Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vesta

moje zdjecie

Polecane posty

no dziekuje bardzo:) fakt mam niedowage i to znaczna. coz-taka moja uroda plus stresujaca praca. brakuje mi tu i tam ale ogolnie lubie siebie. chociaz baaaaardzo chcialabym przytyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuźwa ja pierdzielę
przytyj kobietko trochę. figura proporcjonalna ale za chuda jesteś. trochę ciała i myślę że będziesz wyglądać bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem ze musze przytyc tylko ze to nie takie proste a mieszkam w lubuskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny boberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuźwa ja pierdzielę
staraj się bo myślę że warto :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie juz spokoj z tym boberkiem jeszcze sie nie znudzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej
a mój facet nawet by cię nie dotknął,brzydzą go upocone bobry,fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie potrzebuje zeby mnie dotykal twoj facet niech sobie maca ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej
wierz mi że większość tak mysli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale nie bardzo mnie to interesuje ale zawsze mozna zapytac wiekszosci_wypowiedz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta i się wypowiem chc nie wiem czy oczekujesz opini kobiet . Moim skromnym zdaniem - jesteś piekna zgrabna dziewczyną - szczerze:) Nie widze u ciebie niedowagi , widziałam na prawde dziewczyny, które zle wyglądają jak sa za chude - ty nie wygladasz żle . Twoja waga pasuje do sylwetki i całe ciało jest proporcjonalne i zgrabne . Nie rozumiem jednego - po co pytasz o pinie - nie wiesz że jesteś piekną kobieta - nie tylko z wyglądu ? Zobacz w lustro - jesteś piekna - tyle z mojej strony :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, Łasiczko, nie tylko mnie sie podoba to co widzę. a z biegim czasu odnoszę wrażenie, że znajdujesz coraz większą rzeszę fanów... a to średnio mi sie podoba... PANOWIE, UWAGA!!! VESTA JEST ZARĘCZONA I PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ!!! (sorry, to było silniejsze ode mnie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supperrr
uwazam ze masz wspaniala figure, ktorem moze pozazdroscic tobie niejedna kobieta. negatywne opinie na tym forum przewaznie gadaja zazdrosne grube i brzydkie nastolatki albo gowniarze co nigdy nago kobiety nie widzieli. masz zgrabniutki tyleczek, smukle nogi, 0 celulitu, zadnej tam "pomaranczowej skorki", niezly brzuszek no i super piersi. sa nie za duze, nie za male, suteczki idealnie polozone, swietne do possania, ahh jakbys byla moja dziewczyna to nigdy nie bylabys niedopieszczona :) dodam, ze masz rowniez swietna cere. nic dodac nic ujac, 9/10 daje tobie, nie wiem jaka masz twarz, ale jak w polowie taka jak figure to jestes piekna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wiec chyba jestem piekna kobieta:) nigdy sie za taka nie uwazalam a tu prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo skręcają wała z kołdry na Twoje podobieństwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka lub jakaś taka....
Dopóki nie pokazujesz twarzy to można powiedzieć że jesteś piękna, ale jak pokażesz to już może nie być tak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×