Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Witam Wyciszona! Zderzylysmy sie e drzwiach! Tez lubie takie batoniki, chociaz jestem szczupla ___jestem lasuchem na slodkie! O jakich zdjeciach Ty mowisz? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tu-50-tka :) Mam nadzieje, ze nie ucierpiałaś na tym zderzeniu... ;/ a takie tam zdjecia z ogniska integracyjnego. A Ty, wyjeżdżałaś gdzieś na weekend zdaje się. Jak było? Ja byłam szczupla bardzo dopóki paliłam papierosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula57
Jestem tutaj w tej chwili chyba sama więc się Wam przedstawię.Jestem mężatką od 28 lat mam dwoje dzieci córkę i syna w wieku 24 i 27 lat niestety jeszcze nie mam wnuków nad czy bardzo ubolewam ponieważ bardzo kocham dzieci.Zzawodu jestem technologiem żywienia ale niestety nie pracuję zawodowo ,pochodzę ze śląska. Bardzo bym chciała pracować zawodowo bo błąkam sie po domu i nie wiem co z sobą począć ileż można chodzić ze ścierką i gotować obiadki w kółko to samo już mam niekiedy tego dosyć.Wstaję rano i wiem co będę robiła przez cały dzień...monotonia,niekiedy wpadam w depresję czuję sie nikomu nie potrzebna,na razie to tyle o mnie.Trochę się u nas przejaśniło więc idę popracować do ogrodu a póżniej na próbę chóru więc do spotkania wieczorkiem.Miłego dnia wszystkim życzę.Przepraszam że się tak rozpisałam,nie umię jeszcze wstawiać kwiatuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O weekendzie juz pisalam, bylo fajnie! Juz wszystko dobrze po naszym zderzeniu__ guza nie mam! Masz kwiatka ode mnie za otwarcie stronki 🌻! Ale tak od poniedzialku to chyba nie bedziemy nic mocniejszego pic, napijemy sie kawki i zjemy cos slodkiego! Jestes bardzo poprawna, czego ja o sobie powiedziec nie moge, poniewaz walcze z tym okropnam nalogiem papierosow, ale nie udaje mi sie! Masz moze jakas propozycje dla mnie! Jak rzucilas papierosy? Dodam tylko ,ze MM nie pali i denerwuje sie jak ja pale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula57
ja proponuję wytrawne czerwone winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x latka
Kobiety, a czy taki optymizm po 50 roku zycia to nie jest oszukiwanie sie?? Lepsza czesc zycia za Wami, nie ma co liczyc na to, ze idac ulica bedziecie przyciagaly spojrzenia mezczyzn. Faceci z Waszym wieku wybieraja sobie duzo mlodsze kobiety, czesto atrakcyjne 30stki...wnuki beda Was lubic wtedy, kiedy babcia bedzie dawala prezenciki i kase, a kiedy dorosna pojda w swiat, cale zycie bedzie przed nimi i nikt tak naprawde nie bedzie przejmowal sie babcia...Codziennie na ulicy ogladacie mlodziutkie dziewczyny, kobiety, ktore maja cale zycie przed soba....czy to Was nie przeraza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ULe57! I znowu mialam zderzenie__ hej dziewczyny jak tak dalej pojdzie to bede cala w sincach!! Czekamy na Ciebie wieczorkiem, moze bedziemy mogly sie w wiekszym gronie spotkac:-) X latka! Dlaczego mialoby to byc oszukiwanie_ co to znaczy lepsza czesc zycia za nami? Przeciez teraz dopiero mozemy na luzie pozyc__ Dzieci maja swoje rodziny; my zostalismy dziadkami__ kochamy nasze wnuki, zyjemy bez stresu, a to ,ze mamy 50 i wiecej lat, to wcale nie znaczy, ze mamy juz tylko myslec o cieplych kapciach. A jezeli chodzi o Wnuki ,to wcale nie musza nas lubic za prezenty, nie wiem jak Ty to myslisz, ale ja nigdy nie myslalam o tym , kiedy szlam do moich Dziadkow, ze dostane prezencik, czy kase__ szlam z milosci do Nich, bo byli najwspanialszymi Dziadkami na swiecie! Nie przeraza mnie to , ze widze mlode