Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vesta

moje zdjecie

Polecane posty

Gość bez czarnucha tym razem
nie stać mnie na sztuczne :( a szkoda, jak całkiem leże, to faktycznie są prawie płaskie tutaj jestem pod kątem 45 st gdzieś, to jeszcze sterczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siem wsiem
jaki masz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez czarnucha tym razem
75c, ale małe c foty są z bliska więc wszystko większe się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siem wsiem
male c czyli b. po co sciemniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez czarnucha tym razem
b są na mnie za małe. są duże c, c+ i te małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siem wsiem
jezu i po co sie tak tlumaczysz? masz kogos czy jestes sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On Ci nie powie, ile ma lat:P Ukrywa to:DPewnie sie wstydzi:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez czarnucha tym razem
idę spać 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siem wsiem
ty cipo masz kodos, czy on wie w co sie bawisz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez czarnucha tym razem
nie mam nikogo :O, inaczej bym nie wklejała takich zdjęć :O. i tutaj o tej porze nie siedziała. Zresztą na odważniejsze i tak się nigdy pewnie nie zdecyduję. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siem wsiem
taka laseczka i sama? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siem wsiem
K O Z O to apropo mnie było :O ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie czytam komentarze na temat zdjęć mojej Vesty i bez fałszywego subiektywizmu musze stwierdzić, że fotki są na tyle słabe, że nie oddają nawet 75% stanu faktycznego. prawie nie ma mężczyzny, który by się w realu za nią z podziwem nie obejrzał. nie dziwie sie, bo każdy chciałby mieć kobiete, która w wieku 26 lat ma figure 17-latki.wszystki te krytycznie nastawione panie chce zapewnić, że za 10 lat jej figura bedzie nadal równie wiotka i powabna, podczas gdy o waszej talii beda przypominac jedynie wcinajace sie w tłuste brzuchy spodnie-worki. a co krytycznych panów:żal mi was.onanizujeci sie przy zdjeciach, a ja mam za^^^stą laske,niesamowitą kochankę i czułą narzeczoną w jednym,a której NIGDY NIE BEDZIECIE MOGLI MIEC. kocham Cię,Łasico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do listeeen
fajnie milo i w ogole ze ja tak kochasz, ale sory, jest cos takiego jak wlasne zdanie, a ktos kto sie publicznie obnaza musi sie z tym liczyc, ze nie kazdy wejdzie mu do tylka bez mydla :O. takie prawa forum i takie nasze prawa miec wlasny gust i wlasne zdanie. ja sie wczesniej nie wyrazalam ale teksty, ze laska sie nie podoba w kazdym przypadku, przez zazdrosc sa co najmniej smieszne :O. mam oczy widze i oceniam . proste. jakby mi sie podobala to nie mialabym oporow tego napisac, podobnie w druga strone, a to ze nie kazdy robi to grzecznie i milo - coz taka kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic do wyrażania zdania, ale do formy i kultury, którą reprezentuje gro czytelników tego forum mam. ubolewam,że krytyczne uwagi zeszły do poziomu neandertalskiego. o gustach i polityce sie nie dyskutuje. dziewczyna chciała oceny, nie niskich, wulgarnych komentarzy. ale ubaw mieliśmy świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do listeeen
ocena to komentarz, a ze taka forma, to juz pisalam, taki urok forum :O. to czy by ktos napisal jestes brzydka, a jestes [cenzuralne slowa] nie zmienia postaci rzeczy nadto, swiadczy o tym, ze sie nie podoba :O. swoja droga, teksty: masz brzydkie piersi, czy nie podoba mi sie twoja zarosnieta..., nie sa specjalnie tyglodydzkie :O, tylko prawdziwe :) 🖐️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie ma obwislych
tylko jakos jej urosly za nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mieszkasz w okolicach
wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież
