Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chybawciazkobieta

Dlaczego mój facet nigdy mi nie mówi,że ładnie wyglądam?

Polecane posty

Rzeczywiście - NIE MA BRZYDKICH KOBIET!!! :) Niektóre tylko tak wyglądają... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huasi
ej podziałało czy nie? no napisz..;/ kurde bo ine chce mi sie czekac okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindaaaaaaaaaaaaaaaaaa
piszesz kurwaa czy nie ? ile można czekac. zapomniałas ten temat co???????? mogłąbys odpisac diwko !!!!!!!!!!!!!!! ludzie sie nie cierpliwia .... w dupke se paluszka wsadziłą jjuz tamta ...... weZz kurwa bo mne wkurwiasz ..podziałało czy nie ;;./////// :!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle ze nie powinnaś prosić się o kompelmenty nigdy w zyciu! powinnas wierzyc w siebie i w swoje atuty! tymbardziej gdy piszesz ze masz powodzenie . Mozesz troszke wzbudzic zadzdrosc w swoim facecie ale nigdy nie robić z siebie ofiary i płakac przy nim z tego powodu ! trzeba byc pewnym siebie to w końcu to zobaczy i doceni! Ja jestem ze swoim chłopakiem 3 lata i dzień w dzień mówi mi komplementy i rózne świństwa czasami juz mnie to denerwuje ale wiadomo że cieszy:) myśle ze dlatego tak jest bo jestem pewna siebie i na tym świat sie nie konczy takze uszy do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo prawdopodobnie mu się nie podobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jak tutaj ktoś napisał - są mężczyźni, którzy uważają, że oczywistych rzeczy nie trzeba mówić. Jeden z moich eks był taki. Raz mi kiedyś powiedział, że mnie kocha i uznał, że to już oczywiste. Jak kiedyś wiele miesięcy potem powiedziałam żartobliwie, że nawet nie wiem, czy coś nadal do mnie czuje, bo mi tego nie mówi, to go zamurowało i całkiem zdziwiony serio odpowiedział, że to przecież oczywiste, bo gdyby mnie nie kochał, to by ze mną nie był. A jakiś czas potem mi się oświadczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższy czas zamienić kolesia na lepszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ON TAKI PIEKNY idealny
A on Taki PIEKNY Idealny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydcy faceci tak ich pelno
non stop widze BRZYDKICH FACETOW..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALEZY OD FACETA
Moja kolezanka nie jest jakas tam ladna a jej facet co i rusz nawet przy innych mowi jjej ze jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALEZY OD FACETA
ja musilalabym byc upita zeby isc przespac sie z niezbyt fajnym facetem..a PELNO brzydkich facetow..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhh
Nie ma brzydkich facetow TYLKO PIWA BRAK ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttt
no to co ze ktos jest brzydki ,nie oznacza ze gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, kobiety ja po prostu nie jestem w stanie wytrzymac zeby swojej kobiecie co dziennie nie powiedziec jaka jest sliczna. czasem to już musze sie powstrzymywać, ona jest taka ładna wszystko ma takie sliczne jest taka mhhh, nigdy mi to sie nie znudzi, jest piekna taka d**eczka. Chyba bym ja zjadł zawsze mam ochote ja zjesc jest aa juz nic nie piszę takie ciasteczko mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PELNO BRZYDKICH FACETOW
ale wiesz ze uroda bardzo szybko mija???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ale ona tak slicznie sie starzeje, pamietam ja jak była taka młodziutka to juz w ogóle ideał. Ale teraz kocham jej kazda zmarszczkę jest sliczna. jak tak patrze na nia jak ten czas jest nieubłagany, ale te rysy zostają ta jej buzia jest cały czas taka sama. Tylko trochę w łebku niestety sie nie układa za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego moja kobieta nigdy mi nie mówi, że ładnie wyglądam ? Oko za oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto staram sie dlugo , zeby sie ladnie umalowac , ubrac zeby byc atrakcyjn adla mojego hlopaka. tymczasem on twierdzi ze we wszystkim wygladam zle, nie mowi mi wgl komplementow a jak mam cos nowego to albo za krotkie ,za drogie , albo zle w tym wygladam. komplementy slysze tylko podczas 5 ale mowia tylko o tym ze mam ladna pupe. SUPER FACET! nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dzisiaj to panowie od nas kobiet oczekują komplementu. ..ze ładnie wygląda i że pięknie pachnie. ..przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii

Hm mój facet mówi mi że ładnie wyglądam tylko w tedy gdy widzi mnie w jednej ...ence to jest irytujace ostatnio kupiłam sobie cztery ...enki dwie w koronkę jedną elegandzka w panterkę a druga czerwona krótka i obcisła a on tylko na jedną  powiedział spoko na resztę nawet nie zareagował przykro mi bonobvy mężczyźni non stop prawią mi komplementy a mój facet nie potrafi mi powiedzieć choć raz w tygodniu że ładnie wyglądam dodam że nie należę do brzydkich kobiet nigdy nie narzekałam na powodzenie zawsze byłam i nadal jestem kobietą która lubi wyglądać dobrze i zadbanie i tylko mój facet nie potrafi mi powiedzieć że ładnie wyglądam 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×