Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zmierzyć temperature

jak zmierzyć temperature noworodkowi ???

Polecane posty

Gość jak zmierzyć temperature

mam wrazenie ze dziecko ma temperature. ale jak zmierzyc goraczke? nie wiem....jaki termometr kupic na przyszłosc. na razie mam rteciowy...ale słyszałam ze te douszne sa ok...co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkujejkuu
sa termometry ktore wkłada sie na chwilke do ucha rewelacja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zwykły termometr elektroniczny, może być z giętka końcówką - koszt ok 10 zł. Po ok. pół minuty pomiar gotowy. Odradzam termometr w smoczku. Douszny może i dobry, ale nie każde dziecko sobie pozwoli do ucha cos włozyć, poza tym - są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są i termometry bezdotykowe, na podczerwień, ale to już jest duzy koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Do ucha jest bardzo dobry.Mam od lat i ani jedno ani drugie dziecko nie broniło się przed mierzeniem tymbardziej ,że taki termometr mierzy temp w pół sekundy.Współczuje maluszką którym mama wkłada termometr rteciowy na pół minuty do pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mierzysz zwykłym rtenciowym(teraz w aptece można kupić z taką gumową końcówką) to złap maluszkowi nóżki tak jak do podcierania pupci.Jeśli jest gorączka to po kilku sekundach rtęć pójdzie w góre.Możesz kupić też termometr w smoczku (jeśli dziecko ciągnie smoka to będzie idealny) u nas w aptec to koszt ok 200 zł ale na alegro widziłam za 40 zł! ,są też do ucha albo można kupić taki pasek który naklejasz dziecku na czułko (nie miałam tego ale jedno sobie to chwalą a drudzy nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×