Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość camille21

pytanie do pan o duzym biuscie i pelniejszych ksztaltach

Polecane posty

Gość wax wax wax
Nie wiem ,bo nie korzystałam. Chyba jestem z tym "do tyłu",poza tym wole isc do sklepu,przymierzyc ,zapłacić ,mieć.Nie chciałoby mi sie bawic w odsyłanie. Ale kuszą mnie te e sklepy oj kuszą ,zwłaszcza cenami i upustami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violleta
Witam! Ja również mam duży biust 75F/G i mam ten sam problem aby kupić dobry biustonosz. Od lat kupuję triumpha bardzo stary model doreen. Nie jest ładny ale najlepiej podtrzymuje mój biust, jest mocno zabudowany i ma szerokie ramiączka. Z utęsknieniem wyszukuję bielizny ładnej i seksownej w naszych sklepach niestety z marnym skutkiem.Przeglądam czasami stronę avocado i zastanawiam się nad tymi biustonoszami ale bez przymierzania boję się zaryzykować. Cena biustonosza sięga od 160 do 300 zł. Jeśli któraś z was znalazła coś ciekawego na mój rozmiar proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety powiedzcie
Zmierzylam sie a o to moje wymiary:72 i 89 i z tabeli wynika,ze powinnam nosic D70-75.Zastanawiam sie czy DD nie bylby odpowiedni bo jakos kupowalam 70-75 i jakos miseczki nie byly ok.Ale czy na rynku dostane biostonosz o takim rozmiarze-raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zu11za
no dobrze, i ja sie ponownie zmierzylam: 83/108 czyli 85 e/f, ale kiedy o taki prosze, to sie okazuje , ze pod biustem luz... a z podtrzymaniem klopot; podciagam ramiaczka, podnosi sie pod biustem... czekam tylko, kiedy wypadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violleta
Jeśli masz pod biustem 83cm to musisz kupować na 80cm czyli wg mnie 80F a może 80G. Z tego co wiem pod biustem musi być mocno ściśnięte i nie może być luzu i tak po czasie biustonosz się trochę rozciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakumba
witam. Jesli ktos ma 72 cm pod biustem do 75 jest stanowczo za szerokie:O Weż pod uwagę z emierzysz sie nei elastyczną miarka a obwód biustonosza jest elastyczny. Ja bym radzila 65 w takim przypadku. Sama mam 67 pod biustem i bez problemu zapinam się w 60-ca. co prawda na ostatnią haftke, ale potem jak troche sie rozciagnie to mogę sie przepiać na ciaśniejsze haftki dzieki czemu biustonosz dłuzej mi służy. Triumph to akurat mało biuściasta firma. Produkują dla grubych dziewczyn z małymi piersiami. Ja polecam Freye i Panache. Wszystko o takich stanikach tutaj http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203 A 75 pod biustem powinna nosic kobieta takiej postury http://stanikomania.blox.pl/2007/06/Biust-tygodnia-odslona-pierwsza.html Zwróccie uwagę jak na niej biustonosz dobrze leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety powiedzcie
To powinnam kupic stanik z obwodem 65,jezeli mam 72?No mi tez sie wydaje,ze 75 to juz za duzo ale tak wychodzi z tabeli-ale tam nigdy nie jest dokladnie.A miseczki nie zmieniac?Myslalam nad rozmiarem E,rozni sie on bardzo od miseczki D?Ostatnio cos piersi zaczely mnie bolec i teraz niewiem czy stanik jest za maly czy jak :-/ Dziwne,bo mam miseczke D a moze jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakubmba
oczywiscie ze nmiseczkie należy zwiekszac zmniejszajac obwód. Bo miseczka to róznica między obwodem w biuscie a pod biustem. a więc 60G będzie w miseczce rowny chyba 85A. Tylko pod piersiami będzie ciaśniejszy dzięki temu bedzie piersi ladnei podtrzymywał, a ramiaczka nie będą się wbijały. Tył tez nie bedzie sie podnosił do góry a więc z przodu miseczki nie będa opadac w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×