Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

Polaola- i wierz mi, na czekaniu się zakończy twoja wzruszająca przygoda z Psełdo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim, to Ty? Nawet nie zamierzałam nazwać Cię kretynem No ale jak prosisz to masz - jesteś kretynem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tato, kiedyś, dawno temu coś wspominał o tym Sztyrlicu, tyko nie mogę sobie przypomnieć co. Ale na pewno śledził jego losy .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
To wcale nie jestem ja, Sisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
A kto by nie pamiętał przygód Oberszturmbanfjilera Sztyrlica, asa radzieckiego wywiadu, który z na spółkę z naszym oberlojtnantem Klossem oraz Czterema Pancernymi wygrali II wojnę światową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyyrene ..wczoraj nie miałem netu przez 3 godziny to myslałem że coś rozpierdole polaola .... oni sobie jaja robili :D wiem to na 100% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem, skoro już kilka razay to Ty masz całkiem bujne życie towarzyskie :D Doprawdy, czy sie skończy na czekaniu to inna historia (nie iwedziałam, ze tak Cie wzruszyła, to miłe) poprzednio rozmawiałyśmy o zaproszeniu :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Kremik, tylko ja Ci nie dam tego, co prawdziwe kobiety w prawdziwym świecie " bez ignorowania i odtrącenia spokojnie sobie poradzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie kompletnie nie na temat : co ma nosić mężczyzna, jeżeli nie chce portfela, kluczy, komórki i innych takich upychać po kieszeniach? no i żeby dalej wyglądał jak mężczyzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem, niekoniecznie, no przynajmniej ten od rosyjskiego brzmiał wiarygodnie :) no ale przecież Ty nie możesz burzyć swojego raz ustalonego światopoglądu nt. swojej osoby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
A wiesz, Kirene, co ja noszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Że się cieszysz, iż nie jest Twoją teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona, uruchom funkcję identyfiakcji nru i nie odbieraj, potem się zawsze możesz wytłumaczyć tym, że wyrzucałaś śmieci :D Albo zmień sieć uzasadniając to...czymkolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×