Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pojednator

ZGODA - ZAPOMNIENIE - WYBACZENIE?

Polecane posty

Gość pojednator

Czy możecie już przestać się kłócić? Ktoś przyszedł, chciał móc, poszedł, wyzwaliście się wzajemnie i chyba emocje już opadły, co? Może czas zakopać topór wojenny? Dajcie spokój! Gdzie ludzie mają zakładać nowe topiki, jak co drugi to ta sama głupia gadka o "plebiscytowi winnych". Pozdr. 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
No jasne, lepiej dalej się kłócić, wyzywać, debileć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
🖐️ ręka zgody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuc to facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
A teraz zapraszam: facet.rocznik1978, VZośkaV, pozdro600, lagi, Nowy w mieście i wszystkich innych, którzy drą koty nie wiadomo, o co :O Przekażmy sobie 🖐️ rękę zgody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
Wiesz, jak przykro patrzeć, jak VZośkaV z facetem urządzają tutaj RING? Było minęło, a dzisiaj chyba z 10 tematów o przeszłości :( :( :( Deska 🖐️ ręka zgody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deska ty babolu
nie dlub świnio w nosie i przypadkiem mi nie podawaj tej graby ups przepraszam 🖐️ wysylam reke pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez ja nie drę z nikim kotów, i póki mnie nikt nie zaczepia, to jestem przecie bardzo miła, czyż nie;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
🖐️ pozdro600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
No tak, co się dziwić, że wkoło panuje niemiła atmosfera, jak nawet "chcących dobrze" się ignoruj... nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deska, ja tez sobie wlasnie dłubie, możemy wiec sobie podać grabe 🖐️No wiec: nie gniewam sie już, że ukradlas mi hasło do jukena :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deska ty babolu
dlubaniem w nosie czy bolcujesz sie swieca? co tym razem? 🖐️ reke pokoju śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydałoby sie tu Zoche przyprowadzić, dac jej jaką meliske i wytłumaczyc na spokojnie, że nie wszyscy jestesmy Jurgenami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
Ja też ślę rękę🖐️, ale nie obrażajmy się wzajemnie. Ta VZośkaV mogłaby też trochę ochłonąć i podać rękę pokoju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no...:( Ale ja j ukradłam dlatego, że on mi kazał coś do Ciebie napisać, no i sobie pomyślałam, że TY mu zaraz zarąbiesz hasło:P I sądzę, że byś tak zrobiła, chociaż znawczynią babkiej natury to nie jestem;) Ale byłam pewna, że za chwilę zarąbiesz mu hasło, więc je elegancko zmieniłam i poszłam spać:P Wcześniej jeszcze wysłałą€€nowe hasło, żeby sobie potem zmienił. Ale wybacz mi, Pozdro, to wzystko przez ten afekt;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
No tak Nowy w mieście musi cisnąć dalej (ten plebiscyt wystarczył, dużo już złego się stało - odpuść). Ręka pokoju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobilas, ja moglabym ukraśc i jeszcze sie z nim targować.....a to by zniszczyło na zawsze nasze wspaniałe relacje 😭.Ok, to my kwita, who's next?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
Zapraszamy kolejne osoby. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ręka pokoju
HALLO? Gdzie dalsze ręce pokoju 🖐️??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" pojednator \" jeden plebiscyt, jeden tekst i co już trzeba kaganiec zakładać. Ja mam tylko zapałki a że jest co podpalić to już nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
A to trzeba od razu zakładać po 100 tematów, żeby każdy każdego z błotem mieszał? Po, co zakładałeś ten cały plebiscyt? Wiem - na pewno idee była warta, ale zrobiło się z tego takie szambo, że przykro tu się siedzi :(. Nie można odpuścić? Naprawdę tak fajnie jest "gnoić i być gnojonym", a gdzie nowi forumowicze, jaki przykład im dajemy? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" pojednator \" czy ja kogoś gnoję????? Sami wpadacie we własne sidła. Fantazjując na temat kto jest kto. Od tych podszywów wam zwyczajnie odbija... Prawda jest tak banalna że nie jesteście w stanie w nią uwierzyć. Zbyt długo widocznie żyjecie w świecie gdzie wszystko jest podstępem. Dlatego jesteście wyśmienitym materiałem do badań. Żałosne dzieci internetu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej dobra, ten plebiscyt był nawet kulturalny w porownaniu z tym, co tu sie kiedys dzialo. Pamietacie ataki na Gorraca i Prymitywa? Pzrzecież wtedy to sie krew lała.To był lajcik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×