Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Wyciszona 1954 - nie denerwuj się , złość piękności szkodzi ;) jutro Ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sympatyczne koleżanki. Kilka dni temu przyjęłyście mnie do grupy, więc czuje się jak u siebie. Może teraz kilka słów o sobie. A wiec jestem kobietą pracującą. Jestem po administraci i podobnie jak wyciszona pracuję w samorzadzie. U nas jednak ciagle przyjmuja ludzi, a nie zwalniaja. Od 31 lat mam tego samego męża (wiem, wiem to kazioroctwo). Mam dwójkę własnych dzieci i dwójkę przyszywanych (synową i zięcia) i najpiekniejszą na świecie wnuczusię. Mój syn jest informatykiem i razem z synową mieszkaja w Irlandii. Córka natomiast skończyła ekonomię i wspólnie z mężem i wnusią przebywa w Anglii. Tak więc widzicie jestem tylko z mężem. Czuję się często samotna i okropnie tęsknie za dziećmi, a szczególnie za roczna wnusią. Acha muszę jeszcze Wam napisać, że jestem dość elegancką pania po 50-tce, ale niestety bez figurki. Częśto sie odchudzam, z mizernymi niestety efektami. Teraz też jestem w trakcie jednej z diet. O stosowaniu i nie stosowaniu diet mogłabym napisać prace doktorską. Mieszkam w dużym mieście. Mamy domek i kawałek ogródka, w którym (i tu chyba Wam podpadnę) nie lubię robić. To jest praca MM. Ja wszystkie prace domowe, a on podwórkowe. Lubie natomiast chodzić zbierać gotowe plony. Mój odpoczynek to pobyt w kurorcie o dużym natężeniu ruchu. Jestem typową mieszczką uwielbiająca ludzi. Oj rozpisałam sie troszkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość answyciszona 1954
witaj bb54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! 🖐️ Wyciszona __ glowa do gory! Jutro bedziesz myslala inaczej, piszesz o niespelnionej milosci.... ale pomysl co by bylo gdybys byla z Nim na codzien......Usmiechnij sie.👄 E_P witam 🌻 bb54 Witam i ciesze sie , ze czujesz sie z nami dobrze. Moge sobie wyobrazic jak bardzo tesknisz za dziecmi, a szczegolnie za wnusia.Czy widzialas juz malutka, czy tylko na zdjeciu? Ja tez jestem babcia, mam 3 wnusiow __ sloneczka.!!! Ale z drugiej stony wierz o tym ,ze dzieciom powodzi sie dobrze i moga sobie pozwolic na wiele wiecej . Mamy teraz takie mozliwosci, ze w kazdej chwili mozesz Ty, albo dzieci przyjechac w odwiedziny. Pozdrawiam Was wszystkie ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z cmentarza. Dziś smutna rocznica. 35 lat temu zginął w wypadku 16 letni brat męża. Miałby teraz 51 lat. Gdyby żył prawdopodobnie nie zostałabym żoną swego męża. bb54 u mnie nie zminusowałaś tym ,że nie lubisz pracy w ogrodzie :) Obawiam się, że ja będę miała minusa u Ciebie, bo mam wielką ochotę zapytać Cię o... wagę i wzrost.... ja też ostatnio potrzebuję powalczyć z nadwagą :) Od dawna jesteś w tym samorządzie? też powiatowym? Może na stanowisku kierowniczym (bo ja nie) a chciałabym coś więcej poznać tok myslenia szefowych.... ;/ sorki za moc pytań.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu-50-tka a witam Cię wieczorkiem. No! .... i pewnie by mnie zdradzał, jak zdradza swoją żonę.... Najbardziej smutno mi z powodu dziwnej atmosfery w pracy. Jutro więc nie czeka mnie lepszy dzień, dopiero w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny jeszcze raz za przyjecie mnie do grona pozytywnie nastawionych do życia 50-tek. Wyciszona pracuje w samorządzie gminnym od 10 lat. Jestem głównym specjalista w inwestycjach. Pracuje mi sie bardzo dobrze. Atmosfera w pracy jest nawet dobra. Była lepsza za poprzednich wyborów, ale i ta tez sie zniesie. W tamtej ekipie były bardziej familijne stosunki. Były nawet \"Sylwestry\" do połnocy i \"Wigilia\". Tutaj juz nic takiego nie wchodzi w gre Liczy sie tylko praca i praca. Nie wiem y jakiej cyđci Polski jestes, ale w Nadyorye powiatowzm w Nowogardyie Sycyeci}skim syefow jest moja koleanka. To jest bardyo zwotna dyiewcyzna. Jak sie y nia spotkam, to naprawde nabieram ochotz do zcia. W niej jest tzle poyztzwu i checi do zcia, e tztlko y niej bra pryzkad. Nie lubie stekajczch i naryekajczch kobiet. Przy nich mozna sie dopiero zdolowac. A ile waze. Naprawde duzo, chociaz po mnie tego nie widac. Wyrostu mam 168, a waga hoho......