roześmiałam się czytając o wazoniku :D jakiej maści jest? i jak się wabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o wozkach Taco? Siostra meza mi poleca, podobno sa nie do zdarcia, mozna w nich wszystko wyprac w pralce, kosztuja do 1000zl ale sa troche ciezkawe. Mialyscie z nimi do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka w dzień to jeszcze znoszę, dla mnie najgorzej jest w nocy, wstaje po 4 - 5 razy i sie nie wysypiam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez za wózkami narazie rozglądam sie na alegro, ale kupie w sklepie, poprostu zbieram wywiad, i aptrze, jakie są , i jakie cechy wózka najbardziej mnie ineteresuja i na co muszę zwrócić uwagę. Moja koleżanka, która ma juz drugą córeczkę, ta młodszą - 1 roczek, doradza mi aby patrzec na amortyzatory, wiele innych szczegółów, ale tez aby w budzie materiał był odpinany i pod spodem były okienka z siateczka, wtedy w gorace lato, sie przydaje i tez wtedy kiedy musisz prowadzic wózek z tyłu budy, ponieważ np.świeci dziecku słonko w oczy, wtedy przez takie okienka widzisz co się dzieje z twoim maleństwem :), ja sama nie mam żadnego doświadczenia, więc zbieram rady innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jest, wabi sie Ambra. Moja mama mowi ze to pies z ADHD, czasem ma sie wrazenie ze w jednym ciele siedza 3 psy, tyle ma energii, za 2-3 lata jak dziecko podrosnie, planujemy ja zaszczenic. I az zazdroszcze swojemu dziecku ze bedzie mialo ogrod a wnim szczeniaki labradora do zabawy. Ja to moglam pomazyc tylko w dziecinstwie o psie i ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogród to cudowna sprawa :) My może też kiedys kupimy kawałek ziemi.. Dziewczyny coś mnie dziś nad pepkiem brzuch czasem boli jak nacisnęł lekko ale nie cały tylko tak zaraz nad pepkiem..hmm. ciekawe czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula , ładny jest ten wózek, i ta spacerówka jest fajna bo wysoko, i nie trzeba schodzić do parteru żeby nachylic się nad dzieckiem,i wózek głeboki wydaje się stabilny, widziałam takie wózki, które są bardzo niskie, i te głebokie to jakby takie spiwory włozone do spacerówki, wydaja mi się mało stabilne i nie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula , może to przepuklina pepkowa, podobno często zdarza się w ciązy i nie jesr groźna, ale to tylko przypuszczenia, nie martw się i uważaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wysokośc ma znaczenie a i on mi się tak jak piszesz wydaje stabilny i jakiś taki masywniejszy, a te ze śpiworami to w ogóle odpadają :) mi przynajmniej jakoś nie pasują. Te tako są niskie a ja takiego nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - napisz cos o tej przepuklinie pepkowej, tez mam problemy z bolesnoscia pepka. Ja juz musze uciekac po meza, pewno sie wiec nie pojawie dzis juz, bo bedziemy sie wiiiitaac i wiitaac :D Dobrej nocki zycze i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek ten twój wózeczek też mi się podoba, oj mam mentlik w głowie, chyba poprostu muszę się wybrać do sklepów i dotknąć, popatrzeć i wtedy bardziej mi się rozjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×