Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilaag

przytyłam 20 kg i nie mam pojęcia co kupić i jak się ubrać

Polecane posty

Gość kamilaag

Proszę doradźcie co mam zrobić ze sobą, nigdzie nie wychodzę, nie mogę na siebie patrzeć, nie wiem w co się ubrać, moja depresja wraca jak tornado. Jak coś mi się podoba to jest to dla młodych dziewczyn. Nie potrafię kupować innych ciuchów niż do biura, a teraz nie pracuję i nie mam pojęcia jaki styl byłby dobry. Mam 170cm i 90 kg (przytyłam po lekach) grube ramiona, sadło na brzuchu, grube uda z celulitem, szczupłe łydki. i nie mogę nosić wys butów bo mąż jest niski, Zresztą i tak z tego nic nie będzie bo co nie założę to i tak mam lapę jak arbuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet jest mojego wzrostu(176cm) i jest szczuplejszy ode mnie, ale jakos nie przeszkadza mi zalozyc butow na wysokim obcasie. oczywiscie nie jest to 10cm szpila, ale tak 5-7 cm. jesli masz szczuple lydki i jestes z nich zadowolona to je pokazuj. czyli spodnice za kolano. rozkloszowane ale nie w trapez., takie kktore beda sie ukladaly, z cienkiej zorzety moze, albo lniane. radmiona zakryj rekawkami. polecam rekawy dlugosc 3/4.czyli konczace sie tuz za lokciem. do tego bransoletki, ale nie opinajace nadgarstek tylko takie luzniejsze, zeby splywaly na przegub dloni... to na pewno wyszczupli optycznie. jesli chopdzi o dol. to na pewno nie moga to byc obcisle rzeczy. stawiaj na dopasowane, a nie worki na ziemniory. hmm.... pewnie nosisz rozmiar 44/46, tak? powiedz cos wiecej to moze uda sie czegos poszukac na allegro, np:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaag
Dzięki, rozmiar dołu faktycznie mam 44-46, góra 42, bo jestem wąska w ramionach tylko mam grube łapy i najczęściej coś albo spada, albo ciągnie w łapach. Co do dołu - w pasie mam wcięcie ale ostatnio coś mam bardzo brzydki brzuch i nie dośc że sa wałki to jeszcze wiszą, no i grube uda. Wczoraj przymierzyłam ok 25 tunik, bluzek i sukienek no i jestem załamana, może bielizna wyszcz coś pomoże ale jak w tym chodzić w lato i to na codzień? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielizna modelujaca nie jest zrobiona z foliowego worka ktory nie przepuszcza powietrza, wiec nie bedzie problemu z chodzeniem w tym w lecie.a jesli tak bardzo nie chcesz to moze modelujace rajstopy? wybieraj naturalne tkaniny: bawelna, len z ewentualnymi domieszkami czegos. moze poszukaj czegos w \'indyjskich\' sklepach. tam maja czesto wieksze rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego sie orientuje to C&A oraz H&M maja takie duze rozmiarowki:) w H&M ubrania w wiekszym rozmiarze sa bardzo ladne modne i wygodne, nie dodaja lat i kazdy moze znalesc cos dla siebie...:) co do wagi to jesli jest spodowowana lekami to nic wiele nie zrobisz ale .... uzywaj kosmetykow na cellulit i rozstepy, staraj sie ruszac zeby ksztaltowac sylwetke...i przede wszystkim nie zalamuj sie !!! kobieta w kazdym rozmiarze moze byc piekna jesli tylko odpowiednio o siebie zadba;) aaaaa jeszcze jedno ...najwieksza wada polek...nie kupuj za malych ubran to tylko dodaje wagi naprawde... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×