Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nectarine

coś na temat CHELLO

Polecane posty

Mam neostradę i juz mam jej dość. przez ostatni miesiac internet miałam moze na kilka godzin, ciągle cos rołacza albo w ogole nie ma sygnału. chce zmienic (bo niedlugo konczy sie umowa) . tak czytam o netii i chello, ktoś posiada? który byscie doradzali ? nic nie moge wywnioskowac za bardzo ze stronki chello, bo sie na tym nie znam i nie wiem czy musze miec jakas kablowke do tgo jeszcze bo widze ze to w jakis pakitach :| czy moge tylko zamowic sam internet, dostane modem i jakos to bedzie działac ?? (no Netia moze działac na łączu TP) a jak to jest z chello?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie własnie założyłam chello ale nie moge sie wypowiedziec wiecej na ten temat bo mam dopiero z godzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat taki był to fakt
ja mam dwa miechy płace za 2 mega czasem jest półtora ale czesciej 8 chyba moge polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam chello
prawie rok czasu,internet tez sie wylacza na pare godzin,albo jest -niema jest-niema i tak w kółko.Nie tylko ja mam ten problem z chello,znajomi tez narzekaja.Czekam na koniec umowy i do wiedzenia z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnioskuję ze nie ma internetu ktory nie przerywa.. :/ moze ten osiedlowy, ale na osiedlu nie mieszkam, tylko w domku jednorodzinnym. nie wiem na co sie zdecydowac... ? do \"szuwi\" i \"temat taki był\"- ile płacicie za chello i czy macie tez kablowke czy sam internet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko internet. Płacic bede 25 zł przez pierwsze 6 miesiecy, poznej nie wiem ile ale wiecej cos ponad 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokłądnie to samo!!!!!!!!! Ostatnio miałam interner 2 godziny na dobę:O Ale już trudno. Szkoda tylko, ż etrzeba płacić jakby nic się nie stało:o I jeszcze udają, że coś tam się dzieje... A tak na serio to modernizują te centrale, tylko nie chcą się przyznać:) Ale u mnie chello ani nic innego nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to zależy od sygnału? U jednych jest lepszy, u innych gorszy? Moja koleżanka mieszka w centrum, miała neostradę i musiała z niej zrezygnować, bo też jej coś nawalało; druga koleżanka mieszka na wsi, ma Neostradę już 2 lata i 0 problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chello od ponad roku, i nie narzekam. Zdarzały się sporadyczne przypadki, gdzie internet nie działał, ale to raczej bardzo rzadko. Jak ja zakładałam to musiałam zamówić również pełny pakiet TV. Dla mnie OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI Neostrada działała idealnie przez 4 lata. Przerwyało tylko podczas deszczu czy burzy czasami. Ale teraz od miesiaca jest porażka. Te tłuczki z TP tłumaczą, z eto dlatego, z ecentrala jest za daleko. Ale jakoś od 4 lat nie byłoa za daleko, a na plecach jej nie przenieśli;) Przyznali się, że modernizują linię po prostu. Szkoda, że bez wiedzy użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×