Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę tej pracy

Asystentka

Polecane posty

Gość chcę tej pracy

Witam:) Złożyłam podanie o pracę na stanowisku "asystentki", nie chcę bezczynnie siedzieć w domu... Mam dlatego ogromną prośbę - za 2 dni czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna, a ja ... hmmm niewiele umiem jeśli chodzi o: "archiwizacje dokumentów", "opisywanie teczek", "obieg dokumentacji w firmie" - skończyłam studia, kilka dni temu :D Poza teorią wiedzy praktycznej brak:( Naprawde potrzebuje tej pracy! Gdyby ktoś posiadał jakieś inf jak to wygląda, na czym polega, miał jakieś dokumenty byłabym bardzo, baaaaaaaaaaardzo wdzięczna! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto zakres funkcji
asystentki jest tak szeroki ze nikt nie poda ci gotowej recepty. po pierwsze bardzo dobra znajomosc komputera, języki - pewnie spytaja ci o cos po angielsku, zajomosc obsługi urzadzen biurowych, znajomosc programów do wysatwiania faktur itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do archwium masz instrukcje, do opisywania teczek tez :) zapewne maja jakis podrecznik ja nie pamietam tytulu ale to wszystko jest okreslone w przepisach :) poza tym asystentka umawia spotkania, wykonuje wszytskie prace biurowe, jest okiem i uchem o rece nie wspominajac szefa :) i musi koniecznie umiec parzyc wysmienita kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tej pracy
Ala bez zera- mam instrukcje? Gdzie? Nie mam czasu już na to by iść na specjalistyczny kurs... A chciałabym wiedzieć co oznaczają poszczególne skróty, co w którym rogu itp. wiem, że w każdej firmie wyglada to inaczej, bo innymi sprawami się zajmuje, jednak jakieś tam inf by mi sie przydały... Mimo iż szukają kogoś ze średnim wykształceniem (ja mam wyższe) to jednak potrzebują doświadczenia - którego nie miałam jak i kiedy zdobyć... Język (mam certyfikaty - więc luuuz) Komputer- no baaaa Kawa- nie pjam, ale zalać potrafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tej pracy
Ala bez zera-pewnie trudno w to uwierzyć, ale... nie pytałabym tutaj, gdybym znalazła na necie! Jest mase stron dot. archiwizacji dokumentów, bycia asystentką itp itd tyle tylko, że to wszystko strony firm organizujących kursy! a na te jak już wspominałam - czasu nie mam, bo rozmowa tuż tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Archiwizacji nie nauczysz sie w 2 godziny ;) Ja to studiowalam i pracuje w zawodzie. Nawet kurs niewiele ci da bez praktyki pod okiem kogos kto sie na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×