Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzywa jakas

krzywe nogi - co ubierac zeby wyglądac modnie?

Polecane posty

Gość Dobre rady
dodam ze ten tran naprawde POMAGA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodka.
i ja mam ten problem tylko do tego mam jeszcze grube uda zenada i w dodatku nie moge z nich schudnac nosze czasem spodniczki ale nie zawsze czuje sie w nich dobrzee szpilki musze sobie odpowiednio dobierac bo tez nie za bardzo mi we wszystkich na codzien staram sie nie zwracac na nie uwagi ale nie zawsze sie da musimy sie jakos trzymac dziewczyny nie my je sobie wybieralysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie ja
ja też mam ten problem tylko żę przy mnie to kate moss nie ma prawie wcale krzywych nóg, moje łączą się w kolanach takie typu x ale do tego mam trochę grube uda i złączone. moje nogi są złączone jak ide od góry do kolan prawie że. Co prawda próbóje się ubierać modnie noszę te spódniczki za kolana ale i tak większość ładnych jest do kolan lub troszkę przed (dodam że jestem wysoka mam 175 cm wzrostu a do tego wąskie biodra co sprawia że nie mogę nosić duzych rozmiarów i większość spódnic jest do kolan lub troszkę przed). a poza tym bardzo mi sie podobają rurki, mam jedną parę takich ciemnych z prostymi nogawkami a do tegop jakąś ładną tunikę najczęściej zakładam. Ale najbardziej przykro zrobiło mi się dzisiaj nie wiedziałam że ludzie mogą być tak podli. przecież wiem że mam krzywe nogi ale próbuję jeszcze tak specjalnie chodzić z nogami na zewnątrz żeby kolna się rozchodziły, a tu dzisiaj idę sobie przez ulicę gdzie akurat mało ludzi szło i jakiś dwóch typu dresi idą i jeden do mnie krzyczy cytuję : \\\"ale masz kurwa krzywe nogi\\\" to było straszne, jak ludzie mogą tak się zachowywać? dziś znów zaczęłam się tym strasznie martwić. Ludzie są naprawde okropni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...SłoOodka ....
Laski kużwa nawet ie wiecie jakie ja mam krzywe nogi//;/ ;o i nosze mini króciutkie spodenki rurki a nawet buty na koturnie dla nas sa najlepsze :D i wsazyscy jak ide tylko gwizdaja że niezła dupa mino to że nogi mam takie krzywe że pies by mi przeleciał ;p Uwierzcie w siebie :)))) takie jesteśmy i nic na to nie poradzimy Wiec nośmy to co chcemy :)))))) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywonoga i chooj D
Dziewczyny kochane! Mam nogi w kształcie litery O i totalnie w doopie co ktos o nich sobie pomysli. Ubieram krotkie spodnice, rurki, krotkie spodenki, legginsy no wszystko (oprocz spodnic zaraz za kolano ktore dokladnie eksponuja ta krzywizne i nie podoba mi sie to) dbam o nogi, sa opalone, nawilzone, szczuple. Moze raz uslyszalam tekst od jakiegos dres chama "z takimi krzywymi nogami to bym z domu nie wychodzil" ja mu na to zeby sie skoncentrowal na swoim krzywym ryju. Grunt to pewnosc siebie. Nie dajcie sobie wmowic ze wasze nogi sa gorsze. Sa zajebiste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toxicchocolate
Ja ma strasznie krzywe nogi: nie złączają mi się kolana, a przez to z łydek robią łuki. Na domiar złego mam krzywe kostki, a co za tym idzie stopy bardzo zapadają mi się do wewnątrz! Mimo to chodzę w rurkach (wbrew protestom mamy - w końcu chcę wyglądać modnie!), rybaczkach, mini spódniczkach. Mimo zapadających sie stóp zakładam japonki, sandałki itp. I wiecie co? Kiedy mam na sobie takie ubranie staram się zamaskować moje straszne nogi: staję uginając je leciukto, aby złączyć kolana (wcale tego nie widać!) albo jedną nogę stawiam przed drugą. Czasem jedną pozostawiam wyprostowaną, a drugą lekko zgięta. To na prawdę działa! Jeśli chodzi o stopy, to zawsze kiedy siedzię albo leżę, odginam krzywe kostki na zewnątrz i siedzę w takiej pozycji przez około godzinę. Staram się też tak robić stojąc: odginam kostki, a kolana próbuję złączyć. Nie jest to łatwe, ale po kilku tygodzniach już widzę efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toxicchocolate
Acha, zapomniałam coś dodać! Zawsze kiedy mam na sobie ciuchy, dla zgrabnych, prostonogich dziewczyn chodzę też inaczej! Staram się, aby jedna stopa była trochę przed drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillium
