Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość plusomania

plusy minusy- porod SN kontra cc

Polecane posty

Gość plusomania

Sn + od razu mozna wstac, wziac maluszka na rece i sie nim zajmowac + po 3 dniach ze szpitala mozna wyjsc - tragedia z pochwa - rozklapciucha maksymalna - bol w trakcie nie do zniesienia - ciezko zrobic kupe i siku cc + cipka nietknieta + nie meczymy sie w trakcie, dziecko w tzw 15 minut - 1 doba - zero wstawania, przy wstaniu w 2giej dobie bol jakby flaki mialy wyleciec... nieopisany bol sprawia podniesienie glowy, zakaslanie, zasmianie sie, nie mowiac juz o pierwszym podparciu sie lokciami o lozko i pierwszych krokach... bo, cewki moczowej, blizny i wszystkiego wewnatrz - meczymy sie po porodzie cc - nie mozna wstawac do maluszka, dziecko lezalo przy mnie i krzyczalo a ja nie moglam mu pomoc - ciezko zrobic kupe i siku ja mialam najpierw cc a potem po 3 latach rodzilam Sn... szczerze powiem ze i jedno i drugie jest okropne.. jesli chodzi o bol i cierpienie - zdecydowanie latwiejszy jest porod SN - polecam, w porownaniu do cesarki to byl pikus... natomiast jesli chodzi o sprawe "po"... zdecydowanie polecam cc - sex taki sam jak przed... niestety mialam watpliwa przyjemnosc doswiadczyc minusow z obu stron:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×