Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pojednator

ZGODA - ZAPOMNIENIE - WYBACZENIE?

Polecane posty

Gość pojednator
a Ty potrafisz czytać? Gdzie jest napisane kogo ja się doszukuję? Wyciągam rękę pokoju do każdego, a Ty mnie atakujesz... Dzieckiem neo jesteś i nadajesz się na podmiot badać socjologów, ale nie musisz tego okazywać wszystko dookoła. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim dookoła...zrozumiałem. \" pojednator \" nie chcę kolejnej komuny ,w której jest pięknie i kolorowo bo to czysta iluzja, pomarańczowy Marksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, dobra, ale ja nadal nie rozumiem, po co się kłócicie:O Wygrałam, zostałam debilem roku i git:classic_cool: Zawsze to jakaś nagroda, co z tego, że dla inteligentnych inaczej?:classic_cool: Ja się nie czuję urażona, nawet fajnie, że ktoś w końcu o mnie pomyslał:P Mam nadzieję, że inni sie tez nie czuja urażeni. Robicie z igły widły. Może następnym razem zróbmy jakieś zawody, takie zrecznościowe??? Bedzie sprawiedliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
nie chcesz zgody? widać sam jedyny tu wszystkim zawiniłeś... żal czytać :( wybacz, odchodzę... Twoja terminologia... cóż... ręką pokoju innym 🖐️ a Tobie nie wiem, co? może kubeł wody na łeb? opamiętaj się... CZEMU CHCESZ WSZYSTKICH SKŁÓCIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
Bronisz tych, którzy wyzywają i obrażają, bo sama tak robisz... A uważam, że za tymi literkami na monitorze nie kryje się drugi człowiek? W takim układzie przykro mi :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jestem deską przegrałam życie\" może żeby nie rząd liter, produkowałabyś się gdzieś na jakiej ścianie w jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bronię. Ale nie rozumiesz, że produkując takie tematy sam nakręcasz te wirtualne spory?:) Najbardziej zjechana zostałam chyba ja. I nie widze sensu takich przeprosin, czy nie-przeprosin, bo i tak niczego to nie zmianie, nikt tego nie będzie pamiętał itd. I nie uważam, ze po drugiejstronie nie ma ludzi. Bo są. Ja jestem na przykład. Ale nie znam, poza jedym wyjątkiem, osobiście tych ludzi, którzy do mnie piszą... I dlatego ani się na nich nie gniewam, ani nie muszę się na nich godzić. Zresztą normalnie tez się na nikogo nie obrażam, bo to jest szczeniackie... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze poprostu ci ktorzy nie trawia zoski niech z nia nie gadaja...nie czytaja jej topicow....wtedy bedzie zgoda---> przeciez nikt wam nie karze czytac tego zoska pisze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniami-->zacny pomysł, ale niewykonalny;) Zawsze czy w realu, czy w necie istnieje coś takiego jak \'opinia publiczna\' i gdybyśmy wzajemnie sie nie komentowali, to forum by nie istnialo, bo któż by chcial ze sobą ciągle monologi prowadzić (no poza wyjątkami:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojednator
Czyli "deska" zgadzasz się na zakładanie kolejnych setek tematów przez taką VZoskęV czy innych o tej samej treści, wyrażających negatywne emocje. Niczego nie nakręcam, nie nakazuje nikomu się przepraszać, chcę tylko, żeby wreszcie był spokój i ludzie się trochę opanowali... Trudno to zrozumieć, wiem... Lepiej dalej brnąć z innym w ten cały kibel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojednator to zeby sprawiedliwosci stalo sie za dosc wyujdz spod pomaranczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×