Mam krzywe nogi, takie na beczce prostowane. Kiedys wstydzilam sie ich bardzo, mama mi czasem jechala, ze mam brzydkie nogi, ze to moja wina. chodzilam taka zakompleksiona. A potem stwierdzilam, ze nic nie zmeinie, ze musze sie zaakceptowac. Gdy zauwazylam ze faceci sie mna interesuja i wcale im moje nogi nie przeszkadzaja moja samoocena poszybowala w gore. Teraz nawet szorty nosze. Jedyne z czym teraz walcze to z tluszczykiem na udach. Nosze rybaczki (chociaz wole taki do kolan, ledwo za kolana), spodnice za kolana (mam bardzo ladne łydki), a gdy poradze sobie z udami to zaczne nosic krotsze spodnice i sukienki. grunt to siebie polubic :)) ( a kiedys uwazalam, ze to haslo to bzdura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toxicchocolate
Chodzi o to, żeby stawiać stopy troszeczkę jak modelka, ale to tylko troszeczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Schutzengel*
tez naleze do dziewczyn o krzywych nogach, ale nie nosze dlugasnych dzinsow zeby to zakrywac, nie obchodzi mnie opinia innych ludzi, wole to co mam niz nie miala bym miec ich wogole, poaczcie na kobiety ktore sa do konca zycia uwiezione na wozku one sie wogole nie przejmuja nogami. ja chodze w krotki spodenkach spodniczkach i jest mi z tym dobrze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
też mam krzywe nogi, typu O kiedyś się tym przejmowałam, ale teraz nosze rurki do tego w lato japonki, gladiatorki lub baletki a w zimę botki lub kozaki i jest ok :):) w lato chodzę w którkich spodenek, natomiast nie moge przekonać się do sukienek ;/ długiej nie założe bo wydaje się jeszcze niższa, przed kolano tez nie bo widac ze mam krzywe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfafdskf
ja mam b "suche" jak z majdanka,krzywe od kolan w dół na dodatek i niech mi nikt nie mówi,że to spoko -ubieraj sie jak chcesz i nikt nie zauważy!!!Bo niestety nieraz słyszałam komentarz nawet od bliskich ,że zle wygladam jak nosze jej odkryte.Jest mi b przykro---cały rok chodze w jeansach ,czasem w rurkach ale tez w nich widać---natomiast wszysrkie SPÓDNICE,SUKIENKI,LEGINSY,SPODENKI,RAJSTOPY,SZORTY,RYBACZKI ITD. NIE JESTEM W STANIE ZAŁOŻYĆ bo nawet mama nie chce ze mną iśc tak przez miasto,bo się wsydzi.I niech mi nikt nie mówi ,ze da się z tym żyć---da się ale jak!!!!!!!!!!a jeszcze jedno--mój chłopak mówił na moje nóżki --krzywulasy,inny znów--obozowe!!!!A jestem zadbanąi nie chudą--ważę 56kg przy 167cm,,,a nogi jak pajak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie,tez mam krzywe nogi. bardzo chude lydki , nie lacza sie w kolanach jak stoje i lekko ida na boki akurat w rybaczkach dobrze wygladaja,w spodnicach chodze tuz za kolano,chociaz i tak widac ta krzywosc bo to wlasnie te lydki,ale stwierdzilam,ze nie bede sie kisic tylko w spodniach a moim marzeniem jest zalozyc krotka mini i buty na obcasiku,no ale coz nigdy tak sie nie ubiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygtty
Gość 3 dni koszatniczki
matko dziewczyny! jak czytam,że wasze mamy wstydza się z wami wyjść na ulice ,bo macie nogi krzywe albo obwiniaja was o to,że macie je krzywe to udusiłabym taka jedną czy druga własnymi rekoma.. tez mam krzywe nogi od łydek w dół ale mama zawsze powtarzała mi bym chodziła w tym w czym czuję się dobrze i kiedy zakładałam krótkie spodenki mówiła mi ,że ładnie wyglądam,fakt jest faktem że nigdy nie założyłam mini na ulice,ale krótkie spodenki jak najbardziej i wiecie co? grono facetów zaczepiało mnie na ulicy,w pociągach itd,bo mam bardzo ładną figurę od kolan w górę,wbrew pozorom istnieją jeszcze normalni faceci na tym świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni koszatniczki
a propos gwiazd, 'nasza' dodzia? tez ma krzywe nogi od kolan w dół a mimo tego zrobiła karierę,wystarczy ze ubierze wyższe obcasy i noga prezentuje się o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdft
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka 22 xt
też mam taki problem pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolCia14
