Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gola30

Czy jest tu ktoś kto gotuje zupki z mięskiem ze sklepu a nie ze wsi??

Polecane posty

Gość gola30

Bo ja nie mam żródła zeby takie zdrowsze mięsko kupić więc zastanawiam się czy mogę kupić co jakiś czas np. skrzydełka w sklepie..... a nie ciągle te słoiczki. Mała ma 6 miesięcy?????????????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaraj ię znaleźć mięsny z natural nymi wyrobami, np. Bohun, wiadomo, że nie będzie to takie samo jak swojskie ale lepsze niż najtańsze mięso na targowisku. Ja gotuję dla Małej na cielęcinie lub filecie z indyka albo z uda kurczaka ale drobiu rzadko używam bo to chyba najbardzije faszerwowane chemią...ewentualnie kupuję indyka lub kurczaka z gerbera i dodaję do zrobionej przeze mnie zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzacie czasem trochę
????????????????? ja nigdy nie cudowałąm , moje dzieci zawszejadły zupy i inne dania z normalnych produktów z normalnego sklepu i żyją a do tego mają sie dobrze. Wy sami jecie tylko "zdrową żywność" ( o ile taka w ogóle istnieje)? Myślicie , ze mięso w zupkach gerbera tak bardzo różni się od tego które jest w sklepie? Akurat... A mięsa ze wsi w życiu nie dałaby7m dziecku ani nikomu innemu bo bałabym sie, ze jest niebadane. To samo z mlekiem "prosto od krowy" kupowanym od chlopa w butelce po wodzie mineralnej - dziekuję ale nie - może nie umył rąk przed nalewaniem, może nie umyl butelki a moze krowa miała gruźlice ...Ja rozumiem, ze pierwsze dziecko to się człowi4k przejmuje ale zastanówcie się trochę czasami i spójrzcie realnie... może dojdziecie do wniosku, ze przeginacie ...bo tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety kotlety a sklep z witkowa agrofirme masz w poblizu??to kupuj tam oni dbaja o jakosc i maja zdrowe miecho.a zeby po miesko do zupy dla dziecka na wies jechac??paraonaja ja tez bym synkowi miesa ze wsi nie dala kto mi da gwarancje ze tam jakies wlosnia np.nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj o wlosnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klałdik
Ja gotuję na skrzydełkach (kupowanych w sklepie) i nie popadam w paranoję. Raz na kilka dni taka zupka mu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×