Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

witam ! 9 luty, czytałam, że krwawienia z nosa to jeden z często spotykanych objawów, chyba nie ma powodów do zmartwień, nie wiem czy na własna rękę możemy jeśc witaminę C, ale chyba tak, ponieważ wit. C jest wydalana, tzn jej nadmiar z moczem i potem, ale może produkty spozywcze zawierające wit. C, zielonapietruszka, czerwona papryka( świeża) itp. mają jej sporo, a wit. c uszczelnia naczynka krwionośnie, :) mówiąc o wadze mojego dziecka,to tez jest mi to obojetne, wiadomo , że najważniejsze żeby było zdrowe, ale tak samo jak mamy preferencje do jakies płci, zawsze myslimy aby było zdrowe, tak samo wole kruszynke ale zdrową :), wiadomo. Co do apetytu to teraz jem częściej ,ale w mniejszych ilościach, teraz robiłam gofry, i zjadłam tylko 5, a wcześniej potrafiłam zjeść dwa razy tyle :) , więc macie rację, teraz tam u nas w srodku jest mniej miejsca i automatycznie nasz żołądek już tyle nie mieści co kiedyś. Cos moje maleństwo za dużo śpi , a za mało się rusza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje tej kobiecie, ja uważam, że takie maleństwo ma swój urok jak jest maleństwem, i jak cieszy nas każde 100 g jakie przybiera na wadze, jak wyrasta z malenkich ubranek itp.,a tu odrazu kaftanik chyba na rok, bo na pól już tez za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ponos sobie takiego babasa,hoho to dopero miesnie wyrobisz.no calkiem spory chlopaczek.moje tak do 3 kg odpowiadaloby mi,pewnie zsrowko wazniejsze ale takiego slonika tez ciezko rodzic a potem nosic ziuziac,jest co dzwigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje nadzieja że nasze maleństwa będą \"w normie \" :) Anted ale mi ochoty na gofry narobiłaś...a ja gofrownice pożyczyłam :( Jutro zmieniam stopkę :) i nadal czekam na kopniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest łatwo. Ale nam sie to nie przytrafi, więc sie nie martwmy. Lecę, bo synek wrócił. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba zaduzo zjadłam, i wcale się nie czuje z tym dobrze, a obiecałam sobie rano, że będę jeśc racjoanlnie, mam uczucie jakby zaraz miał peknąc mi brzuch, i to co jest w środku poprostu się nie mieści. I znowu się martwię, poniewaz maleństwo jakby sie słabiutko ruszało, tzn. jak siedzę przy komp. to czasami cos czuje, ale jak juz sie wygodnie położe nic, poprostu jak cisnę sie na siedząco to chyba jest ciasniej, eh, sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się ocknąć, żeby to napisać Byłam u mamy i zważyłam się. To jest nie możliwe, znowu kilogram do przodu. W ciągu dwóch tygodni prztyłam dwa kilo. Jak tak dalej pójdzie będę poruszać się na wóżki. bo nogi nie wytrzymają 20 dodatkowych kilogramów. Ratunku. Znowu zaczyna się to co w pierwszej ciąży, mega waga i wszystko opuchnięte. A przecież jem to co zawsze, nawet w mniejszych porcjach, bo żołądek ma mniej miejsca na posiłek. Zaraz zacznę tak marudzić, że mój mąż złapie się za głowę.buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem dzis wykonczona, wiec tylko melduję zmiane stopki. Juz niedlugo mam polmetek :D Danis - waga sie nie martw, ja sie swoje tez napanikowalam, ze nic nie tyje, a lekarz mowil ze to nie problem w tak wczesnej ciazy i mam sie cieszyc jesli mam apetyt i nie tyje. No to sie ciesze. Jak do tej pory mam 1 kg wiecej a jestem w wyzszej ciazy niz ty, przybylo mi chyba w 18 dopiero. Glowa do gory, jeszcze wszystko przed nami :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dzis ide do lekarza, w nocy nie spałam bo bolał mnie krzyz. Sama nie wiem czy mam marudzić lekarzowi o zwolnienie bo tu znowu sprawozdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dziś się nie wyspałam :( nie spie już od 5.30, wyprawiłam męża do pracy i mam nadzieję że dziś wróci wcześniej. Danis dzidziuś