Dziewczyny..hmm..Mam ten sam problem. Mam dosyć chude nogi, a najbardziej przeszkadza mi to, że są krzywe w kolanach. Ale posłuchajcie jeśli zaczniecie ćwiczyć np. 20 przysiadów dziennie stojąc na palcach napewno wasze nogi staną sie bardziej umięśnione i mniej widoczne zostaną jej kolana... Hmm.A co do kształtu nóg to.. musicie dużo chodzić na szpilkach, wtedy wasze nogi staną sie bardziej " wigurowate " ja tak robie ;) Zawsze jak wstane rano to nakładam szpilki i po domu w nich latam ;) Też mam 14 lat, ale nawet czasem na miasto w nich wyjdę ;) Pozdrawiam:* Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, ja też mam krzywe nogi od kolan w dół, zresztą są trochę dziwne, bo od ud do kolan są proste jak od linijki, nawet kolana jakoś tam złączę, ale poniżej to już maksymalny rozjazd, chude jak paluszek, powyginane na boki, totalna masakra. Nie wiem, czy przyczyną jest to, ze od dziecka wykrzywiałam stopy na zewnętrzna stronę. Teraz staram się chodzić prosto, ale zaledwie parę sekund nieuwagi i widzę, że znowu stoję "na kantach". Ćwiczyłam wiele lat stawanie na palcach, ale bez większych rezultatów. Moim zdaniem najlepsze jest długie chodzenie i pokonywanie wielu kilometrów dziennie, tylko że trzeba to robić systematycznie, bo w przeciwnym razie, nawet jak coś się nam wyrzeźbi, to w niedługim czasie zwiotczeje. Ale powiedzmy szczerze, czy nie ma w tym nutki naszej winy? Jesteśmy tak zakompleksione z tego powodu, że nawet latem chodzimy w grubych, szerokich spodniach, tylko dlatego, ze nasze nogi nie odpowiadają obecnemu kanonowi piękna. Owocuje to tym, że te wszystkie "proste" w miniówach mierzą nas władczym wzrokiem, lub komentują: "tej to musi być ciepło", lub "ja bym się w takich spodniach ugotowała". A gdybyśmy tak wszystkie nagle pokazały, że się nie wstydzimy? Przecież każdy najnowszy trend w modzie bierze się z tego, że ktoś się wreszcie odważył. takich jak my jest naprawdę wiele, to przeważnie te które całe lato chodzą w spodniach. Nie mówię oczywiście, ze nasze nóżki od razu staną się hitem sezonu, ale gdy jakaś prostonoga lady parsknie śmiechem na widok dziewczyny z krzywymi nogami, to gdy na swojej drodze spotka ich 10 to jej pewność siebie znacznie osłabnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnazdrewna929292
dziołszki. ja też mam krzywe nogi. ale chodzę w rurkach, krótkich spodenkach i spódniczkach. no i sukienkach. jeśli tak bardzo się tego wstydzicie spróbujcie przełamać wstyd zakładając do krótkich rzeczy odpowiednio dobrane rajstopki z czasem próbując się ich pozbyć. mi to pomogło. (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi rajstopkami to jednak za bardzo się nie czarujmy, bo nie znalazłam jeszcze takich, które by optycznie prostowały nogi (chyba, że wymyślono jakieś ortopedyczne). Owszem czarne rajstopy wyszczuplają, ale pogrubić nóżek za pomocą rajstop chyba się nie da. Białe lub w poziome wzorki dają podobno minimalny efekt pogrubienia, ale krzywiznę i tak widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszpa
Polecam legginsy- dlugosc tuz poza kolankiem, do tego mozna ubierac tuniki, dluzsze sweterki, nawet sukienki..a njalepiej to sie nie przejmowac i cieszyc sie ze w ogole mozemy chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁUCHAJCIE !
czesc ja tez mam krzywe nogi mam zaledwie 14 lat i chodze do 2 klasy gimnazjum. moje kolana ida strasznie do srodka i ja również wstydze sie chodzić w miniowach krotkich spodenkach czy jakichkolwiek spodniach odslaniajacych moje kolana. gdy widze moje kolezanki ktore ubieraja rozne tego typu rzeczy to im troche zazdroszcze...ale wiecie co wam powiem ? że nie warto sie tak tym przejmowac.. mozesz miec krzywe nogi ale za to mieć ładną buzke.. nie wszyscy patrza na cudze kompleksy.. sa ludzie ktorzy wgl nie maja nóg i co oni moga powiedziec na ten temat ? chyba lepiej mieć juz krzywe nogi niz ich wgl nie miec. jesli chcecie troche odciągnąć wzrok ludzi od swoich nóg to zróbcie tak : wydepilujcie dobrze nogi nawilżcie je ii sprawcie żeby były opalone i nie bójcie sie chodzic w rzeczach ktore odsłaniają wam nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 20 xd
hej jestem załamana tym że mam krzywe nogi...wiem że nie ja jedna ale nie umiem się przełamać żeby ubrać krótką spódniczkę o której tak marzę. A tan tran coś pomaga? jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×