Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzywa jakas

krzywe nogi - co ubierac zeby wyglądac modnie?

Polecane posty

Gość aishiteru
A ja już po prostu nie mogę. Mam krzywe nogi, iksy. Chyba nic nie można na to poradzić, chociaż słyszałam o jakiejś operacji - bo mam też coś w biodrach lekko nie tego. Z tym, że ja już najzwyczajniej w świecie nie potrafię myśleć pozytywnie, ani cieszyć się z życia. Kiedy chodzę, to wygląda obrzydliwie, nie powinnam nosić rurek, ale noszę... Nie mogę nosić szpilek, które tak kocham. Oglądam je w sklepach, i czuję, że nie wytrzymam i rzucę się pod jakiś samochód. Nie mogę pojąć, za jakie grzechy... Nie mam już ochoty żyć. Kiedy w szkole widzę dziewczyny na szpilkach... po prostu nie mogę na to patrzeć. Prawie wybucham płaczem. Wydaje mi się zawsze, że wszyscy patrzą na moje krzywe nogi. Bez wahania oddałabym wszystko co posiadam za proste nogi. Dodam, że moje kończyny są szczupłe i wgl ładne.. Jedyną, ale gigantyczną ich wadą jest ta koślawość... Codziennie myślę tylko o tym, jak chodzę, jestem pełna obrzydzenia do samej siebie... Nie wiem, jak długo jeszcze dam radę. Mam 16 lat. Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam powiedziec
mam nogi jak pilkarz!!!! okropnie krzywe w kształcie O ... do tego koszmarne kostki, wystające, zaginajace cala stope do wewnatrz... wyglada to strasznie. nie tak dawno zalozylam sukienke na wesele, przyjechali znajomi i jeden z nich na caly glos "ALE TY MASZ KRZYWE NOGI" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stalo tam chyba z 20 osob i polowa w smiech a druga "rzeczywiscie krzywe". chcialam umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywica
a ja mam () i do tego na lewej nodze wielką bliznę po oparzeniu i co mam powiedzieć? nie chodzę w spódnicach ani spodenkach, czy upał czy nie upał to ja w spodniach albo legginsach, gdybym nie miała tej blizny to bym miała gdzieś ta krzywiznę. więc nie narzekajcie i pokazujcie nogi, w dupie miejcie komentarze innych! jak widzicie - inni mają gorzej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam 2 nastepujące
pewnie nikt oprocz was tego nie zauwaza. Serio. kilka moich kolezanek tez ma takie kompleksy i nikt oprocz ich samych tego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna xxxx
mam okropny problem mam koslawe jedno kolano w lewej nodze,prawą nogę mam zgrabna i prostą. Strasznie to wygląda,nie nosze rurek,mini tez odpada. Ciągle wydaje mi się że wszyscy na moje nogi patrza i komentują o jaką ona ma krzywą nogę. jestem zrozpaczona,nic nie mogę sobie kupic modnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochahahaha
Hejka! Ja mam bardzo krzywe nogi .do tego płaskostopie i grube uda.jestem niska. co tu gadać nogi wyglądają fatalnie. mam duży dystans do siebie śmieję się ze swoich wad, ale trudno olewać skoro widzę uśmieszki na ulicy czy słyszę głupie teksty typu nogi na beczce prostowane :) zawsze mnie to w jakimś stopniu gdzieś dźgnie w serducho .... ciężko jest dobrać stylizacje do takich nóg. z butami - tragedia. w każdych wyglądają źle i to mnie najbardziej wkurza. kupuję butki za 500zł a wyglądam jak kaczka dziwaczka.jak pokraka. a dziewczyny o zgrabnych nóżkach to i zwykłych trepach ze skaju wyglądają zjawiskowo. jakie to niesprawiedliwe. z mojego doświadczenia co zauważyłam: brzmi jak absurd ale wśród spódnic najlepiej wygląda się w minówkach i do tego matowe kryjące rajtki. buty na obcasie ale bardzo wysokim. niski - kaczuszka czy też taki do 6-7 cm tylko bezlitośnie podkreśla nogi