Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlebaczek

jaki chleb najlepszy, zytni czy razowy, a moze wasa? Jaki jecie?

Polecane posty

Gość chlebaczek

Nie znam sie na tym, a chciałabym jest zdrowy chleb. 1 mówia, ze wasa niezdrowa, 2 ze razowy czy zytni ma dodawana make pszenna i bez sensu...Ja juz sama nie wiem. Moze znacie jakis sprawdzony? Co wy jecie? Ja teraz mam taki chleb: Chleb pełnoziarnisty z ziarnami słonecznika i 44% ziarna mielonego Skład: woda, srut pełnego ziarna, maka zytnia razowa, ziarna słonecznika (7%), maka pszenna razowa, maka zytnia, syrop buraków cukrowych, sól, drozdze, syrop karmelowy. Najbardziej mnie zastanawia ta ostania pozycja, bo podobno dodaja go po to zeby chleb "udawał" zdrowy i miał kolor. Moze lepsza bedzie np Wasa 3 zboża? Prosze o pomoc i dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
ja jadam Fitness Style firmy Schulstad- pyszny i zdrowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebaczek
on nie jest z karmelem itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa baba XXl
zytni na zakwasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebaczek
ten fitness style ma ekstrakt słodwy, własnie po to, zeby był kolor:( A sama nie bede piec chleba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem razowy albo graham, jest trudno kupic taki calkiem zdrowy chleb bo zawsze dodadza make pszenna :( nie jedz samej wasy bo bedziesz cierpiala potem i lykała xenne extra :) mieszaj chleby az znajdziesz taki ktory bedzie zdrowy choc w 50% i bedzie ci smakował; powinno sie jeśc pumpernikiel a mi za cho*lere nie smakuje i nie bede go jesc,jedzenie ma sprawiac przyjemnosc! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebaczek
czyli pumpernikiel najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya.24
pumpernikiel ...mmm. to mój ulubiony rodzaj chleba. rodzina się na mnie dziwnie patrzy, bo według nic jest nie dobry, a mi tak smakuje! najczęsciej kupuje ten z schulstada bo zawsze jest w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkensik
U mnie sprawdza się chleb wieloziarnisty lub po prostu razowy. Głównie chodzi tutaj o ilość tego chleba w diecie. Kupuje w piekarni Rąba i spoko jest. 2 kromki zawsze jem na sniadanie , do tego jajka i jest pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można wszystkiego sobie ograniczać bo człowiek by w końcu zwariował.. swego czasu nie pozwalałem sobie nawet na kromeczkę pieczywa dziennie i szczerze mówiąc nie wyszło mi to na zdrowie..a nawet jeśli fizycznie było dobrze to psychika ucierpiała. Sam na sobie przekonałem się że można jeść pieczywo i chudnąć tak samo efektywnie jak i bez niego. Do dzisiaj pozwalam sobie na 1 lub dwie kromki mojego ulubionego razowego z Rąby i wcale nie odbija się to na mojej wadze. Zdrowy rozsądek przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzuzza
Pozwól sobie na pieczywo od czasu do czasu i nic Ci nie będzie. Ja sobie pozwalałam na bułeczki z piekarni rąba raz na 2, 3 dni i chudłam mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka123
Najlepszy jest ten co sama sobie upieczesz. Zdrowe chleby to te ciężkie i najlepiej na zakwasie. Im cięższy i bardziej mokry tym zdrowszy bo bez spulchniaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja swój najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście chlebek żytni z AK Otrębusy !! Jak macie tą piekarnie obok to koniecznie spróbujcie bo warto ;d nigdzie wcześniej nie spotkałam się z takim dobrym chlebem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chleb razowy z piekarni Rąba <3 mniam mniam mniam nawet jak na diecie bylam to jadlam go w rozsadnych ilosciach a kilogramy i tak lecialy w dol jak szalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj tak ...pyszne wypieki maja hehe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pszenny, biały , na jogurcie i z makiem + masełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić chlebek z danią, albo ze słonecznikiem z Rąby <3 Piekarnia na 5!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razowy chleb ze słonecznikiem z piekarni Otrębusy !! najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalala

Ja lubię razowy z piekarni Otrębusy. Wymiata bez dwóch zdań  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Kajzereczki,chlebek biały świeży, chrupiący z maselkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Taki świeżutki ciemny chlebek z masełkiem od AK Otrębusy? mmmmmmniam! polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bari

Wolę razowy taki ze świeżym twarożkiem i szczypiorkiem. mniaaaam! Kupuje w najbliższej piekarni - Otrębusy i jest naprawdę świetny. Na drugi dzień też jest bardzo dobry 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penny
Dnia 28.02.2019 o 09:42, Gość Bari napisał:

Wolę razowy taki ze świeżym twarożkiem i szczypiorkiem. mniaaaam! Kupuje w najbliższej piekarni - Otrębusy i jest naprawdę świetny. Na drugi dzień też jest bardzo dobry 🙂

Razooowy jest super. Ja za białym pieczywem wgl nie przepadam, a mąż i dzieciaki tylko białe pieczywo 🙂 Kupujemy w Otrębusach pieczywo już drugi rok i raczej się w najbliżej przyszłości to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×