dziewczyny mam dwie corki w tym wieku i zyjemy na stopie przyjacielskiej! Pamietaj, ze kazdy wiek ma swoje prawa! Pozdrawiam i zycze Ci duzo optymizmu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uli57 - znam dobrodziejstwo, ale i ból siedzenia w domu... Ja prawie pół roku temu zostałam wreszcie teściowa i babcią. Niestety mam niedosyt kontaktu z wnuczusiem, najsłodszym na świecie dzidziusiem (mimo, ze podobny do rodziny synowej... ;) Dobrze, że masz swój ogród i możesz wiele czasu spedzać na swieżym powietrzu, w dodatku pożytecznie, bo zakładam, że zawsze cos tam tu wypielesz, tam wykopiesz,tu przesadzisz, ostrzyżesz itd. wiec masz ruch, który Cię chroni przed chorobami krążenia, celulitem itp. do tu-50tka - ja także i z piciem skończyłam (lubiłam browarki, ale od nich się tyje i rozepchałam sobie żolądek). Po prostu juz nic na pe. Wykorzystałam widocznie cały limit przed czasem :)) Jeśli nie możesz się rozstać z nałogiem to najzwyczajniej nie przyszedl jeszcze Twój czas. Jak będziesz już całkiem przekonana, że chcesz skończyć z dymkiem, to przyjdzie Ci to łatwo, jak mi. Wspomogłam sie plastrami trochę, ale całkiem bezboleśnie przestałam. do x latki - Smutne to co napisałas. Ale czy tylko w młodzieczości jest urok? Gdy wkracza sie w tę nielubianą przez niektórych 50 (sama przez kilka lat mówiłam, że mam 45....) nalezy zadbać, aby starzeć się ł a d n i e, godnie i pogodnie. A jeśli chodzi o męśkie spojrzenia, to wcale nie jest tak do końca, jak piszesz. pozdrawiam, a na rozpoczęcie stronki zrobiłam juz zieloną herbatkę, a kto nie lubi, to mam też liptona z cytrynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do x latka
ale marudzisz. A kto przejmuje się Tobą, satysfakcjonuje Ciebie że jakiś palant obejży się za Tobą? I co z tego wynika? Jeżeli w odpowiednim czasie człowiek się wybawił, wyszumiał, zaliczył kilka romansów to ma to za sobą. Teraz już nic nie muszę, a jak będę chciała to jeszcze poderwę kogoś, bo oprócz zgrabnego tyłka i nóg trzeba mieć mózg który steruje procesem zainteresowa nia kobiety mężczyzną i odwrotnie. No, masz całe życie przed sobą, chodzi tylko o jego jakość. Ciekawe czy przy pracy zawodowej, 2 dzieci będziesz wypoczeta, ładna, atrakcyjna i interesująca? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x latka
Tu 50tka i Wyciszona, dzieki za normalne odpowiedzi bez emocji(czego nie mozna powiedziec o ostatniej Pani). Tak to w zyciu jest, ze kobieta chce byc piekna, atrakcyjna i adorowana przez mezczyzn i z inteligencja nie ma to nic wspolnego. Dlaczego sie tego wypierac? Dlaczego brzydule zazwyczaj sa nieszczesliwe, skoro uroda sie nie liczy?? Dlaczego dbamy o siebie, staramy sie zrobic wszystko, aby zatrzymac czas? Gdybyscie mogly obudzic sie jutro z twarza o 10 lat mlodsza nie skorzystalybyscie z okazji? Jestem o wiele mlodsza, a i tak jestem przerazona jak szybko mija czas i jak widze na ulicy mlodsze ode mnie dziewczyny, to im zazdroszcze. Moze po prostu naleze do kobiet, ktore nie potrafia pogodzic sie z utrata mlodosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starzenie się najbardziej przykre jest moim zdaniem kobietom pieknym, przyzwyczajonym do hołdów, bycia w punkcie zainteresowania. Czy zauważyłyscie, że panie niezbyt atrakcyjne w młodości, wcale ładnie się starzeją i od swych rówieśniczek? Po prostu jest jakaś prawidłowość w tym, że tym piekno bardziej traci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Właśnie skończyłam czytać wasze wpisy.Jesteście super kobitki :D Ja mam 55 latek, dzieci (2) już samodzielne, mąż od 34 lat ciągle ten sam, chwilowo jestem słomianą wdową 😭.Czy mogę dołączyć do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E_P witaj serdecznie, siadaj z nami i opowiadaj o wszystkim🌻 Wpadne wieczorkiem, bo wybieram sie na zakupy, kupie tez cos slodkiego do kawki,albo herbatki!! ULa 57, winko czerwone po lampeczce tez moze byc....to na lepsze krazenie! 