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nie chcesz nie mususz odpowiadac, ale z tego co wyczytalam : Czy to brat Twojego M byl Twoim chlopakiem? A potem chcialas juz zostac w tej rodzinie? A co to dzieje sie w pracy?, zycze Ci duzo wytrwalosci i nie daj sie!! No i widzisz__ nie ma tego zlego,co by ny dobre nie wyszlo! Moze i tez bylybys zdradzana zona, a tak wracasz z pracy i masz obiadek na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam. Musialam zresetować komputer, bo poprzestawiały się w klawiaturze litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu 50-tka moja wnusia jest najcudowniesza perełką na świecie. Średnio co 2 miesiące się widzimy. Natomiast przez pierwsze 6 miesiecy zycia wnusia była z córka u nas. Teraz albo oni sa w Polsce, albo ja jeżdze do nich. Troche tylko mam mało urlopu. Dla takich matek jak ja powinien być wydłużony. Fakt, że pieniązków mają więcej, zle dlaczego to musi odbywać sie kosztem rodziny. Czy nie powinno byc tak, że ich miejsce po skonczeniu studiów byłoby w Polsce, a po Europie można by latać tylko turystycznie. Ile jest dramatów ludzkich przez to, że jedno z rodziców, a czasami oboje muszą emigrować za chlebem zostawiając dzieci w Polsce. Nie powinno tak być. No ale cóż jest tak i pewnie jeszcze z 30 lat będzie. Ach tak nostalgicznie sie zrobiło. Wyciszona, a dlaczego u Was zwalniaja, przeciez samorządy przejmuja coraz to większe obowiązki. Myślę jednak, że Ty na pewno zostaniesz. Mało jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dzisiaj otworzymy dziesiątą, jubileuszową stroniczkę? Ciekawe, kto będzie tym faktem uhonorowany.... tu-50 w pewnym sensie - ten brat mi się bardziej podobał, ale już wtedy chodziłam z jego bratem. Hmm... zupa na stole to jeszcze nie miernik szczęścia dla mnie :) No, ale nie jest najgorzej. Tylko, ze on już nic z tych rzeczy.... :( bb54 wyczuwam, że nowy starosta stawia bardziej na młodość, a do mnie ma chyba szczególną antypatię, obym sie myliła! u nas lecą cały czas na umowach na czas określony, a teraz młodzież bardzo jest bystra, doświadczenie jakby nie w cenie. Dzięki za przekonanie, że jednak zostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bb54__ znam nostalgie za rodzinka, bo my wyjechalismy z kraju w 88 roku?__ czy zaluje?__ powiem szczerze, tylko tego, ze musialam zostawic rodzicow i rodzenstwo . Dziewczynki nasze byly w wieku 9 i 11 lat, tutaj poszly do szkoly , jezyka nauczyly sie szybko( bo jak wiemy dzieci szybko sie ucza) Ukonczyly obie studia, wyszly za maz, pracuja i kazda ma swoje gniazdko. Najstarszy moj wnusio ma 5 lat i ladnie rozmawia z nami po polsku, a z tata po niemiecku. Czesto jestesmy w Polsce i naszym zieciom bardzo sie podoba. Ja tez po tylu latach jestem pelna podziwu jak pieknie wygladaja nawet male miasteczka-- nie mowiac juz o duzych np. Trojmiasto, gdzie kiedys mieszkalismy! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu-50 wierze, że mocno tęskniłaś za krajem, rodziną. Miałaś jednak ze sobą tych najbliższych. Jednak Twoi Rodzice czuli co innego. Oni wiedzieli, że Tobie jest lepiej, ale na pewno nie raz i nie dwa popłakali w kącie za Wami. Teraz Ty masz przy sobie dzieci, wnuki. Ja i wiele podobnych matek nie mamy. Nawet świadomość, że jest im tam lepiej nie pomaga często. Córka moja i zięć nie czuja sie w Anglii dobrze. Jak tylko za rok spłaca mieszkanie to chca wrócić. I ja sie z tego faktu cieszę. No jednak dziewczęta miało być wesoło, a zrobiło się nostalgicznie. Muszę lecieć się wykąpać i przygotować do pracy. Życzę miłych snów. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie w piekny sloneczny dzien!🖐️ Wyciszona zycze Ci przyjemnej pracy! 🌻 Dzionek piekny, powinnam pojsc na spacerek, ale..... zabieram sie za mycie okien i pranie firanek! Wpadne wieczorkiem! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! 🖐️ Ufff!!!...... po robocie,troszke sie napracowalam , okna czysciutkie, firanki pachnace__ teraz moge odpoczywac__ zapraszam na kawke, albo herbatke i lody waniliowe z goraca polewa malinowa! A coz to __ nikt nie zaglada?-- czyzby piekna pogoda jest tego przyczyna___ jestescie na lonie natury? Czy siedzicie w ogrodkach?Moze jak sloneczko zajdzie, to ......... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo??? żałujcie, ja taka świeżutka po kąpieli, fryzurka też całkiem ekstra, choć sama robiłam (paradoks, bo właśnie po obiedzie odjęchał syn fryzjer z narzeczoną fryzjerką....) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wyciszona!___no,no fryzurka super!!A i samopoczucie u Ciebie swietne i tak powinno byc. A coz to sie dzieje z naszymi dziewczynami, ze nie zagladaja? U mnie dzisiaj gorace lato,34 st.C bardzo lubie taka pogode, zaraz lepiej sie czuje! Pozdrawiam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie. Ja tez wpadłam na chwilke. Troszke przed procesją i po 15 sie opalałam. Nawet to widać. Teraz jestem już po kapieli i zasiadłam do komputera. W sobote chce wyciagnąc męza nad morze na jeden dzień. Nie wiem czy mi sie uda, to taki uparciuch i domator. Nigdzie by sie nie ruszał. Oj tak sobie patrze i chyba cała opalenizna mi sie zmyła. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie tylko się witam, pod koniec tygodnia napiszę więcej. Pozdrawiam wszystkie panie! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilu2
Ja mam 21 ale zato mam meza ktory skonczy 51 za pare dni.Bardzo dobrze mi w tym zwiazku,zawsze jest fajny sex i wogole,nieczoje tak bardzo ze ma 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×