jest najważniejszy :) Zyczę Wam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak cichutko :) A do mnie zadzwoniła dziś mama, która jest obecnie za granicą, cała nasza rozmowa sprowadziła się do informacji co wnusio-wnusia już ma kupione :) a co nie... Mówię Wam jak moja mama czeka na to maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim pracującym i leniuchującym. Boże to dziecko faktycznie wielkie, najgorsze jest że malucha trzeba dużo nosić na początku... Ja też nie licze na kruszyne, mąż ważył 5 kg, a ja 4 ja sie urodziliśmy więc lekarka mówi że mam duże szanse na duże dziecko :-) No i podobno te u kórych matki jedzą witaminy są sztucznie pędzone i też duże haha. Ja łykam centrum materne od początku ciąży. Moja lekarka mówi ze mam nie brać, lekarz z Wrocławia że mam brac witaminy i weż tu człowieku bądż mądry :-) Ale biore, wydaje mi sie że nie jestem w stanie zjeść wszystkich niezbędnych produktów dla dzidziusia więc się wspomagam... Wczoraj byłam u lekarza, na 100% chłopak! Cieszymy sie z mężem jak cholerra. Do tego pięknie ssał kciuka, ogólnie ruchliwy na maksa, składał rączki... Duży już... Jestem spokojniejsza, bo ja mam stresa przed każda wizyta... Do przodu kolejne 2 kg, więc ogólnie już 4 kg. Podobno w normie. 9 luty ja też miałam krwawienia w ciązy z nosa, spoko to podobno jeden z normalnych objawów w 5 miesiącu ciąży. Ostatnio w nocy budze sie i brzuchol mnie boli, nie wiem czy śpie na brzuchu nieświadomie i naciskam. JUż 2 dzień pod rząd tak mam, A w dzień wszystko jest dobrze, ma może któraś tak? Ide na spacerek spalić to co zjadłam na śniadanie, a przesadzilam na maksa, brzuch mi pęka.... Miłego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja niemal codziennie śpie na brzuchu uwielbiam tak chociaż teraz może niewskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya powiedzcie mi czy każda z was już czuje ruchy - ja jestem w 18 tygodniu inic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry chociaż to juz południe titi spokojnie ja też jeszcze ruchów nie czuję, podobno w pierwszej ciaży to się trochę później czuje..tak do 20 tygodnia powinny się pojawić ..i ja też się nie moge doczekać.. pogoda u nas śliczna a ja czuję że mnie jakies lekkie przeziębienie wzięło :/ mam nadzieję że szybko przejdzie..zwłaszcza że planuję znowu wycieczkę :) tym razem do Krakowa do kumpeli..a przy tym słoneczku to liczę na spokojne połażenie po rynku tudzież okolicach.. miłego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Dzisiaj rano powitałam kolejny kilogram - razem 4,5 :) Neska nie martw się swoją wagą, to jeszcze nie jest tak duzo. A ile przytyłas w pierwszej ciązy? Zaraz po śniadanku pojechałam sobie na objazd sklepów z ciuchami. Niestety nic ciekawego. Znalazłam jedną bluzeczke w H&M, która mi się podobała, ale była tylko S, więc długo bym nie ponosiła. I wiecie zauważyłam coś dziwnego - dużo ciuchów ciążowych jest w poprzeczne pasy, a przecież one optycznie poszerzają. O co tu chodzi? Czy mamy wyglądac jak najszerzej? Jakiś nowy trend? Ale za to sie pocieszyłam, bo poprzymierzałam moje jesienno-zimowe spódnice i okazało się, że maja taki krój, że dam radę w nich pochodzić naprawdę długo. Jesli oczywiście nogi mi nie przytyją i nie spuchną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja nteż jestem w 18 tgy to moja 2 ciąża i teraz od kilku dni cisza.Troszkę mnie to niepokoi. Też myslałam o tych pasiastych ciuchach przeciez lepiej optycznie wygląda się w podłużnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.. jestem załamana zrobuiłam numer sezonu.. mianowicie bylam przekonana ze dostałam zawiadomienie na slub kolezanki.... a wczoraj jak dsprawdzałam nazwe kosciola okazało sie ze to jest ZAPROSZENIE na wesele.. odplot co??????? .. no i tak.. odmówic nie mozna bo zbyt