🖐️:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam już z domku :) szczególnie cieplutko witam nową Panią E_P. Zanim tu-50-tka wróci z zakupami, pogadajmy o telewizji, co lubicie ogladać? Ja zaraz zasiadam na klan... pewnie, że przerysowana rzeczywistość, ale lubię wielu bohaterów , dużo odcinków opuszczam, ale jak mam możliwość to oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anness
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... juz jestem , zakupy zrobione,ale tylko spozywcze , poniewaz nic mi w oko niw wpadlo, a to co podobalo mi sie, to hm... cena tez odpowiednia. Nie naleze do tych kobiet, ktore kupuja tylko markowe rzeczy, bo uwazam , ze mozna kupic cos tanszego i rownie ladnego. Moje Panie do kawki lub herbatki kupilam ciasto z truskawkami , jezeli ktoras nie lubi to serwuje tez lody z bananem i polewa czekoladowa___ zapraszam! Wyciszona___ wstawaj!!!! Mysle, ze nie spisz juz do rana, czyzbys miala bol glowy __ dlatego wzielas apap? Tez ogladam seriale, ale ja ogladam na polonii, ogladam klan, M jak milosc, Na dobre i na zle i czasmi Plebanie__ w piatek,ale pozno leci ladny program , ktory prowadzi Malgorzata Kownacka__ POROZMAWIAJMY__ czasami sa bardzo ciekawe tematy. Pozdrawiam i czekam na Was!🖐️ anness, a dlaczego jestes smutna?__ witam i zapraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie tu-50-tka! ogladasz dokładnie te same seriale, co ja + jeszcze rodzina zastępcza, bo uwielbiam i kownacką i piotrusia. Ale nie jestem już tak systematyczna w ogladaniu, jak byłam przed laty :) Zamiast sie położyc jednak mąż namówił mnie na wyjście do ogródka i popodziwianie, co on w nim zrobił dziś przez cały dzień. I też poczułam sie lepiej, bo apap pewnie zadziałał - bolało mnie biodro, kręgosłup. Mam zmiany zwyrodnieniowe. Doktor mnie skomplementował, że ciągle ładnie wygladam, ale kręgosłup to już mam staruszki.... za komuny to już by mi renta przysługiwała. A jak u Ciebie z kondycją? Do herbatki poproszę kawałeczek z truskawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie oglądam M jak miłość, póżnie będzie Na wspólnej a na koniec dnia oglądam Szkło kontaktowe na TVN24. Czy mogę poprosić kawałeczek ciasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie moja kochana podobnie, jestem na zastrzykach, po ktorych bol ustepuje, ale znowu zaczne rehabilitacje__ masaze, cieple kapieke, cwiczenia na pilce, ze skakanka, ale ile i na jak dlugo pomoze__ zobaczymy! Mam juz od paru lat problemy, poprostu nie oszczedzalysmy sie za mlodu, ale wtedy nawet o tym nie myslalam! Czestuj sie prosze ciasteczkiem__ jest smaczne! A gdzie podzialy sie nasze Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona 1954 mam te same choroby co TY, ale co mi tam jakoś idzie wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te piosenki to nasza młodość,ale te dzisiejsze niektóre też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma syna, a ja nie potrafie włączyć piosenki, którą proponujesz. Ciasto pyszniutkie. Lubicie piec? Ja nie znoszę... Na szczęście odkąd mam problemy ze zdrowiem i pracą, nie jest to takie już dziwne i niewytłumaczalne, że kupuję gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×