Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uzurpator_na_maxxa

Czy 160 cm i 55 kg oznacza że dziewczyna jest gruba?

Polecane posty

Gość malyy cyyc
i jeszcze jedno odnosnie zdjecia? Czy aby napewno 170?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz nie na czarno
lutgniew - sorki, ale jeżeli ona ma 170 cm i 55 kg to ja jestem pamela anderson :o ja teoretycznie jestem od niej grubsza (waga +3kg, wzrost -6cm) ale w życiu bym patrząc na to zdjecie tego nie powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malezyjka
Lutogniew to typowy facet :D wogole sie nie zna na miarach i wagach :P ta klientka na zdj. ma max 160 cm jak na wage 55 kg i grube uda a jak mowi ze ma 170 cm to wyglada tam na min. 65 kg Lutogniew -> chyba caly zwiazek zyles w bledzie a laska niezle cie klamala co do wagi i wzrostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyy cyyc
Lutogniew no i co masz ta fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malezyjka
chyba popadl w czarną rozpacz po tym kłamstwie jego bylej i nie moze sie pozbierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyy cyyc
albo nie znalazl takiej fotki na ktorej jego byla wygladalaby na 170 i 55 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście Lutogniew
ta Twoja była do najszczuplejszych nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
o jaaa pierdykam :) jakie co poniektore jestescie glupie zakompleksione zazdrosne lachony:) buahahaha laska ze zdjecia jest gruba???bozee....i dziwic sie ze zaden facet was nie chce i nie macie przyjaciolek chyba ze swojego pokroju mean girls:P zaraz sie pewnie odezwa ze maja powodzenie ze sa sex i okladka ckm-u na was czeka:) oo i jeszcze ze poewnie ja jestem gruba i w ogole:) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
a ja mam 170 cm i waze 56 kg, jestem chuda i w porownaniu do tej laski ze zdjecia to w jej ciuchy dwa razy bym sie zmiescila.... wiec to jest ewidentna ściema ze ona wazy tyle przy tym wzroscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr
ta dziewczyna ze zdjecia na pewno nie wazy 55 kg na pewno wiecej jakas wogole tłustawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie na czarno - nie jestem chudzielcem, caly czas walcze z wałeczkami które tworzą się nad biodrówkami.. mimo to ze biegam, jeżdżę rowerem i dwa razy w tygodniu po trzy godziny trenuje taniec nowoczesny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniula
Ja mam 12 lat, ważę 53 kg i wszyscy mi mówią, że jestem w sam raz. Do refleksji oddaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha
do idioto wyzej>>> no to musisz zajebiscie rzeczywiscie wygladac:) nic tylko pozazdroscic:D a czy nie przychodzi cio do lba ze wymiary i waga nie sa sobie rowne!!!!!????? ze kazda kobieta moze innaczej wygladac??? ze na zdjeciu zazwyczaj nie wyglada sie tak jak w rzeczywistosci?? wystarczy ze zle staniesz albo sie ubierzesz a wy tu kurwa jezdzicie po kazdym jakbyscie conajmniej miss world mialy:/ masakra...kolejny pojebany topic dla zakompleksionych...wczesniej cycki teraz mania na wymiary....@$%!!*&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii
nie wiem czy gruba ...ale nie ideal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce ważyc 52kg - jesteś pierdolnięta chyba, wyglądasz już pewnie jak wieszak, i jeszcze chcesz mniej ważyc? Cycków pewnie nie masz ani bioder tylko decha taka. Kolejna fanka pro any ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam 160 cm
waże 53 i dąże do 50 tki Wtedy wyglądam super, chociaż podreślam NIE CHUDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie, ja waze ok 53 a mam wzrostu 155 a i tak mwoia ze jestem szcuplutka:] chcociaz wiem ze to przez to ze mam dosc drobna gore ciala a te kilogramy sie maskuja gdzies tam pod swetrem w postaci boczkow :)najlepeij jednak czuje sie z waga ok 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Użytkownik3011
Drodzy wieśniacy, to nie zależy waga i wzrost. Zależy kto jakie ma proporcje czy jest grubszy na buzi , czy na pupie. Ja znam IDEALNĄ dziewczynę wysportowana która waży 56 kg i ma 165 cm i znam dziewczynę o wzroście 165 i wadze 55 kg, i wygląda jak świnka. TO ZALEŻY OD TYPU SYLWETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×