Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiikii3

Chyba sie schizuje

Polecane posty

Gość wiikii3

Mam takie pytanko ile moze spozniac sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 miesięcy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezterminowo :) zależy co jest przyczyną kłopotów - do 9 miesięcy - jeśli ciąża - różne wahania lub utrata okresu w przypadku zmian hormonalnych,początków menopauzy, anoreksji - kilka dni w przypadku zmiany klimatu lub stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie spoznil najdluzej o 43 dni ....czasami o 7 ,10 no i raz o 21 -spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
u mnie max 1-2 dni. Raz wyjątkowo po zmianie klimatu dostałam dopiero następną miesiączkę. Za drugm razem to była już ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najdłuzej 3 tygodnie,nie była to ciąża.Gin stwierdziła że moze za długo łykam pigułki więc trzeba było zrobić przerwe. Póxniej były to 2 tygodnie i była to ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nawet nie spóźnienie - tylko zatrzymanie okresu - nie miałam przez 3 miesiące. Dopiero facet, z którym się związałam zagonił mnie do lekarza (a mnie tam było wygodnie bez krwawień :P )... Skończyło się wywołaniem okresu. Prawdopodobnie miało to związek z odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych. Później miałam trzy kolejne cykle, gdzie okres spóźnił się od 12 do 15 dni i za każdym razem myślałam, że to ciąża (staraliśmy się o dziecko) i za każdym razem rozczarowanie. A kiedy przyszła ciąża, to już się \"nie oszukiwałam, nie łudziłam\", że dziecko, że już... a jednak tak się stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×