zdjęcie jest wyraźnie zniekształcone , mocno rozciągnięte w pionie, dlatego sylwetka wydaje się nieproporcjonalna. Pewnie autorka chciała się nieco wyszczuplić ale przesadziła i zdjęcia wyglądają rzeczywiście niekorzystnie. Prosimy o inne fotki, bardziej prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby dlaczego miała nie zamieszczać tutaj swoich zdjęć? Nikt oprócz moderatora nie ma wglądu w nasze IP, nikt jej nie namierzy, nie zapuka do jej drzwi i nie zgwałci, więc w czym problem? Ona Waszym zdaniem naprawdę jest za chuda? Moim zdaniem figurę ma idealną. Piersi masz co prawda małe, ale właśnie taki biust pasuje do Twojej sylwetki. Ja zawsze chciałam być taka szczuplutka, nosić obcisłe jeansy i skąpe bikini, a jestem trochę bardziej kobieca i jakoś średnio się z tym czuję. Tyłek masz ok, gdyby przesadnie odstawał, to doczepiłyby się, że jesteś chuda, a masz d*** jak szalupę.:P Jak ona powinna wyglądać, żeby się Wam spodobać? Duże, silikonowe piersi, szerokie biodra, spory tyłek? Zupełnie jak Doda, a Dodę też zjeżdżacie. Nawet Miss Świata nie sprosta Waszym wymaganiom (ups o Miss World też były topiki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież to prowokacja
Dajcie spokój, to niemożliwe,żeby ktoś dał takie swoje zdjęcia. Ktoś chciał dokopać dziewczynie i powstawiał tu jakieś okropne foty. Kto by się chwalił biustem na wysokości pasa i tą całą nieapetyczną resztą. Wielu factów ma ładniejsze tyłki. To prowokacja, a wy daliście się wrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaarl.
siedze w pracy i przegladam te twoj fotki vesta.. i z przyjemnoscia trysnalbym na twoja myszke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę, że to prowokacja. ale się wypowiem. jeśli to twoje zdjęcia to cóż...figurę masz proporcjonalną, ale strasznie chudziutka, gdybyś nabrała trochę ciała myślę, że wyglądałabyś nieco lepiej. czepiałabym się czegoś innego. wyglądasz mi na 17 lat, ale jeśli masz tyle co twierdzisz czyli 26 to mogłabyś kupić sobie jakąś fajniejszą bieliznę, chyba cię już na nią stać. jakąś fajną z dobrego sklepu, a nie z rynku, bo wygląda fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siem wsiem
wszystkie są orginalne robione na bierząco ! :P ...................SPRAWDZONE..........na 100%............................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEŚ PIĘKNĄ KOBIETĄ Tylko naucz się lepiej robic zdjęcia. A ciało masz naprawdę piękne - Szkoda zę nie wiedać twarzy, z reszty jesteś w moim typie. Goroąco pozdrawiam 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
to bielizna atlantica, nie z rynku. wiem bo mam taka sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja...alicja...
o maaaatko... odrzucajaca..przede wszystkim przez ten zarost, faceci takiego nie maja, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tak wlasnie jest
Niektóre kobiety naprawdę nie mogą się golić. Na mnie krem nie działa, a golarka niewiele daje i chodzę taka owłosiona, bo nie mam innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś szuplutką i zgrabną dziewczyną. Z twojej cielesności emanuje ta kobieca delikatnośc. Uwielbiam tą cechę. Dziwię się że potrzebowałas opini na swój temat. Z tego co widzę to nic bym w tobie nie poprawiał. Pisywały też zawistne hieny (pewnie brzydkie i zakompleksione kobiety). Czym większa jest u nich zawiść tym głośniej ujadają z pianą w pyskach. Piersi bardzo ładnie wkomponowują się w twoją sylwetką. Większe popsułyby ten efekt delikatności. Mają bardzo fajne zaokrąglenia. Widać ze jesteś bardzo szczuplutka, więc chyba też masz skłonność do niedowagi. U kobiet to ogromna zaleta. Po urodzeniu dziecka takie szybko wracają do wcześniejszej sylwetki. No i z biegiem lat łatwiej jest takim kobietą utrzymać urodę ciała. Spokojnie nawet za 20 lat będziesz mogła odwiedzić plażę nudystów. Zgrabniutka masz tą pupcie. Z twojej strony tekst: \"pocałuj mnie w tyłek\" byłby dla mnie miłą zachętą by to uczynić dosłownie. Ładne ustawienie dłoni na pierwszej fotce, choć trochę jedno ramię za wysoko, przy nienajlepszym ustawieniu aparatu obraz trochę rozmył się w górę. Ale wierz mi, my faceci doskonale potrafimy ocenić kobiecą urodę, a ten mankament jest zbyt banalny by podważyć oczywistą tezę: Od szyi w dół jest z ciebie PRAWDZIWA PIĘKNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×