w kształcie 0. próbowałam na zimę kozaków koturnów i wydawało mi się że jest ok. ze nie widać ale na spacerze okazało się że owszem. szli jacyś mali chłopcy ok. 12-14 lat i na mój widok zaczęli się śmiać i rozkraczać swoje nogi jak małpy podczas chodzenia po ziemi....:) wiecie w sumie olewka ale daje do myślenia kombinując dobór ciuchów. a kozaków choć sprowadzane ze stanów i kosztowały też duuużo pozbyłam się na allegro za 200zł. dobrze się wygląda w spodniach szwedach z kantem, w dzinsach obcisłych w udach i rozszerzających się od kolan i to nawet nie mówię o dzwonach ale prostych nogawkach. ja mam dramat z butami bo lubię mieć oryginalne ale zbyt przyciągają wzrok do defektu, w obcasach niestety nie potrafię chodzić swobodnie czuję się nienaturalnie jak na szczudłach więc mnie zostaje ukrywać :) pozdrawiam wszystkie krzywonogie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane spodnie powinny
dobrze odwrocic uwage od "krzywizny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al--di
Dziewczyny miałam-mam-i będę mieć ten problem z nogami. Podkreślę że mam 25 lat i pierwszy raz ubrałam spódnice (troszeczkę przed kolano) w tym roku i to w zimie pomyślałam ze nikt nie będzie na mnie patrzył bo zima zimno i nie uwierzycie ile komplementów usłyszałam tego dnia mimo moich krzywych kolan wchodzą do środka . Uwierzcie w siebie i noście spodenki spódnice najlepiej do opalonych nóg. Naprawdę warto Pozdrawiam krzywonogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywica
do al--di: Zamierzam nosić wszystko co się da, niech się patrzą i komentują - mam to gdzieś! Mam nadzieję, że Twój pierwszy raz w spódnicy nie będzie ostatnim :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojżały
a mnie kręciły i kręcą krzywe nogi, a w mini dopiero to jest fantasytczny widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chce założyć krótkie sukienki !!! ale się wstydzę bo mam krzywe nogi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ciekawy temat, może sama się czegoś dowiem. Mam podobny problem tyle ze moje nogi z kolei łączą się w kolanach ale już w kostkach nie... :( typowe skrzywienie X. Macie jakieś pomysły jakby to zamaskować?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długą spódnicą , spódnicą za kolano kloszową albo marszczoną w pasie ,niedawno kupiłam taką w stradivariusie, mają kilka wzorów tej długości - gładkie i wzorzyste) sukienką o podobnej długości. Modne teraz szerokie spodnie , alladynki, chinosy też zamaskują takie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaLu
Witajcie dziewczyny:))) Mam nogi w kształcie litery Od dawna są one moim wielkim kompleksem(kiedys nawet chciałam zrobić na nie operację) Kiedy byłam młodsza( do 30) i szczuplejsza, wystarczyły dżinsy poszerzane od kolan do tego wysoka koturna i czułam się dobrze.A teraz mam 40 lat( 175 wzr, 89 kg), sporą nadwagę z ktorą walczę, ale córki uparcie mi wciskają rurki-bo modne, a ja czuje się w nich jak baleron a w dodatku nogi od kolan w dół wygladaja w nich komicznie. Czy odważyłybyście się założyć zimą długie buty przy tak krzywych nogach?jakoś nie umiem sobie powiedziec,ze mam gdzieś zdanie innych. Przykre jest to, że te kobiety które maja proste nogi obcinają wzrokiem i wyśmiewają takie jak ja i wiele innych. Niby nie wprost,ale tak mimochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle wyglądasz i źle się czujesz w rurkach , to nie noś takich spodni. Dzwony i koturny znowu są modne, wróć do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×