póxno,, prezentu brak no i w zadna kiecke sie nie mieszcze :(:( a tak srednio mam zamiar wydawac kasiorke... na jeden raz.. bo przecioez ciazowe ciuchy sa mega drogie szczególnie wizytowe ... poprostu smiech na sali.. fruyzjerka moja sie na mnie wystawiła.... a ja z moimi dziwnymi kłaczkami raczej srednio sobie daje rade .. do tego jestem blada jak sciana a na solarium tez przeciez nie pójde..załamka na maksa... .. tzn w sumie lubie wesela..al;e jak mam sie w co ubrac i wiem o nich wczesniej ... i to latanie teraz za prezentem itp.. jak mam odpoczywac po pracy zeby to łozysko sie nie obnizało.. nie wiem co robic .. jestem jakas przez to poddenerwowana .. ... oj dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimp a to wesele to jutro?? może połaź trochę po sklepach ale takich zwykłych gdzieniegdzie jeszcze mają w przecenie letnie sukienki może akurat któraś Ci spasuje?? przecież nie musisz mieć jakiejś ekstra wizytowej, w końcu w ciąży jesteś, ma Ci być wygodnie ;) a z prezentem nie możesz się z kimś zrzucić kto juz kupił?? miałabys z głowy i trochę kasy w kieszeni...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ooo. to wiedze , że nie jestem sama natmp1 wygląda jak ja . za m - c też idę na wesele . zaprosznocyh jest 300osób szok. Kto dziś robi takie wesela. Ale coż jak stać ludzi to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wesele jest jutro..... .. a ja lubie wesela ale nie na nastepny dzien:(:( sama tez robiłam własne ..za bardzo tanie pieniadze i sie super wybawilismy.. .. nie zmienia to jednak mojej sytuacji... a ztymi zkaupami to jak juz po prezent pójde itp top nie dm rady jeszce po ciuchach chodzic bo juz kole 18 zdechnieta jestem :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna Klara.. trudno mi tak na za 5 12 mówic komus ze sie dołoze do prezentu .. wiesz tak głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Obejrzałam film i troche się rozleniwiłam :P Natimp może uda Ci się coś znaleźć :) titi ja dziś zaczęłam 20 tydzień i czasem czułam takie smyranie ale od kilku dni cisza, natomiast patrzyłam na forum u styczniówek to tam jedna z dziewczyn poczuła ruchy pod koniec 21 tyg wię spokojnie, jest jeszcze troche czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamam
natimp zaloz swoje zwykle spodnie wizytowe a na to jakas b elegancka dluzsza bluzke ja bylam na weselu gsdzie 2 dziewczyny byly wlasnie w prawie 20 tyg ciazy, po jednek wogole nic nie bylo widac, byla normalnie ubrana (gorset spodnica) a druga wlasnie miala swoje zwykle spiodnie na kant na bumce na to wizytowa dluzsza tunika taka b elegancka i wygladala super :) spodni nie bylo widac ze sa na gumce wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! co do wesela, to sie nie martw , przecież ciąza to stan wyjątkowy, ubierz się eleganckoale też wygodnie, tk jak dziewczyny piszą, spodnie dłuższa bluzka i już. Odnosnie ruchów to danis nie martw sie nawet jesli już czułaś ruchy wcześniej to terazmożesz miec przwrwę, jamiałam tak dł. przerwęod 17 do 20 tc cisza, a teraz jest o.k :) ja jeszcze nie spotkałam żdnych ciuchów ciążowych w paski, ale widziałam taki sweterek żółty kogel mogel, z paskiem w pasie, ale on będzie ozdobą, dłuższy za pupę, nie ciązowy, ale pasuje i chyba go sobie kupię, juz od kilku dni o nim myślę :) Mój ążma dzisiaj urodziny, kupiłam mu przeróżńe ciasta z kremem takie jakie lubi, zazwyczaj piekłam, ale teraz nie chciało mi sie, wyciągnęłam najlepszy serwis kawowy i taki mielismy urodzinowy poczęstunek, ale się najadłam :) pozdrawiam Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted ale mi ochoty na jakieś ciasto narobiłaś i bym ptysia zjadła..no ale na marzeniach się skończy bo tu u mnie nie ma ciastkarni :) może coś dobrego na chrzcinach będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×